wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klima-Med

Mam zamiar kupic i zamontować u nich klime w domu. Co sądzicie o tej firmie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima-Med

wykonanie matażu solidne , oferowany sprzęt klimatyzujący dobrych firm ale zdecydowanie drożej niż gdzie indziej . Drozsza cena nie ma zadnego uzasadnienia. Odnosnie markowych klimatyzatorów to płacimy za markę , sa tańsze wcale nie gorsze. Ogólnie oceniam tą firmę pozytywnie ale orłem dobrych cen to nie jest.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima-Med

Potwierdzam wypowiedz Pifpafa. Firma solidna jednak są tańsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima-Med

osobiście jestem bardzo zadowolony z obsługi przez nich ze sprzętu zakupionego w klima med też jestem bardzo zadowolony. polecam klimatyzatory fujitsu inwerterowe jestem z niego bardzo zadowolony, latem chłodzi zimą grzeje i jest energo oszczędny przez co wcale dużo więcej nie płacę za prąd

Cena to rzecz dyskusyjna, ale z czystym sumieniem mogę ich polecić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima-Med

Panie maro 7 niech Pan sie nie nadyma bo ma Pan klimatyzator fujitsu i to inwerterowy ? To nie zadna nowość . Ten typ można dostać wiele taniej. A z tym zużyciem prądu to tak jak z tym samochodem co jeżdzi tylko na oparach benzyny. Dla mnie post ten to typowe postaw się a zastaw.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima-Med

Do pif paf

Wyraziłem jedynie swoją opinię na temat klimatyzatora. NIe pisałem nic o eksploatacji za darmo lecz to że jest on energo oszczędny i w moim przypadku nie odija się on na wielkich rachunkach za prąd. klimatyzator włączaony jest przez całą dobę i jedynie w zależności od pory roku zmieniany na grznie lub chłodzenie. Nie wiem na czym polegać ma "postaw sie a zastaw" wyraziłem jedynie swoją opinię dla urzytkownika forum, nie kwestionuję różnic cenowych które na wolnym rynku są zróżnicowane i nikt nikogo nie zmusza do zakupów.
Pozdrawiam
maro7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima-Med

A co sądzicie o firmie PRZEMKO tez montuje klimatyzacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klima-Med

Klima Med jest super. Mój wujek montował do domu i do sklepu. Super ludzie - można się dogadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org