wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
debile skaczacy z mostu kolo plazy

nieskacznie tam tam od groma lezy jescze zelastwa i gruzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

dla skaczących uwaga - tam na dnie są zatopione filary starego mostu, tam jest mnóstwo potężnych bloków gruzu i elementy stalowe.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

obsrańcy dwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

nie obsrany ale i nie samobujcachce to skacz stary mi opowiadal ze gosciu skoczyl na jakis pal i go przebilo pal wyszedl glowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

to jest własnie uczucie adrenaliny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

chce to skacz takis odwazny nie adrenalina tylko alkochol i glupota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

To nie o adrealinę chodzi , tylko o "co to nie ja ?" Tam zawsze są wypadki straszne. Myślę , że policja powinna jednak ostro zareagować , a nie latem łapać kogoś , kto np. po dwóch piwach pcha taczkę ! Ale cóż - miasto niby duże , ale ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

a co się przejmujecie jak ktoś jest debilem to będzie skakał pomimo waszych próśb,niech ginie jednego tumana mniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

jak niech ktos chce skakac, niech skacze;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

A niech skaczo. Selekcja naturalna musi być wiec kilku debili mniej mnie nie wzruszy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

Tak wogóle to prawdopodobnie większośc skaczących to obywatele czeczeni i sami chyba się chcą wyeliminowac

⊕ Jedno jest pewne,moich korzeni,mojej Polskosci nie pozwole sobie nigdy wyrwac z serca ⊕

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

Popiszą się raz, na wózku będzie im trudniej się "popisywać".


_____________________

Ale to tylko moje zdanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy


No tak , ale koszty społeczne póżniejszego leczenia , rehabilitacji i rent ? Wiadomo , że wypadki z tym związane nigdy nie kończą się możliwością pełnego przywrócenia zdrowia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

to niech skacza z betonowymi bucikami ;] ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

Cezar w pełni Cię popieram i dodam że jesli chce skakać to niech zostawi oświadczenie że czyni to na swą odpowiedzialność i nie będzie wyciągał ręki po leczenie ani błagał o wózek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

hehe a co krzyczal pawlak do kargula gdy byli w stanach na tej paradzie i znalezli sie po przeciwnych stronach ;d;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

dawcy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

..a komu czym oni chcą zaimponować..? ..i komu..? Tym małoletnim dupodajkom..? idioci..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

Skakać im zabronicie ? tym bardziej czeczenom ? niech skaczą ,kto pierwszy do dna ten lepszy ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

Autor: green (---.lomza.mm.pl)
Data: 19-07-10 08:22

..a komu czym oni chcą zaimponować..? ..i komu..? Tym małoletnim dupodajkom..? idioci..


green dokładnie heh tępym nastolatkom to imponuje




___________________________________________________________

Even when the road is hard, never give up - Keep Ya head Up ^^
___________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

chce to bede skakal.nie wasza sprawa mieczaki.boisz sie patrzec?zamknij oczy i zaloz pampersa.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

e tam skakanie z mostu co to dla ciebie :P skocz ze swojego EGO na IQ to ciekawe czy z tego wyjdziesz :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

niektorym aby poczuc adrenaline wystarczy spacer o 19 po galerii i spotkanie czeczena a innym nie.nie mozna kogos wyzywac od debili tylko dlatego ze do zycia potrzebuje konkretnej dawki adrenaliny.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

kaligulik-popieram cie adrelalina jest potrzebna w zyciu i napewno ci co skacza wiedza co robia a te ciotunie niech sraja w gacie albo niech sie przeniosa na oczka kompac to nie beda patrzec

talk to the hand, because the face isn't listening to you

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

kazdy robi co chce...najwazniejsze ze krzywdy osobie postronnej nie robic i wszystko,taki skoczek napewno wie czym to moze sie skonczyc,ich sprawa...chyba ze ktores z was robi za rodzicow wszystkich z forum i reprymendy co chwila pisze to mam dla was dobra rade...zrobcie sobie dzieci i im zabraniajajcie.pozdrwiam odwaznych skoczkow;) wasze sprawa;)))

xxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

jak kedys tam skoczylem to do dzios mie glowa boli !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

jasiu wyjmij drut!! przestanie;)

xxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

HAHA **8*******



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

oooo jest już nasz forumowy przygłup - szczebiotka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

Skaczcie chłopaki skaczcie. Spróbujcie też z drugiej strony mostu, foczki będą piszczeć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

nie drót tylko gwuźźdź



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy


do kaligulik :) skacz twoje życie ale pamiętaj skoczysz połamiesz się będziesz leżał sobie w łóżeczko jak warzywko a ktoś inny będzie uprawiał sex z twoja lasko bo swoja pompka już nic nie napompujesz :) będziesz miękki drut :) bez urazy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

mr.y nie musisz lezec jak warzywko zeby ktos uprawial seks z twoja panna.moze ona tez chce poczuc czasami prawdziwego faceta z jajami?a co do pompki to wielu uwaza sie za supermenow ale to tylko ich wyobraznia,inaczej zdrady w wykonaniu pan niebyly by tak popularne.hi.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

Też kiedyś skakałem i powiem, ze niezła frajda była. Teraz już nie poskaczę bo parę lat wstecz mnie poniosło i nie tak skoczyłem ze statku, muszę uważać teraz na kręgosłup :-(

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

to się nazywa -- płytka wyobraźnia

http://www.youtube.com/watch?v=BuaOP2VscVU&feature=PlayList&p=C518A4B18ECDEAA1&playnext_from=PL&playnext=1&index=63

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

zamknąć most



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: debile skaczacy z mostu kolo plazy

Nie skaczcie.
Znam koleg, młody przystojny, wyrywał laski, a teraz siedzi na wózku i klepie tylko w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org