wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
znalazłam kartę visa

Dzis około godziny 19:40 na poczcie na ul. Księcia Janusza znalazłam w bankomacie kartę. Jeżeli uważasz, że jest Twoja to proszę o kontakt pod numerem tel. 508295691.
Mam nadzieję, że roztrzepany Właściciel się znajdzie bo karta czeka na Niego z ustęsknieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

to teraz tak podrywasz facetów, a na smsy odpisujesz? ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

Emilka to weź zachowaj dla siebie tą karte:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

nie potrzebuje w taki sposo nikogo podrywac :)

najzwyczajniej w swiecie chce zachowac sie uczciwie, i oddac zgube. nic przyjemnego stracic karte.

kiedys odeszlam od bankomantu zabralam swoja karte, a nie wzielam kasy, i jednak znalazla sie uczciwa osoba, ktora mnie dogonila i oddala mi pieniadze, moze karta to nie to samo co pieniadze, ale mam szanse sie zrewanzowac, wiec czemu nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

na cholere mi karta bez pinu ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

Widać, że uczciwa z Ciebie dziewcyzna. Druga to bz wzrzucila i nic nie powiedziala... ;] malo takich ludzi teraz ;]

Co masz zrobić dziś, zrób jutro. Będziesz miał dzień wolnego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

Blondyneczko, nic nie kosztuje mnie przeciez napisanie posta, ze znalazlam, a ktos moze jak to czyta i to faktycznie jego karta, to sie ucieszy ze nie musi wyrabiac nowej itp :)
no kurde, sama bym sie ucieszyla jakby mi sie znalazlo cos co zgubilam :)
moze akurat i wlasciciel odzyska karte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

przecież specjalnie ją tam zostawilem bo żona zawładnęła kontem i zablokowali mi środki. Zatrzymaj ją sobie....pin 4015

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

nie chce pinu :) chce pozbyc sie tej karty :) a wyrzucic szkoda, bo ładna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

szanelka wielki +.
Oby więcej takich ludzi.Kiedyś zgubiłem portfel z dokumentami.Prawo jazdy,dowód,dokumenty od auta,karty kredytowe.Po 2 tygodniach zguba się znalazła na komendzie.Szkoda ,że nie miałem przyjemności poznać znalazcy.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

no wlasnie i mi chodzi jedynie o to, zeby komus było miło, tak jak było Tobie gdy okazało się ze zguba się znalazła :) niby to nic, a jednak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

Jak się nie znajdzie właściciel to zanieś, do banku z którego karta jest wydana. Fajnie, że są jeszcze uczciwe osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

karta juz dawno zablokowana
wlasciciel po jej zgubieniu zablokowal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

szanelka może warto zostawiać kontakt w banku do któego karta należy? Przecież po numerze karty bank znajdzie klienta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

tak planuję zrobić, ale może przez weekend jeszcze ktoś się zgłosi, jak nie to w przyszłym tygodniu zaniosę do banku i tak będzie najprościej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

a nie mowilem ze srodki żona zablokowala....w twoim portfelu będzie ładniej wyglądac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

kiedys odeszlam od bankomantu zabralam swoja karte, a nie wzielam kasy, i jednak znalazla sie uczciwa osoba, ktora mnie dogonila i oddala mi pieniadze, moze karta to nie to samo co pieniadze, ale mam szanse sie zrewanzowac, wiec czemu nie :)

to o czym szanelka myslalas ze nie wzielas kasy, pewnie zakochana byłaś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znalazłam kartę visa

pin gdyby znała to by nie oddała

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org