poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opnie o NWSP w Białymstoku

Liczę na opinie studentów, absolwentów i potencjalnych pracodawców :)

Bardziej: Fajna szkola, ciekawe zajęcia, poziom ok, wykładowcy z doświadczeniem...etc.

Czy raczej: Daj spokój, szkoda czasu i kasy, oklepane kierunki bez przyszłości, szkoła na poziomie "jańskiego" w Łomży, nikt cię po tym nie zatrudni...etc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

a co to nwsp?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

ahh, sorry
Niepubliczna Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

Studiuje tam i jak dla mnie jest to super uczelnia, wykładowcy sa ok i wiedza o czym mowia, wiadomo - jesli u kogos przeskrobiesz to oooooooj, nie bedzie łatwo, ale POLECAM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

raczej to drugie zycie bez przyszlosci skocz z mostu bo inaczej nie ma sęsu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

Uczyłam się na NWSP przez rok i wykładowcy przeróżni... Niektórzy lajtowi, a niektórzy bardzo wymagający... Jeśli do tej szkoły się wybierasz to na WOPP lub ten teraz nowy kierunek, bo warto, a jeśli resocjalizacja, lub opiekuńczo-wychowawcza, itp. To idź lepiej do Nauczycielskiego Kolegium Rewalidacji, Resocjalizacji i Wychowania Fizycznego, gdyż tam odrazu dostaniesz uprawnienia nauczycielskie i dyplom licencjata z Akademii Pedagogiki Specjalnej i z tego co się orientowałam i wiem, to w Kolegium lżej, no ale szkołę masz tam też w piątki :) Albo UwB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

nie_pajacuj
sam skocz, wszystkim tym zrobisz dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

dzięki ANGEL.
nie chcę uprawnień nauczycielskich, bo ja magisterkę chcę teraz zrobić, licencjat już mam z czegoś innego.
czemu tylko rok??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

MMonika, bo się przeniosłam, na APS w Warszawie
Monika jak masz inny przedmiot niż pedagogika to mgr czeka Cię 3letnia :/ Więc nie wiem czy to dobry pomysł... Ewentualnie zalicznie różnic programowych, to może lepiej idź na Uniwersytet w Bstoku, w końcu to mgr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

Na uniwersytecie można iść tylko na pedagogikę ogólną, więc to 3 lata, potem żeby się ukierunkować- podyplomowe. Razem 4 lata. A w NWSP są ciekawsze specjalizacje, tylko ta opinia... prestiż bardzo bardzo niski... o ile można się tak wyrazić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

nie macie nic do powiedzenia?
posty tych przygłupów (jasiu, Czesiu, szczebiotka, rzetelny_) komentujecie do oporu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

Specjalizacje tak dość ciekawe, ale jak jesteś po innym kierunku niż pedagogika też Cię 3 lata czeka, więc nie wiem czy warto iść... Ale jak nie wiążesz z tym przyszłości to możesz iść, albo pozostaje Ci Warszawa, Olecko, Pułtusk z tego co mi wiadmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opnie o NWSP w Białymstoku

SPRZEDAŻ PRAC MAGISTERSKICH , LICENCJACKICH , ZALICZENIOWYCH , PREZENTACJI W PROGRAMACH KOMPUTEROWYCH PowerPoint i pdf. , PLANÓW PRAC DYPLOMOWYCH ( czyli spisów treści ) I ICH BIBLIOGRAFII , KSIĄŻEK I MATERIAŁÓW DO NAUKI I POMOCNYCH W NAPISANIU WŁASNYCH PRAC ORAZ ŚCIĄG GŁÓWNIE Z RÓŻNYCH DZIEDZIN PRAWA , ADMINISTRACJI , BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO , HISTORII , SOCJOLOGII , POLITOLOGII I OGÓLNIE Z NAUK HUMANISTYCZNYCH ( ALE NIE TYLKO ) . CAŁY WYKAZ OFEROWANYCH MATERIAŁÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ prace-magisterskie.pl.tl

STRONA . prace-magisterskie.pl.tl

TELEFON . 6 9 1 3 4 6 5 9 1

E – MAIL . 981473@gmail.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org