poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wakacje dla dziecka

Mam pytanie czy ktoś z was orientuję się czy w Łomży jest organizowane coś dla dzieci na wakacje albo gdzie można pójść z 4-latkiem żeby jakoś zorganizować mu czas?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje dla dziecka

..no przecież na plac zabaw można pójść..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje dla dziecka

w szkole językowej educo organizowane są półkolonie z j. angielskim i zajęciami plastycznymi- 3 godziny dziennie green napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje dla dziecka

Ja po tym, jak mój syn cały rok siedział, albo nad lekcjami, albo przy komputerze chciałabym w końcu, żeby spędził trochę czasu na świeżym powietrzu, dlatego myślałam nad tym, aby go zapisać na taki obóz http://www.ehschool.pl/index.php/Products/95/Wake-Camp-Rueda-Januszkowice.html , co o tym sądzicie? Nie będzie to jego pierwsza styczność ze sportami wodnymi, bo już coś tam próbował w zeszłym roku podczas wakacji, dlatego myślę, że może mu się to naprawdę spodobać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje dla dziecka

Nie wiem, ale na pewno coś jest. W małych miejscowościach organizuje się takie rzeczy to w Łomży nie? Jeśli się mylę to będę w szoku.

Byliśmy ż y w i. I to bardziej niż kiedykolwiek, choć w obliczu śmierci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org