niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrzebuje ktoś meble?

Oddam dużą meblościankę.
Info na maila: enya28@wp.pl

Chciałam oddać dla powodzian i cóż...usłyszałam, że już im nie trzeba :-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuje ktoś meble?

Tu jest prośba o takie rzeczy pt "Wielka prośba"


Jeśli ktoś ma niepotrzebne lecz w dobrym stanie meble kuchenne, dywany, meble ( szafki, stoły, półki, itp. ), telewizory, lodówki (oraz inne sprzenty AGD i RTV) oraz inne najpotrzebniejsze rzeczy do wyposażenia domu prosimy o kontakt z nr . 604284106 lub 503604554 . prosimy podawać konkretne informacje takie jak: mam stół w dobrym stanie ... \ nie wszystkie rzeczy będziemy w stanie zabrać więc w miarę możliwości będzie trzeba je dowieść we własnym zakresie... zebrane rzeczy będą przekazane dla powodzian z najbardziej zalanego terenu (Wilkowo) a konkretnie 2 wiosek . ...
PROSIMY O PRZYCHYLNOŚĆ DO NASZEJ PROŚBY... byliśmy widzieliśmy .., to jest naprawdę potrzebne .!!!
Dziękuję za chwile uwagi ;)))

Paulin.;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuje ktoś meble?

W związku z licznymi pytaniami. Meblościanka ma wymiary 4.40 x 2.20.
Zawiera szafę, biurko i miejsce na wersalkę. Kolor dąb.
Oddam za darmo komuś kto jej potrzebuje bo jest w zbyt dobrym stanie by ją wyrzucić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrzebuje ktoś meble?

Pilnie oddam meble!
Meble mają swoje lata,ale są w dobrym stanie. Do oddania: wersalki, szafy, meblościanka, półkotapczany, meble kuchenne.
Oddam też pralkę - leciwa, ale sprawna.
Kontakt: emija@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org