środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep internetowy

Witam, co myślicie o sklepie internetowym rtv/agd tzn telefony , aparaty, dvd itp... czy to by się sprzedało w łomży.. ceny takie jak na allegro.. oczywiście dostawa na terenie łomży bezpłatna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

jest taki sklep w mieście patrz www.biuro24.pl

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

zakładaj, byś może miał pierwszego klienta :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Ten biuro24.pl to chyba juz nie z Lomzy...

Juz w innym temacie bylo... Masz chocby multum.com.pl.

Jak sie otwiera sklep internetowy, to chyba nie z mysla o Lomzy, tylko o calym kraju?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Napewno, przydałby się takowy. Dołuż do tego podzespoły i akcesoria komputerowe. Niejedno już zamawiałem, i niejedno jeszcze zamówię, przeważnie dla kogoś i zawsze mnie wkurzają koszty transportu. Niekiedy rzecz kosztuje 20, lub 40 zł, a za przesyłkę wołają 25 zł. Na Mazowieckiej, jest salon "Komputronika", również kilkakrotnie tam kupowałem. Co prawda, koszty transportu, odpadają, za to ceny, mają trochę zbyt wygórowane.

A może, oczywiście jeżeli posiadasz lokal, wzorując się na "Komputroniku", spróbuj dogadać się z innym dużym sklepem jak: "Morele" (chyba centralę ma w Białymstoku", może "Kirk"-ma niskie ceny. No i sprawa reklamacji, jeśli zaczniesz coś kombinować, to b. szybko internauci wyłapią i pies z kulawą nogą nie zajrzy.

Najważniejsze: ceny, opinia i rzetelność. Takie wielkie sklepy internetowe jak: "Agito", w wypadku reklamacji, potrafią na swój koszt podesłać kuriera. Niestety, niektóre zaczynają kombinować i szybko słuch o nich zanika. Bardzo często "przesiaduję" na znaczącym forum komputerowym, stąd wiem co chłopcy wypisują, o różnych sklepach. Napewno, coś takiego jak: darmowa dostawa do klijenta na terenie Łomży, byłaby atutem. Taki sklep znalazłem w Rzeszowie, chociaż siedziba i magazyn na wsi. Kupiłem u nich klawiaturę i myszkę, nawet z transportem wyszło 20 zł taniej od "Komputronika", w dodatku przyniesione do mieszkania.

pozdro

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Prawda jest taka, że gdyby siedziba była w Łomży to i samemu można byłoby podskoczyć i odebrać jakąś mniejszą rzecz. Jeśli ceny mają być allegrowskie, to ja jestem za.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Piszecie, że rzeczy zakupione na stronie multum.com.pl można odebrać osobiście w Łomży, a na stronie tej firmy widnieje informacja, że firma jest z Wysokiego Mazowieckiego, więc jak to jest z odbiorem osobistym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

w lomzy dzialaja dwa takie sklepy...

multum i nazakupy

maja prtaktycznie wszystko od a do z jesli chodzi o rtv i agd

antonio.S.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

firma jest z wys maz, biuro jest w lomzy na bazie wzgs a magazyn na poznanskiej przy wiomarze, tam mozna odebrac, oczywiscie za drobna oplata...
trzeba sie z handlowcem dogadac

antonio.S.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Dzięki za odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Jak się dowiedziałam opłata za odbiór osobisty w Łomży nie jest taka mała, bo wynosi połowę normalnego kosztu przesyłki, jeśli do tego dodać nie najniższe ceny w multum.pl (choć oczywiście niższe niż w normalnych sklepach, ale jednak gdzie indziej w necie jest taniej), to nie jest już tak konkurencyjnie... Choć oczywiście niektórym może się to opłacać, ja jednak kupię w innym sklepie interneowym i z przesyłką wyjdzie mi taniej niż w multum.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy




To zalezy jakie ceny bys mial...


Jednak nie sadze byc proponowal ceny takie jak na allegro - bo sam z allegro bedziesz pewnie kupowal :D

Duzo ludzi starszych boi sie internetu i kupuje tylko w sklepach gdzie przeplaca.


Ja natomiast kupuej czesto w intenrecie... ale jesli wchodze na ceneo i tam bedzie taniej to i tak u Ciebie nie kupie - proste nie? :-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Emiśka maja jedne z nizszych cen z tego co patrzylem, a obdzwon polowe tych najtanszych, to sie okazuje, ze towaru nie ma... Jakos nie zauwazylem, zeby ceny odstawaly od tych z allegro, wchodzac na chybil trafil w kilka produktow, zwlaszcza jak z allegro policzysz pelny koszt dostawy.
Jak dla mnie to lepiej zaplacic polowe kosztow, niz pelne, tym bardziej ze chyba w tej cenie moga Ci dowiezc do domu, czy sie myle?
Biorac pod uwage, ze w razie problemu masz wszystko na miejscu i nie musisz sie bawic w odsylanie sprzetu na drugi koniec Polski, duza firma, ktora nie zniknie Ci z dnia na dzien itd. to ja osobiscie w takich przypadkach wybieram zwykle sklep lokalny, nawet jesli jest troche drozszy.
Ale jak masz jakis zaufany sklep, z ktorego uslug korzystasz i jest taniej, to jasne ze kupuj.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Przydałby się internetowy sklep plastyczny który ma też sklep stacjonarny w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Sklepy internetowe to bardzo dobry biznes jednak lepiej sprzedawać coś własnego tak jak np tutaj https://sklep.bodetkolash.eu/ niż produkty innych marek nawet używane. Jeżeli ktoś szuka czegoś używanego to prędzej wejdzie na allegro czy inne duże sklepy tego typu niż na malutki sklepik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy

Fajnym sklepem internetowym jest http://tapetuj.pl/ ale nie sprzedają ciuchów i agd a tapety na ściany :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep internetowy



\"Duzo ludzi starszych boi sie internetu i kupuje tylko w sklepach gdzie przeplaca \"

tak! a nikt rzy puszczaniu swojej reklamy nie bierze tego pod uwage - odrzucaja \"ulotke\" np, a tylko internet, internet, internet ...

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org