środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny - Złoty Smok.

Właśnie czytam ulotkę Złotego Smoka. Ceny niech będą jakie są ale , no właśnie SUSHI 10 szt. 80 zł. !!!!!! a zupy RAMEN 14 ZŁ. KIMCHI 12 ZŁ.
HUCAJ 10 ZŁ. ALE HUCAJĄ CENAMI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

nie pasuje-nie żryj tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Nie będę tam jadł bo tylko dobre jedzenie się jada a gówniane żarcie się żre. Masz wielką rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

do szymonek - masz racje...ceny beznadziejnie wysokie a dania beznadzijenie mdle zupa ramen - smakuje jak blyskawiczna a sushi?? czy w chinach jada sie sushi ?? chyba nie i tza jaka cene 10 sztuk za 80 zl !!! z mrozonej krewetki i ososia bleeeee odradzam lokal calym sercem ... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Jadł ktoś tam sushi?
I czy jadł ktoś sushi w Rysiu?
Czym się róznią?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Racja racja
Ten lokal to niewypał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

http://www.sensisushi.pl/index2.php?lokal=ochota&menu=zestawy OKONOMI 32 szt. (68 PLN)

http://www.sushi77.com/index.php?zamow-na-wynos,menu-warszawa-ken


rzeczywiście w Łomży drogo;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Suszi mrożone można kupić w sklepie Biedronka , 10 szt. , identyczne z tym co jest napisane w ulotce tego smoka ale , wielkie ALE smok 80 zł. Biedronka 12 zł. a smakuje z Biedronki ooooooo i jeszcze troszeczkie dużo lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

http://www.youtube.com/watch?v=PvrXLCWyhJM&feature=related


Można zrobić, nic trudnego. Na allegro są dostępne wszystkie składniki. Musze spróbować;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

20 złote za makaron ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

czesio hce siku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Mętalność Łomży: złe, niedobre, drogo.
Jak Wam lokal nie odpowiada to nie jedz tam, tylko nawpierdalaj się chleba z masłem w domu, tym też można zapchać dupę.
Ktoś próbuje jakoś zarobić na życie, otwiera lokal, stara się przypodobać klijentom, zamiast siedzieć i narzekać, że nic się nie da, to Go trzeba zgnoić.
Otwórz kur... jeden z drugim coś i zobacz jak to wszystko prosto jest zrobić, zamiast siedzieć i pisać te dyrdymały.
W Smoku byłem w niedzielę, "lokal bez fajerwerków", normalnie, czysto i miło. Można normalnie zjeść, sushi było mi za drogie, więc zjadłem coś innego, smakowało i tyle, czego się czepiać.
A co Wy byście chcieli, żeby Was w wejściu w te brudne dupy na powitanie całowali, albo za darmo dali się nażreć. Większość co tu pisze te uwagi pod adresem Smoka, to nawet tam nie była, bo by takich głupot nie pisała.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

To i prawda zgadzam się .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Lokal bardzo ładny ,miła obsługa a ceny uważam przystępne wszędzie trzeba tyle zapłacić polecam ryż smażony z kurczakiem bardzo dobry ,bardzo duża porcja facet się najje i tylko 13 zł:)

lamia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

tak się chwalicie ile to nie zarabiacie a robicie wielkie halo jak trzeba wydać w lokalu 100 zł kup sobie kilo makaronu i wpierda...

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

nie pasuje to se kup zupkę chińską będziesz mieć tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Do autora g. Dlaczego jesteś takim chamski i obrażasz ludzi. Jesteś delikatnie mówiąc PENISEM , a więc PENISIE naucz się kultury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Schabowy górą ryż na pohybel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

byłem i wyszedłem zadowolony - miejsce ma klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

potomkowie roztrząsaczy gnoju makaron najlepiej lubią prosto z obory. Jaki on jest świerzutki i aromatyczny!!!1

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

"Autor: q... (212.33.84.---)
Data: 25-08-10 22:08

Mętalność Łomży: złe, niedobre, drogo.
Jak Wam lokal nie odpowiada to nie jedz tam, tylko nawpierdalaj się chleba z masłem w domu, tym też można zapchać dupę.
Ktoś próbuje jakoś zarobić na życie, otwiera lokal, stara się przypodobać klijentom, zamiast siedzieć i narzekać, że nic się nie da, to Go trzeba zgnoić.
Otwórz kur... jeden z drugim coś i zobacz jak to wszystko prosto jest zrobić, zamiast siedzieć i pisać te dyrdymały.
W Smoku byłem w niedzielę, "lokal bez fajerwerków", normalnie, czysto i miło. Można normalnie zjeść, sushi było mi za drogie, więc zjadłem coś innego, smakowało i tyle, czego się czepiać.
A co Wy byście chcieli, żeby Was w wejściu w te brudne dupy na powitanie całowali, albo za darmo dali się nażreć. Większość co tu pisze te uwagi pod adresem Smoka, to nawet tam nie była, bo by takich głupot nie pisała.
Pozdrawiam."


Co za prostactwo i ile ortografów!!!!


"Naucz się cieszyć z rzeczy błahych, a każdy Twój dzień będzie świętem"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Na Giełczyńską! Gorący półmisek albo cycka w cieście kokosowym i jest super Hubert.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Na mecz jutro wszyscy, a nie do Smoka! Do smoka po meczu, albo na Giełczyńską!

Wszyscy na mecz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

pif zdechniesz jak nie będziesz jadł produktów roztrząsaczy gnoju nie znasz życia i przypuszczam że jesteś osobą mało znaczącą i nie wiesz co to jest życie

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Pomijam ceny ale jadłem na Giełczyńskiej i w Smoku. Refleksja jest taka , kucharz z Giełczyńskiej żeby przeszedł do Smoka to dopiero by Łomża miała dobrą , smaczną i gustowną knajpkę azjatycką a tak jest jak jest , na Giełczyńskiej smaczniej i taniej a w Smoku tylko ładniej. Wybór należy do Was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

100 % prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Minister ma rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

czy nic sie nie zmienilo w zlotym smoku nadal lipne jedzenie????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Som nowości tam jest co raz mniej gości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

a co do chińczyka na giełczyńskiej to w jakich godzinach jest otwarty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Remont robią , może ktoś wie kiedy otwarcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Ja tu widzę tylko jeden błąd ortograficzny, a z opinią q się całkowicie zgadzam. Fajny lokalik, widać, że włożono trochę kasy w wystrój, to oczywistym jest, że za darmo i na darmo tego nikt nie robił.

Byłem tam pierwszy raz dzisiaj, zamówiłem ryż smażony z kurczakiem bo w ten sposób najlepiej jest mi porównać jeden lokal z innym. CZEKAŁEM 50 MINUT !!!! I to nie był problem z moim zamówieniem, 2 osoby przede mną czekały tyle samo, a byliśmy sami w lokalu !!! Można wiele o tym chinolu napisać, ale na pewno nie to, że to fast food :) Byłem pewien, że to moja ostatnia wizyta w tym miejscu, ale jedzeniem się obronili, jest po prostu pyszne. Uwielbiam ryż smażony z Giełczyńskiej, ale z całym szacunkiem, w Smoku żarcie reprezentuje inną klasę, a różnica w cenie akurat tego dania to 1zł.

Na plus ładny wystrój (można zjeść na dole, na górze, na powietrzu), smaczne jedzenie, jak dla mnie rozsądne ceny (zdecydowanie oprócz sushi ale to danie jest tam chyba na zasadzie "normalnie tego nie robimy, ale jak ktoś się napali to niech płaci, a my zobaczymy co da się zrobić').

Na minus beznadziejne panie blondynki (5 razy się pytają, czy to na pewno miał być ryż smażony z kurczakiem???), mało wydajny kucharz (właściwie półtora kucharza, bo tego, który doprawia, nie widać), kiepska lokalizacja.

Jedyna opcja to zamówić wcześniej telefonicznie i przyjechać min. pół godziny później. Albo zamówić z dostawą.

K2U

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Moje drugie zamówienie - znowu sos sojowy w nadmiarze. Szkoda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

ceny wysokie ale jedzonko super i warto więcej zapłacić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

ceny??? zajebiste ,oby tak dalej zaraz tam jade na jedzonko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

1 zlotowka za 1 lisc miety



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Hmmm, zalegam z opinią już od początku tygodnia. Więc nadrabiam.
Otóż, miłe zaskoczenie - ryż z kurczakiem smakował i było go dużo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

ryszu duszo a kurszak na wspmnienie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

no to masz jeden plus... ryz nie tuczy ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

ceny wysokie i jak wczoraj przygotowywano jedzonko to sie ciemno az zrobilo w lokalu od dymu no i wszystko podobnie smakuje...te same warzywa,przyprawy wszedzie....za to dosc smaczne i duzo tego, z jednej porcji i dwie osoby sie najedza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

bede powtarzala to do bolu,
BEZ MIETY CHINSKIEJ ZAWINIETEJ W LISTECZKU SALATY CALA CHINSKA KUCHNIA TRACI NA UROKU! za 5 zlotych sztuka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

może i w złotym smoku jest ładnie i schludnie, ale każda potrawa ma jednakowy smak, a zupy to juz konkretna porażka. a z czekaniem to prawda...strasznie długo trzeba czekac na to jedzenie aż zniechęca. Na giełczyńskiej jest dużo skromniej ale jedzenie smaczniejsze i szybko podawane :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

uwielbiam makaroniki cienkie z sosem tez



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

na moje urodziny zamowilam troszke chinszczyzny na wynos, mam bardzo nie mile wspomnienia, radze uwazac na produkty , ktore tam sa serwowane chyba nie sa pierwszej klasy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

jaki jest nr telefonu do chinczyka na gielczynskiej??? i w jakiej cenie sa kuleczki z kurczaka w ciescie i z ryzem???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Jeśli się nie mylę to 12zł.
Chińczyk z tego co wiem nie ma dostawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Do 18.01.2010 nieczynne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

oj tam oj tam.... jedzonko jest syte i można najeść się do 20 zł. Polecam też desery.. niebo w gębie. Ostatnio jadłem kurczaka w cieście, pyszny i syty.. jedynie mam zastrzeżenie do sosów, czasu oczekiwania na jedzonko i lokalizacji... ale jak juz tam ktoś idzie to chyba po to, żeby spędzić czas ze znajomymi i przy tym zjeść. Jedynie te Sushi straszy ceną ( 40 szt.- 80 zł)!!
Jak kogoś nie stać bierze coś innego, PROSTE... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Jutro ide tam z żoną zaszalejemy wydam cale 50.45 PLN



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Do Pana q - własnie że dziś ludzie chca byc "całowani w dupę" i to nie chodzi o cene towaru za który ktoś ma zapłacić - im wczesniej ktoś to zrozumie tym większy biznes zrobi. Prawda jest taka że to rynek ustala reguły a jeśli ktoś chce zrobic na tym pieniądze to musi być na to przygotowany a jeszcze lepiej wyjść na przeciw klientowi- dziś klient wydając pieniądze uważa za standard :czystośc , miła obsługę itp teraz klient oczekuje "wartości dodanej" która go mile zaskoczy. Nawet jeśli mówimy tylko o budce z zapiekankami. Wie to każdy kto choć raz był za granicą.
2 lata temu głośno było w USA- o sieci Wolmart gdzie klient chciał zwrócic zakupione opony bo mu się po paru dniach nie spodobały , poszedł do obsługi klienta i zaczą się awanturować że opony głośno "chodzą". Żeby nie robić szumu pieniądze zostały mu zaraz zwrócone a najlepsze z tego wszystkiego było to że opony kupił w zupełnie innym sklepie. Sprawa oczywiście została nagłośniona i zamieniona w doskonały marketing ale takiego podejścia do klienta oraz zrozumienia o co chodzi naprawde w biznesie życze właścicielom Smoka bo kompletnie go nie posiadają......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

jest tam drogo i o tym mozemy mowic ktos nas broni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

bylem wczoraj w smoku okropne jadlo totalna klapa niemajo pojecia o gotowaniu skad oni majo tego bialego chincxyka slaby niego oriet smaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

JSmoki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

Najlepsze są sajgonki z mięsem mielonym haha. Lipa straszna ten Chińczyk, czas oczekiwania na jedzienie masakra, dodatkowo jak pracowali tam Chińczycy to jeszcze w miare to jedzenie było.


Najlepsze żarcie jest u WU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

już nie pracują?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny - Złoty Smok.

KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA.
A TAK PO ZA TYM TO STARE ŻARCIE-ONA KUPUJE W KAUFLANDZIE PRZECENIONE MIESO I Z TEGO GOTUJE ŻARCIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org