sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TYNKI i TYNKARZE ?!?!

Witam,

mam pytanie do tych którzy zajmują się tynkowaniem i do tych u których będą lub były robione tynki. Jestem na etapie wyboru dobrego tynkarza i sposobu tynkowania. Co powiecie o tynkach gipsowych, bo słyszałam, że często po jakimś czasie zaczynają pojawiac się problemy w postaci pękania itp... Czy ktos ma takie tynki w domu i może się na ten temat wypowiedziec?
Jeśli zaś chodzi o tynki cementowo-wapienne to czy jest w Łomży lub okolicy ktoś kto tynkuje z wykorzystaniem mułku kwarcowego? Jaka jest różnica w takim tynkowaniu? Czy może ściany są gładsze? Powiem, że chodzi o dom stawiany na jeden pustak, jeśli to jest jakaś różnica... Jaka jest różnica przy tynkach maszynowych, ręcznych i agregatem(czy to to samo co maszynowo?) ?? Jeśli ktoś ma jakieś rady to również bedę wdzięczna. Jeśli macie też jakieś niemiłe doświadczenia w stosunku do tynkarzy i ich pracy lub ogólne refleksje na temat tynków to też będzie mi to pomocne...

Ps. Czy zna ktoś dobrych tynkarzy,ale chodzi mi o takich po których wykonaniu elegancko można kłaśc glazurę itd...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

ja jestem za tradycyjna metoda ale jezeli ktos zna sie dobrze na robocie i moze opisac metode agregatem lub inna nowoczesna to jestem skłonny sie przekonac do tego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

mojego sąsiada szwagier Andrzej robi takie rzeczy napisz na priw to dam ci namiary właśnie na Rejmonta robi taką fuszkę i ma kilka dni luzu to może wjechał i ustalicie co i jak w temacie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

Moim zdaniem to na tym forum za duzo sie nie dowiesz.
Polecam czytac Muratora, a oprocz tego przeszukaj net, sa fora na te tematy gdzie sie ludzie wypowiadaja..powazni a nie .. no sama wiesz
Pekac moze wszystko i gipsowy i wapienny, to nie o to chodzi z czego tylko jak.
Gipsowe sa podobno bardzo delikatne na uszkodzenia, jak to gips.
Ale tradycyjny musisz szpachlowac zeby byl idelanie gladki,,
wszystko zalaze od czasu, pieniedzy i przeznaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

Siemka. GIpsowe masz gładkie i gotowe do malowania i polożenia glazury. a w tradycyjnych wiecej roboty jest. Polecam ekipe tynkow gipsowych ich nr 600952837

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

już nieaktualne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

Podepnę się pod temat.
Proszę o opinie/namiary na sprawdzone firmy które wykonują tynki wewnętrzne (cementowo-wapienne).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

Nadal poszukuję....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

http://www.malowanieagregatemlomza.pl/

polecam

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

@martucham
Czy polecana przez Ciebie firma wykonuje także tynki?
(Na stronie nic nie ma na ten temat)
Czy wykonywali u Ciebie? Ile metrów? Jak z jakością, terminami, ceną?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

tak wykonuje mozesz smailo zadzwonic..cena ustalana indywidualnie..poza tym nie sa zli skoro robili sady np w bialymstoku

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

http://swietnafirma.pl/firma.aspx?id=453788&miasto=kolno&n=fhu-tomasz-uslugi-budowlane-tomasz-piankowski
Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

@martucham - masz jakieś "krzywe" informacje na temat obszaru usług polecanej firmy. Nie wykonują oni tynków cementowo-wapiennych. Mimo wszystko dziękuję bardzo za kontakt, być może przyda się na dalszym etapie wykończenia domu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

wykonuja tynki a nie sadze zebys sie dzwonil

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

zebys dzwonil...sorki za blad

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

Widzę martucham żeś nieźle poinformowana. A więc skoro jesteś pewna tego co piszesz to może przyjmiesz zakład o skrzynkę wódki.
A więc jeśli Ty masz racje to ja kupuję skrzynkę wódki i daruję CI, a jeśli to ja mam rację to czekam na skrzyneczkę.

A więc przyjmujesz zakład?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

jasne..bo to ma moj brat :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

My z mężem mieliśmy plan, że sami wykonamy remont mieszkania i nie będziemy zatrudniać żadnego fachowca. Jednak nie wyszło to nam na dobre, straciliśmy tylko czas i nerwy.... W końcu zatrudniliśmy fachowca, który podjął się tynkowania i położenia podłóg. To była naprawdę dobra decyzja! Link do pana Henryka-http://www.favore.pl/373654_tynki-cementowo-wapienne-gipsowe-posadzki-maszynowe-starogard-gdanski-pomorskie.html

Kasia P.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

wypier... głupia mendo z tym pozycjonowaniem firmy ze starogardu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TYNKI i TYNKARZE ?!?!

Won ściero z tą reklamo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org