piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Na terenie Łomży i okolic chodzą dwie dziewczyny podszywające się za przedstawicielki TP, są one pracownicami telefonii DIALOG.
Mówią, że przychodzą w takiej sprawie że każdy kto opłaca regularnie rachunki może uzyskać zniżkę do 0.35 zł za połączenie podstępnie zmieniając ludziom abonenta na DIALOG. Zapewniają że TP to firma francuska a DIALOG Polska i dzięki tej małej zmianie pieniądze zostaną w Polsce. Tak dobrze kłamią że wiele ludzi zmienia nie wiedząc o tym że zawiera drugą umowę zrywając równocześnie z TP. Chcą nabyć klienta w sposób nieuczciwy. Wielu ludzi zmienia a poniżej musi płacić kary za zerwanie umowy w której przedstawicielka DIALOGU napisała co chciała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

ic spac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

bubul
pozwol , ze powiem ci jak zachwycona jestem twoja ksywka
wiem, ze jestes osoba pelna taktu i zapobiegliwa, dlatego przestrzegasz przed oszustami
doceniam i dolaczam sie do twojej inicjatywy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

"Drogi" Jasiu !
I tak wystarczającego idiotę robisz z siebie na tym portalu więc się nie udzielaj. I IDŹ SPAĆ. Bye



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

zmienilas temat
a to dlaczego szantazystka jestes



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Jak to w Łomży, same debile i chamstwo ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

gul gul gul



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

cos sie gotuje .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Bulwersująca sprawa, ale nie można wierzyć we wszystko, co się usłyszy i trzeba czytać, co się podpisuje. Taka umowa to jeszcze nie cyrograf, ale odkręcić wszystko na pewno łatwo nie jest. Nie dajmy się oszustom! Bądźcie czujni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Pracowałam w tej firmie i potwierdzam że z tym oszukiwaniem to prawda. Rok temu mieli siedzibe na ul. Talesa teraz to nie wiem. Wiele osób starszych sie nabiera ( i nie tylko) więc radze uważać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

No właśnie myślę, że na takich oszustów najbardziej narażeni są ludzie starsi, którym zależy na zaoszczędzeniu każdego możliwego grosza. Dlatego cieszę się bubul, że o tym wspominasz. A za te dwie "sprytne" dziewczynki ktoś powinien się wziąć..

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Od podpisanej umowy mają 20 zł. Kończą dzień zazwyczaj z 5-oma podpisanymi umowami co daje im tzw.''DZWONEK''. Czyli ogólnie 100zł na dzień. Pomnożyć przez dni robocze w miesiącu i wyjdzie niezła kwota. Siedzibę z ul.Rządowej przenieśli na Talesa. Tak było ok 2 lata temu. Goście ubrani w garniturki i rozlatujące się buty. Wciskanie głupot to podstawa. Szczególnie starszym osobom. Wiadomo, że umowy są tak skonstruowane, aby ich przeczytanie i zrozumienie stanowiło jak największy problem. Co za tym idzie, są podpisywane bez zrozumienia. Zazwyczaj osoba podpisująca wieży na słowo "sprytnym lisom".

Także warto ostrzegać, a nie pi... że czyta się to co się podpisuje. A ci oszuści, mendy społeczne mogłyby się wziąć do ciężkiej pracy a nie tylko do oszukiwania ludzi. TĘPMY IMPERIALISTYCZNĄ STONKĘ. BRUDASOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

tu masz podobne:


Kliknij tutaj!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Firma Intermedia na Woj.Polskiego ktora zajmuje sie sprzedaza telefonow i intermetu Dialog to ta sama o ktorej piszecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

bubul masz niestety ale nie sprawdzone i płytkie informacje. Wejdż na stronę Telefonii Dialog i poczytaj a potem zakładaj tematy. Gdyby to była nieuczciwa firma to niebyłoby w Łomży Biura Obsługi Klienta i by sie nie reklamowali.
A więc jak ktoś ,, oszukał'' Twoją Babcię to możesz wysłać skargę i bedzie po wszytkim

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

A teraz cos dla ciekawskich i dociekliwych:

TAK BIURO TELEFONII DIALOG ZNAJDUJE SIĘ NA ULICY WOJSKA POLSKIEGO.... TAM GDZIE SĄ REKLAMY DIALOGU....

A WIĘC FIRMA KTORA OSZUKUJE I TO W ŁOMŻY MA SZYLD I REKLAMY?????

JAK KTOS MA COS DO OBSŁUGI KLIENTA ( JAK JEST OBSŁUGIWANY I CZY MOWI PRAWDE) TO NIECH PRZYJDZIE OSOBISCIE I POWIE TO W OCZY A WYPISUJE POSTY I MYŚLI ŻE JEST ANONIMOWY ;-)

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Heh jedna z tych kobietek była u mnie i podawała się za przedstawicielke TPSA. I oczywiście ta sama śpiewka o opłacaniu regularnie rachunków i o zniżkach;) Ale w moim przypadku jej to nie przeszło. Wyszła oburzona i rzuciła tekst że jeśli chce płacić dalej drożej to mój wybór!!! Wyszła i trzasneła drzwiami

Piękna kobieta
to raj dla oczu,
piekło dla duszy
i czyściec dla kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

z życia wzięte.
z resztą po zachowaniu tej kobiety widać czy byla przedstawicielka firmy TP czy dialogu...
Nie chodzi mi o to zeby oczerniac firme. Bo robia to pracownicy, ktorzy chca miec wieksze profity przez to ze zdobęda klientów.
ten temat założyłam żeby ostrzec innych ludzi.
A wszelkie bulwersacje prosze zostawic dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Kazik drogi wlascicielu biura dialogu.. Skoro nie oszukiwales to czemu go nie ma juz w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Dave..... wiem kim jestes i zastanawiam sie dlaczego nie zapytasz przez tele tylko na forum....... gdybym był tak perfidny jak Ty to powinienem Ci napisac: H.......... Cie to obchodzi,ale,że jestem kulturalny to Ci powiem:
łazisz po tej Łomzy z nudów i braku zajęcia i jestes ślepy;-), bo biuro nadal jest ii bedzie..... i powiem Ci więcej dugie biuro jest w Białymstoku i ma sie całkiem dobrze;-)- zaspokoiłem twoja ciekawość?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Ale widze,że dalej sie interesujesz życiem biura- mimo to,ze od momentu kiedy Cie zwolniłem z powodu twojego lenistwa i legactwa mineło juz troche czasu a Ty dalej błąkasz sie po Łomzy bez celu i sensu życia nie kwapiąc się szukać pracy mimo tego,że nowe zobowiązania doszly...........finansowe

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA OSZUŚCI "DIALOG"!!!

Dla tych co nie wiedzą:


Dialog to Polska firma i to jest prawda sam kiedyś tam pracowałem i wcale nie oszukują jest taniej i lepiej TP Polską już od paru lat jest sprzedana francuzom. Tylko nazwa została Polska.
To jest zwykła zmiana operatora jak to jest w telefonii komórkowej Play,ERA , PLus itd tam gdzie korzystniej to się korzysta . To więc jakie oszuści?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org