wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

http://www.se.pl/wydarzenia/warszawa/czeczen-chcia-zabic-polskiego-szefa_118191.html

Jaki pracodawca jest na tyle głupi, żeby zatrudniać Czeczena ? - przecież wiadomo, że to agresywni i leniwi ludzie.

Pięć razy dziennie muszą się modlić , szefem nie może być kobieta, a najlepiej, żeby szefem nie był ateista czy Chrześcijanin - tylko Muzułmanin. Stawka dzienna dwa razy wyższa niż zasiłek, przerwy w dowolnym momencie, jedzenie hallal i wtedy szanowny Czeczen może poszedłby do roboty.

Czeczeni popełniają strasznie dużo przestępstw, mimo, że jest ich stosunkowo mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

No to go nie zatrudniaj. A co do modłów, nie pięć razy tylko raz (bodajże o godz. 12 o ile pamiętam). I to akurat mi by nie przeszkadzało. Co mnie wkurza to ta stawka dzienna, która robi się żałosna dla wszystkich zatrudnianych, niezależnie od narodowości czy wyznania. Rodzimi biznesmeni tłumaczą to rzekomym kryzysem, którego po nich jednak nie widać. To nasi zapierdalają za gówniane stawki na czarno i jeszcze się o nie biją.
Wstyd, że Czeczeni muszą za polskiego robola dobijać się o przyzwoite warunki zatrudnienia. Bo nasi z tej pieprzonej wolności boją się piardnąć, żeby nie stracić gównianego zajęcia i jałmużny, jaką za nie otrzymają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

zamaracha jak jestes taki czeczenski to wez ich wszystkich pod skrzydla....zapewne jestes z WSA....
Zobacz co sie dzieje czlowieku a potem komentuj...prawda jest ze sa leniwi i agresywni...jak podskoczysz to cie w kilku po pracy zajma albo oszkla ci bryke.tak nas kochaja i sznuja ze z tej milosci najchetniej zrobili by z nami co hitler z zydami.Poczytaj sobie ze kazdy chrzescijanin to smiec dla ich skurwione....j religi....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Widzę , że fachowiec z Ciebie w dziedzinie wyznań ("bodajże" - w kontekście Islamu - hahaha). Poszukaj w internecie - modlą się 5 razy na dobę - przed zachodem słońca, przed wschodem i jeszcze kiedyś tam. Na pewno nie mają stałej pory - to zależy od konkretnej daty.

Na pewno tym nożem wiele zdziałał - szef pewnie od razu dał mu podwyżkę. Zapewne - tak jak piszesz - kierowało nim (Czeczenem) dobro polskich robotników. Po prostu poświęcił się dla Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Gówno mnie obchodzi ile kto się modli i do jakiego boga. Szanowni przedmówcy zresztą też, skoro nie potrafią wnioskować o czym właściwie mówię. Albo nie chcą. Bo mówiłem o stawkach za pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

kiedyś jechałam samochodem.patrze ktoś stoi, myślę podwiozę. wsiadł gościu ok. 40 zaczął z nami rozmawiać. powiedział na koniec ze jest czeczen i jedzie do rodziny gdzieś tam.. i zarabia niecałe 4zl na godzinę w ogrodzie u księdza pod Łomżą i ma na utrzymaniu żonę i dziecko.

to nie pie**rdol mi tu że oni kokosy zarabiają i że wybredzają z robtą.he.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

west obódż się -jedna jaskółka nie czyni wiosny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Pewnie trafil naiwniaka....Co mial mowic zeby ci nie placic za podwozke?????
Kolego nie piszemy tu o wszystkich brodatych...ale o tych 99% obibokow ktorzy zyja z naszych podatkow dostajac dotacje na mieszkanie a pieniadze dane im do raczki rozpierdal....a w lokalach typu Admiral i inne...Zajdz tam zobacz ilu ich jest i zapytaj czy chca dla ciebie pracowac"w ogrodku" zapewne zbierzesz cale rzesze plantatorow....
Powodzenia....
:)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

" Jeśli Polska nie wypracuje szybko skutecznej polityki imigracyjnej, niedostrzegany dziś problem integracji uchodźców może wybuchnąć z siłą porównywalną do zamieszek we Francji. Lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich
Dzieci Ukrainek, które dziś sprzątają nam domy i prasują koszule, czy Wietnamczyków, w których barach jemy tanie lunche, jutro nie wyjdą na ulice, by podpalić warszawskie Bródno czy podkrakowską Nową Hutę tak jak wyrostki z przedmieść Francji. Nie zrobią tego też zapewne przyjeżdżający coraz liczniej do Polski Czeczeni, choć nie ma dla nich u nas pracy, mieszkań i perspektyw na integrację. Na razie propaganda Kremla nie zdołała przekonać Polaków, że przyjmując czeczeńskich uchodźców, wychowujemy sobie terrorystów. W powszechnej opinii pomagamy narodowi, który cierpi podobnie jak kiedyś my z powodu rosyjskiej polityki imperialnej.

Niestety, brak strategii integracyjnej w Polsce może rozbudzić frustrację uciekinierów z Kaukazu. We wrześniu br. w polskich obozach dla uchodźców akcję protestacyjną zorganizowało ok. 150 Czeczenów. Kilku z nich podjęło głodówkę - wszyscy narzekali na brak perspektyw. Choć protest odbywający się pod hasłem "Pozwólcie nam wyjechać z Polski" rozszedł się po kościach, dla polskich władz powinno być to ostrzeżeniem, że nie można dalej ignorować tego problemu. Inaczej rosyjska propaganda odniesie sukces - Polacy zaczną się bać Czeczenów, a Czeczeni przestaną lubić Polaków."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

"Polscy eksperci zajmujący się imigracją przestrzegają, że jeśli nie będziemy integrowali uchodźców, zafundujemy sobie w przyszłości konflikty etniczne i wykarmimy tym populistów dużo gorszych od Samoobrony. - Niestety, największym problemem jest to, że nasi politycy nie widzą w tym problemu - tłumaczy profesor Krystyna Iglicka, koordynator programu "Migracje i bezpieczeństwo wewnętrzne" w Centrum Stosunków Międzynarodowych (CSM)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije




i własnie to co powyzej przytoczyłem jest najwiekszą propagandą ,na ktora niestety coraz wiecej pol pop oszolomów daje sie nabrać!Myślcie samodzielnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

no nie: ze wszystkim sie z toba zgadzam oprocz ostatniego zdania,a dokladniej jego czesci:
Czeczeni przestaną lubić Polaków....
Mysle ze oni nas nie lubili nie lubia i zapewne stan ten z czasem bedzie sie pogarszal.
Czym bedzie ich wiecej w tak malym miescie jak Lomza tym bardziej beda sie panoszyc....bardziej udowadniac ze to oni sa panami a my niewiernymi psami,ze my tu jestesmy dla nich.....podajcie mi jeden przyklad wdziecznosci czeczenow za to ze polska,no zostanmy przy naszym miescie...Ze lomza tak bardzo im pomaga....
Nie ma odezwu a oni wyzekaja ze tak im u nas zle na darmowym kotle...Czemu nie niemcy,belgia,czechy czy litwa lotwa lub estonia nie biora dzikusow....Bo maja poukladane w bani......Polska wielka matka dobrodziejka.....zawsze dostajemy kopa od zycia....Nie pomoga nam w niczym jedynie w dojsciu do stanu ich kraju....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Baltazar ale ja dokładnie zgadzam się z tobą,to pol,pop oszołomy mieszają ludziom w dyńkach wmawiajac jacy to my nietolerancyjni,a jest wprost przeciwnie Polacy to bardzo tolerancyjny naród ,niestety aż za bardzo-na chwile obecna to Polacy są dyskryminowani,a nie odwrotnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Ja po prostu nie szanuję pasożytów i nieważne jakiejej są narodowości,szlak mnie trafia widząc jak wielu uczciwych ludzi ,pracujących żyje na orszym poziomie niż............................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Mi nie przeszkadza Czeczen który stanie "ramię w ramie"ze mną do pracy,i takiego Czeczena będę darzył szacunkiem ,natomiast nigdy nie będę szanował nieroba i pasożyta który ma się lepiej niż ludzie pracy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

west - zapytaj Czeczena ile dostaje zasiłku. Żaden ci się nie przyzna, że zgarnia kilka tysięcy. Oni udają biedaków - wszyscy jakby się umówili. Kiedyś gadałem z Czeczenem, który pracował w Warszawie przy wykończeniówce - twierdził, że dostaje 5 zł, co było kompletną bzdurą. Dostawał dokładnie tyle co Polacy, bo dlaczego miałby dostawać mniej? Przecież to nie są nielegalni Chińczycy. Czeczeni mają takie same prawa jak Polacy, oni nie boją się deportu, więc pracodawca nie może ich zastraszyć, to oni prędzej zastraszą pracodawcę.

I jeszcze jedna charakterystyczna rzecz - Czeczeni są przekonani, że Polska, że każdy obywatel Polski robi na nich doskonały interes (stąd ich poplularne hasło "We are business for Poland") oni myślą, że to Unia im płaci zasiłki.

A kto płaci Unii - NATO. Oni naprawdę są przekonani, że każdy robi na nich grubą kasę - Unia bierze kasę z NATO, POlska dostaje od Unii a NATO dlatego daję kasę, bo Rosja jest wrogiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Nie może tak być żeby w cywilizowanym kraju młodzi,zdrowi ludzie otrzymywali zasiłki za free,czyżby w tym kraju,chociażby w naszym mieście nie było już nic do roboty?
Bo nie sztuką jest "kozaczyc"po mieście z koleżkami,nie sztuką jest wozenie dupska furką i nie sztuka jest branie za to kasy _sztuka jest zarobić "chociażby na czarno"na to wszystko a przede wszystkim na swoją rodzinę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Protagoras skończ tą propagandę.Wstyd mi za Ciebie "polaczku".

no nie napisał:
"Mi nie przeszkadza Czeczen który stanie "ramię w ramie"ze mną do pracy,i takiego Czeczena będę darzył szacunkiem ,natomiast nigdy nie będę szanował nieroba i pasożyta który ma się lepiej niż ludzie pracy!"

Szacunek za te słowa.
Lecz Protagoras chce wyrzucić czeczenów pod pretekstem dawania danin dla patologicznych rodzin.Ja np. będe zapierniczał za 2.500zł miesięcznie ,a taki alkoholik za free będzie dostawał 1500zł.TO JEST KPINA.

Bądźmy ludźmi.ZUS już teraz liczy dni i godziny.100 czeczenów nie jest problemem.Problemem jest chore polskie środowisko.NIEROBY.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

problem z integracją uchodzców czeczeńskich jest i narasta błyskawicznie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby nabrał takiej ekspresji jak zamieszki we Francji czy innych krajach europy zachodniej. Ja powiem więcej panowie z brodami nigdy ale to nigdy nie zintegruja się z nasza cywilizacja chrześcjańską, europejską. My dla nich jesteśy bandą zboków , wykolejońców , frajerów do rzucenia na kolana. Oszwem są sporadyczne przypadki ,że niektórzy z nich zdają sobie sprawę i staraja się nawet całkowiecie zrezygnować ze swojej trdycji i zwyczajów dla całkowitego zintegrowania się z narodem kraju który udziela im schronienia ale w ostatecznej rogzywce dostają od swoich (tych z brodami) w czape i to ci ostatni decyduja o obrazie czeczenów. Tak więc rozumię dobre intencje i marzenia pana typu no nie i innych ale są to tylko marzenia które nigdy sie nie spełnią . Wy panowie w przyszłości prędzej będziecie ich ofiarami niz partnerami. Czy dojdzie do tak tragicznych secenriuszy to nie ulega zadnych wątpliwości to tylko kwestia stopnia nasycenia liczbą uchodzców i ich determinacja i wkurzenie z powodu wypchniecia ich na margines zycia społecznego. A to ,ze na takim marginesie wyląduja , laduja to nie ulega żadnym watpliwościom. Polski katolik w żaden sposób nie zaakceptuje zwyczajów i zasad wiary panów z brodami i odwrotnie.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

zatrudnisz polaka za granicą i tez powstają morderstwa ,polak też jest nie bezpieczny ,złodziej i bandyta tylko nie którzy ,,,,,,,.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Szanowni forumowicze,moim zdaniem powinno być tak określony czas na "integrację"nauke języka polskiego i w tym okresie zgoda zasiłek ,po tym okresie no niestety do pracy bo jeszcze raz powtarzam ze nie moze tak byc aby zdrowi Czeczeni siedzieli na tak wysokich zasiłkach,prawda jest taka że o Polaków (normalnych)nikt się nie troszczy w taki sposób im nikt takich podkreślam takich zasiłów nie daję,nie moze tak być że renciści o lekkim stopniu niepełnosprawności muszą pracować żeby dorobić do renty -inaczej żeby PRZEŻYĆ,nie może tak być żeby emeryci żyli w nędzy ,no i podstawa żeby zwykli ludzie mający rodziny,pracujący mieli niższy dochód niż uchodzcy ,natomiast dla władz za wysoki aby otrzymać jakąś pomoc chociażby dod.mieszkaniowy itp,to jest patologia i to jest największa NIESPRAWIEDLIWOŚĆ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

http://www.arabia.pl/content/view/259569/2/

tutaj macie obowiązki muzułmanina - nie mają lekko zapraszam do lektury.

Jak poznacie czyjeś zwyczaje, a nie będziecie opierali się na tym co ktoś tam powiedział, to może pozwoli to na wzajemne zrozumienie.
My Polacy za granicą, tak samo jak przybysze Czeczeni pobieramy zasiłki i naciągamy podatników np. w Hiszpanii, Anglii, Islandii itp. 1000 Euro co miesiąc na drodze nie leży - kto był to wie :-)
Tak samo popełniamy przestępstwa ( najpierw wyjeżdżali Ci co musieli, z tych czy innych przyczyn, za nie którymi dalej wiszą listy gończe :-) )
Polki dają popisy, ze smoluchami, byle tylko miał inną karnację to już jazda się zaczyna :-) od razu przepraszam normalne dziewczyny, patriotki :-), dla których dacie dupy murzynowi czy arabowi to nie jest szczyt marzeń :-)

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

mustapha....ok....zasilki dostaja polacy po przepracowaniu i placeniu podatkow w kraju min 1 rok.....Wiec im sie nalezy a wysokosc pobranego zasilku to juz sprawa rzadu danego kraju.myslisz ze te 1000 euro to duzo jak musisz porobic oplaty itp.Nikt nam tu za darmo nic nie daje,wrecz przeciwnie nie pasuje to won do kraju....
A oni co ile procent brodaczy w lomzy pracowalo?????zapewne miesci sie w ulamku.
wiec nie porownuj Nas Polakow do nich,bo zebysmy cos dostali to musimy na to zapracowac,nie jak oni wszystko na tacy i jeszcze jakies fochy strzelaja.
co do przestepstw popelnianych za granica przez rodakow,to tez sprawa dyskusyjna bo napewno nie jest to tak jak rozdmuchuja to gazety.za granica wystarczy ze polak zdzieli anglika w kasztan i juz wielkie halo.A w polsce to zjawisko nagminne i nie ma o czym pisac....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

mustapha,nie rozpędziłeś się kolego to my w/g ciebie mamy poznawać czyjeś obowiązki?,co mnie co nas to interesuję ,my jestesmy u siebie ,moze niech oni poznają nasze obowiązki !a potem porozmawiamy "przyjacielu"!
Fakt Polacy pobieraja zasiłki za granicą ale jak sam slusznie zauważyłeś ok 1000e,a jak zapewnie wiesz 1000e,to jak na zagranice to niewiele,a o wiele mniej niż zarabiają rodowici mieszkancy więc jednym słowem nie pierd...głupot i nie wprowadzaj ludzi w bład,gratuluję zrytej główki pol,poprawnością!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Chodziło mi raczej o to, że takie przywileje mamy zapisane w ustawach i przepisach, i jeżeli komuś się "należy" to sobie to bierze i ciągnie z tego jak najdłużej. W sumie przybysze z Kaukazu sobie tego sami nie wymyślili, tylko dostali to na tacy, bo takie mamy prawo. Moje porównanie miało na celu pokazanie, że za granica zachowujemy się podobnie - bo jak coś można wyrwać za nic to nasze. Chciałbym, aby Państwo polskie troszczyło się tak samo o swoich obywateli, jak o Czeczenów, ale My dostajemy jakieś marne zasiłki i kuroniówkę co nie wiadomo co z tym zrobić :-) i co to wina Czeczenów!!!

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

Staram się to cały czas wytłumaczyć.Niestety nikt nie słucha.To nie wina czeczenów ,że dostają takie zasiłki.To nie wina emerytów ,że dostają takie emerytury.
Za granicą to każdy Polak jeśli może to ciągnie jak najwięcej ,wiec nie piszcie głupot ,że tak nie jest.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zatrudnisz Czeczena - a on cię zabije

mustapha - skoro WY za granicą pobieracie zasiłki od Czeczenów to WY im płaćcie zasiłki w Polsce. Dlaczego ja mam płacić im zasiłki? Ja nigdy za darmo od nikogo kasy nie dostałem.

To, że mamy złe prawo socjalne, nie znaczy, że mamy zapieprzać na dzieciorobów jak dzikie osły.

Dlaczego tylu jest politycznie poprawnych idiotów, któzy ciągle wybierają te same socjalistyczne partie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org