poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najgorszy pracodawca

Byly juz rankingi na najgorsza i najmilsza obsluge wiec moze teraz moze byscie napisali o swoich sugestiach na temat kiepskich pracodawcow w Lomzy. Kogo unikac i dlaczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

Bubla jak ognia unikaj. :D

Pozdro 600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

kto to jest ten bubel? Nie kumam AC/DC , mozesz mnie bardziej oswiecic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

dwie lewe ręce się odezwały...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

mowisz o sobie Donald?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

o tobie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

nie przypominam sobie zebysmy sie dotykali. Donald to od kaczki?Nie probuj obrazac. Moj temat byl konkretny wiec jezeli nie masz nic do powiedzenia to sie nie wychylaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

twoj temat jest debilny i posłuży do oczerniania innych przez takie niedojdy jak ty, pewnie poczekasz na odpowiedni moment aby się wyżalić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

taki sam temat jak kazdy inny na tym forum. Nie mam zamiaru sie uzalac.Jestem ciekawa jak wyglada lomzynski rynek pracy. Wielu z piszacych na forum mialo do czynienia z lepszymi i gorszymi pracodawcami. Napisanie prawdy o nich to nie jest oczernianie, lecz pewna wskazowka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

a który pracodawca w Łomży nie jest kiepski? W obecnych czasach każdy pracodawca patrzy jak orąbać pracownika a najlepiej by chcieli żeby im jeszcze dopłacać za to że sie u nich pracuje bo się w kosztach nie wyrabiają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

moim zdaniem najgorszy pracodawca to cheep but czyli inaczej cto! ... obiecanki cacanki wysokie wynagrodzenia i cuda nie widy a co do czego jedziesz na targ masz cene obuwia minus -50% i 10 dnia miesiąca jesli 10 jest wyplata a raczej jej nie ma to jest tez -50% tłumaczenie .. hehhe braki w magazynie :) pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

o CTO juz slyszałam

Autor: normalnie-nienormalny (---.dsl.hol.gr)
Data: 24-08-10 22:27

a który pracodawca w Łomży nie jest kiepski? W obecnych czasach każdy pracodawca patrzy jak orąbać pracownika a najlepiej by chcieli żeby im jeszcze dopłacać za to że sie u nich pracuje bo się w kosztach nie wyrabiają.


mysle, ze w kazdym zakatku na Ziemi a wiec i w Lomzy znajda sie uczciwi pracodawcy, ktorzy nie rabia swoich pracownikow po kieszeni i psychice, ale dobrze jest wiedziec do czyich drzwi nie pukac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

A może stworzymy ranking najlepszych pracodawców, będzie o wiele mniej pisania :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

dobrych trzeba chwalic, ale to oddzielny temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

zly pracodawca to ten co przechodzac kolo pracownika nie przywita sie,
o zarobkach nie wspominam, juz tyle odpowiedzi na ten temat padlo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

moze nie zly, lecz slepy lub niekulturalny, a jesli chodzi o zarobki to nieuczciwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

jak dotad 1-sze i jedyne miejsce w tym rankingu zajmuje CTO. Nasuwa mi sie wiec pare wnioskow:
- praca w Lomzy jest sielanka
- pisza tu osoby, ktore nie mialy do czynienia z praca
- lubicie kiedy Was rabia po tylku
- tolerujecie nieuczciwosc
- boicie sie rozmawiac na normalne zyciowe tematy
- rodzice wylaczyli Wam korki

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

1) Piekarnia Zawady Przedmieście
2)Piekarnia Kraska
3)Sulima
4)Piekpol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

tajniak ty to pewnie piekarz... i wszędzie cie pogonili? nawet kręcenia chleba nie potrafiłeś się wyuczyć? czy za dużo szczekałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

tak zgadzam sie cto i na drugim miejscu jako najgorszy pracodawca piekarnia gac od kilku lat szuka chetnego na kierowce i nici

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

w teatrze lalek -aktorzy placeni sa co drugi miesiac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

to ja moze odmiennie :) Gruby benek - kierowca ;) bardzo mi sie podobalo nie mam zastrzezen , płace wporzadku , dobre warunki , milo spedzony czas. :D i dla wszystkich slimakow ktorzy zle to zinterpteruja to nie jest reklama :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

w gromadzie sprzataczki ni sciela lozek, z braku napiwkow:p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

Ja jednak twierdze, ze Wiomar jest bezkonkurencyjnym liderem w tej dziedzinie:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

OjciecR a ty pewnie pracodawca skoro ich tak bronisz! Znikąd mnie pogonili a wszędzie wyzyskują i płacą ochłapy.W piekarniach obowiązuje zasada zdychaj a rób!Nie szczekałem bo psem nie jestem!Poza tym w piekarni jak zaszczekasz albo się o coś upomnisz to zaraz wypier........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

wiomar oczywiście !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

Oczywiście:
a)Wiomar ogloszenie jest wiecznie kiedy sie tylko nie wejdzie w zakladke praca
B)cto
C)dantex
d)Galeria stokrotka stara częśc ,szczególnie 2 sklepy odzieżowe paranoja non stopk kto inny a szefostwo brak slow jedno wielkie bagno !!!

lamia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najgorszy pracodawca

Sa juz pewne wyniki tego rankingu:
1. Wiomar- 3 glosy
2. CTO - 2 glosy
3.Dantex
Piekarnie
galeria stokrotka po 1 glosie

A wiec tylko sie cieszyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org