wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aktywny Wypoczynek

Witam!

Czy w Łomży i okolicach jest jakaś możliwość podjęcia aktywnego wypoczynku? Chodzi mi o coś w rodzaju "weekendu z Historią". Bardzo bym chciał razem z grupą znajomych z poza Łomży przejechać się po ważnych z punktu widzenia roku '39 miejscach w koło Wizny etc, razem z możliwością grilla/ogniska, quadów jakiegoś paintballa czy innych ciekawych opcji. Czy jest jakaś firma/stowarzyszenie które to organizuje?

Nie mam czasu na śledzenie, szukanie informacji o takich miejscach, chcę zapłacić i mieć przygotowany wspaniały weekend w okolicach Łomży :)
Czy jest w Łomży jakaś firma która organizuje wypady integracyjne dla firm etc w takim stylu?

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

nima



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

Hmm mieszkam już w Łomży 1 miesiąc i znalazłem 3 nisze nie wykorzystanie w żaden lub bardzo ubogi sposób, wszytko to mogło by być świetnym pomysłem na Biznes, ale patrząc po tym forum, sąsiadach czy rozmawiając z ludźmi z Łomży raczej wolicie Państwo narzekać na sytuację w jakiej się znajdujecie niż działać :) Szczególnie forum Polityka jest tego dobrym przykładem.
(o forum Polityka mógłbym nawet rzec Rosjanie, Masoni i Żydzi są odpowiedzialni za to że ludzie nie mają pracy niż to że są mało przedsiębiorczy i czekają na social od Państwa Polskiego, ale to już taka mała uszczypliwość, bez urazy)

Co do ziemi Łomżyńskiej to naprawdę piękna okolica i dziwię się czemu nie ma tu małych i aktywnych ośrodków turystyczno-rekreacyjnych oferujących weekendowy wypoczynek, szczególnie zważywszy na bardzo dobre połączenie z Białymstokiem i Warszawą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

Bierz znajomych na strzelnicę http://strzelnicaforty.pl/
można też pozwiedzać muzeum, pochodzić po fortach, zjazdy na linach, grill.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

Dziękuję bardzo za link :) Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

Poza tym na strzelnicy możesz zorganizować paintball zorbing. www.zorbing-paintball.pl jeśli interesuje Cie "militarna" okolica Łomży to znajdziesz na miejscu przewodnika który ma dużą wiedzę i ciekawie oprowadza po okolicznych umocnieniach i fortyfikacjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

jest taka firma organizująca zwiedzanie na naszych terenach i nie tylko, dopasują ofertę do Twoich życzeń polecam: www.ecoadventure.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

Chyba najciekawsze byłoby zwiedzanie fortów w piątnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

Ja polecam ten ośrodek http://www.lesnaradosc.pl , świetlne miejsce do aktywnego odpoczynku z rodziną, piękna okolica, szczególnie warto zabrać ze sobą rowery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywny Wypoczynek

won mendo z tymi reklamami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org