czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uchodźca

Jak myślicie polak może przyjąć inne obywatelstwo i dostawać zasiłęk jak oni zamiast tej smutnej jak piz.da kuroniówki ?

Chory system . Powinno sie wywieść te świnie z sejmu gdzieś do lasu zabrać portfele i garnitury i dać im miesiąc czasu na przemyslenia

A jak to nie pomoże to wycieczkę samolotem im przyznać z naszych podatków nie powiem jakiej marki samolotem hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

a ja neiqwiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

Denver :Jak by się tak dało to napewno 90% by tak zrobiło,ale niestety żyjemy w takim państwie że z innego kraju się lepiej tu traktuje jak swoich.Przykre lecz prawdziwe.Popieram ciebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

A może zamiast kuroniówki to do pracy Panowie. Tam większe wynagrodzenie. Polacy także jeżdżą do innych krajów i pobierają zasiłki i jest ok? Prawda. To może z Wami coś zrobić bo żyjecie na garnuszku Państwa i ja muszę płacić takim ludziom zasiłki - nierobom.
Dodatkowo jestem przerażona że Pan/ Pani Denver podżega do przestępstwa natomiast administrator nic z tym nie robi

kuła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

kula :)))))))) o jakim ty przestepstwie bredzisz??????? Polecam otwarcie slepkow i przyjrzenie sie tym z niby sejmu polskiego:))))))))))) tak na poczatek!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

Szanowny panie "kula"-pewnie ze do pracy ,tylko gdzie?,na czarno,bez żadnych świadczeń ,za nędzne wynagrodzenie? Wiem ,wiem dla chcacego nic trudnego,he,niestety znalezienie w miarę "normalnej"pracy w tym kraju graniczy z cudem!
Aha i jeszcze jedno skoro ktoś ma "kuroniówkę "to chyba na nią musiał zapracować -nieprawdaż?i wątpię że z własnej woli ktoś idzie na na jałomużnę"państwową "...............czyt:"kuroniówkę!
A co do pobierania zasiłków przez Polaków będących poza granicami naszego kraju ,to musisz wiedzieć ze żaden Polak nie otrzymuje wyzszego zasiłku niz rodowy obywatel danego kraju ,więc bez propagandy panie "kula"

W/g ciebie jest w porządku że zdrowe "byki"nasi goście otrzymują wszystko za free, a ludzie pracy tj:emeryci,renciści,bezrobotni (podkreślam zwolnieni nie ze swojej winy)nie zasługuja na w mierę godne zasiłki ,takie same jak uchodzcy?to jedz do CZ......niech tam ci dadzą zasiłek pol.pop.baranie!Żegnam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

http://demotywatory.pl/2020082/Polacy-nie-maja

- tutaj wszystko na temat.

Swoją drogą skąd w politycznie poprawnych idiotach tyle nienawiści - Czeczenom, którzy NIGDY nie pracowali to chętnie dlaiby nawet dwa razy wyższe zsiłki (oczywiście z mojej kieszeni).
Natomiast własnemu obywatelowi, który conajmniej kilka lat pracował i płacił podatki to dają debile rady ("do pracy leniuchu") i najchętniej nie daliby mu ani grosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

http://demotywatory.pl/2020082/Polacy-nie-maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca



Jak ktoś chce umieszczać obrazki na forum to adres obrazka trzeba wpisać w miejsce kropek:

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uchodźca

Jeszcze raz: kwadratow nawiasy, bez spacji i innych znaków, w jednym img a w drugim /img

------ tu adres obrazka --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org