wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GINEKOLOG (pomocy)

Witam. Mam pytanie odnosnie tego który ginekolog wypisuje bez problemu zwolnienia na kase chorych?? Chodzilam do jednego i pierwsze dwa zwolnienia wypisal mi bez problemu , a pracuje w ciezkich warunkach i dwa razy poroniłam i nie chce stracic tego dziecka. Lekarz po dwoch zwolnieiach powiedzial ze musze chodzic prywatnie bo on mi nie bedzie pisal wiecej zwolnien.... Proszę o wasze opinie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

Co to za lekarz??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

Ściana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

na pewno doktor poppe, na ksieznej anny, tylko kolejki do niego sa spore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

Ale Poppe nie przyjmuje na kasę chorych tylko prywatnie chyba. Na kasę przyjmuje z tego co się orientuję dr Załęska. Gdzieś okolice skate parku w tych nowych blokach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

Żaden nie powinnien robić takich problemów.Ja polecam dr Pijagina super lekarz i człowiek ,przyjmuje prywanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

Widocznie nie widział wskazań.
W końcu ciąża to nie choroba. Ale po dwóch poronieniach Twoja ciąża powinna być zaliczona do obarczonych pewnym ryzykiem. Nie rozumiem dlaczego to bagatelizuje.

Kiedyś też prosiłam (nie tego lekarza) o zwolnienie będąc w ciąży. Nic mi nie dolegało - byłam zwyczajnie zmęczona - nie dostałam.
Znalazłam jednak sposób:
Poszłam do laryngologa - obyłam się prawdą - i zwolnienie dostałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

przy skate parku w nowych blokach przy minigolfie jest ginekolog, bardzo dobry, na nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

skonczcie juz z tymi ginekologami...babska jedne, baba to problem jak widac, ginekolog...solarium zle, fryzjer nie dobry, powieście sie najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GINEKOLOG (pomocy)

Tak , Ściana jest znany między innymi z tego że NIE MOŻE wypisywać zwolnien na kasę chorych ale prywatnie oczywiście nie widzi co do tego przeciwwskazań...

Jak już masz chodzić prywatnie to radzę Ci zmienić lekarza - chodź do Poppe lub do Pijagina. Oni dobrze prowadzą ciążę, wypisują zwolnienie bez żadnych problemów, chociaż ciąża to nie choroba ale to nie czasy komuny żeby w ciąży pracować - po co masz ryzykować...? A oprócz tego przy porodzie będziesz mieć w szpitalu swojego lekarza w razie czego, który nie odwróci się od Ciebie tak jak robi to Ściana

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org