poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wypad

sa jacys chetni motocyklisci na wypad w dniu jutrzejszym np. na mazurki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

ja sfojom motorynkom moge siem wybrac jak mie wezmiecie na chol bo cos mi szfankuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

jesli beda chetni podam nr gg do omowienia szczegolów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

wypad z baru!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

tego chama nie słuchaj niedługo mu sie skączy obrażanie
na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

ten kretyn jest na karzdym forum,ma zryty łep i chyba straszne problemy z sobą,najlepiej kretyna ignorowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

kretynizm,pragfnem zaowarzyc rze ja nikogo nie obrarzam !!!pykacz bo rzylka penknie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

Ciekawe jakim trzeba być nolifem i wyrzutkiem społeczeństwa, żeby siedzieć całymi dniami na forum i dowartościowywać się robieniem z siebie kretyna. To już nawet nie jest śmieszne a co najwyżej żałosne. Nie zwracajcie na pajaca uwagi to sam się wyniesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

kaŻdym



księciunio inteligencie.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

Co tak zescie sie do tego jaska przyje....li gniecie was jak kolec w zadzie...niech se pisze ja nie narzekam a wy tu zgrywacie wielce powaznych co to za teksty " neofile" T-line a ty jak tak wszystko wiesz to gdzie tracisz swoj czas pewnie w zatrodniaku zamiast petentow to na 4lomza...
Palic gume frendzle...popatrz za swoj kolnierz a pozniej skamlaj na innych....
Bo znalezli jasia ofiare jest tu paru mądrych bez wypowiedzi pozostawie te kwestie ale to ci sami pajace...
Ma chec niech pisze co chce....
Przynajmiej nie sadzi bobkow jak niektore larwy .....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

A nastepni panowie wielcy polonisci szczerza zeby na ortografie....brawo brawo teraz dopatrzyliscie sie swoich bledow...Ladnie poprawiac innych....bo masz czas.Beznadzieja.....szczegoly bola co jak sie nie ma do czego przyczepic....
h---u---j wielki poliglota nie pierwszy raz to po to jest forum????
Po to zeby pokazac jaki jestem fajny????
Jak znam ortografie...to klawiatura pamietaj nie zeszyt,czasem sie zdarzy maly byk....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

A ty ksiecio jak wiesz ze on jest na kazdym forum to zapewne wpadles tam przypadkowo....
Nastepny do odstrzalu...
.... :)
Do widel....
;)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

a tak na koniec ...nie jestem zadnym kolesiem jaska nawet go nie znam i pewnie nie poznam....ale jest jakis oryginal i czemu go ganic...
stary wolal bys wypic piwo z jaskiem i sie posmiac czy ze zjebe....m hojem co zna slownik i pierdzieli jaki jestem madry,oraz nastepnych paru bez .....wymieniania nickow...To mnie wkurza bo se wzieliscie go na patelnie, a on ma wyje....ne na te spiewki.Jest jaki jest i mi nie przeszkadza przynajmiej jest weselej...A jak ci nie pasuje to na polityczne i z bani,...
Koniec wypocin....musze odsapnac bo mi zyla na czole od myslenia wylazla....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

i tak pójdziecie do piekła






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad


Facet grzecznie zapytal i jak zwykle skonczylo sie ublizaniem.
Ale jaja.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wypad

acid.... Ja nie chodze w te same miejsce dwa razy....
;)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org