wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

chamom wiecznie nie dobrze , na początku unia zła potem juz unia dobra jak kasa zaczeła wpadać za byle pole , a teraz jak muszą coś zapłacić to bieda, macie dopłaty to płaćcie z dopłat po to one sa ,a nie pod ARMIR same merole stoją , niedługo się dopłaty skończą i znowu będzie precz unia !

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

redzej ty sie skonczysz niz doplaty !! ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

zgadzam sie, ze nalezy rolnikom doplacac', ile oni sie wycierpieli a teraz dzieki uni maja godne warunki pracy i rozwoju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

nie dobże siem dzieje rze kozery som bogaci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

hehe Jak nie masz o czymś pojęcia 'szpenio' to się nie wypowiadaj... Idź zamień się z takim rolnikiem i zobaczysz jak jest fajnie... Większość nie widziała nigdy gór a co mówić o morzu... Mówię tu o prawdziwych rolnikach nie tych spod sklepu lub z miasta (co mają kawałek pola na wsi) i biorą dotacje a kto inny ich pole obrabia... A dzień takiego rolnika wygląda tak: rano wyjeżdża w pole a wieczorem wraca i tych dotacji jest tyle kolego, że nie starczy mu na samo paliwo do obrobienia tego pola przez rok a gdzie opryski, nawozy... hehe i te merole... Dla mnie jak ktoś zapier... to może i po 10 meroli mieć... Jak coś masz to widzą lecz nie widzą, że człowiek zasuwa jak wół...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

Racja BLM zamiast dopierdalać się do rolników powinno się doj.bać tym patałąchom od czarnych sukienek tam są merole i to nie wypracowane rękami tylko naiwnością ociemniałej hołoty która nie wie że jest już 21 wiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

brawo BLM ,warto jest doceniać człowieka pracujacego na roli żeby miszczuchy miały co zjeść.Taki rolnik pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu cały rok,na zaproszony obiadek przyjedzie do miasta ale oczywiście o 16 zjazd do domu bo obowiązki a miejscy goście zostaja i bawią sie w najlepsze.Łatwo jest mówic że oni na wsi to mają dobrze, pewnie że na wsi mają dobrze ale ci którzy mają letniskowy domek i przyjeżdzają rekreacyjnie.To że merole stoją pod agencją to nie oznacza że unia im to dała znaczy że swoją ciężką pracą się dorobili.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

jak sam nik wskazuje, blm to wieśniak :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

wiedze ze rolnicy sie wypowiedzieli , czekam na wypowiedzi z miasta.

p.s. ciezka praca na roli to była kiedyś teraz to raczej light....

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

przecież to są nieroby, mają kilka hektarów , troche czasu na polu , a reszta to przy krowach mleczko z krów ciągną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

hehe Wychowałem się na wsi i się panowie akurat tego nie wstydzę... A teksty typu wieśniak, cham mnie nie bolą... Zarówno na wsi jak i w mieście znajdziesz człowieka ok jak i takiego który będzie się zachowywał jak ostatni cham hehe... A i mogę się pochwalić tym, że jeżdżę samochodem z tablicą BLM ale niestety nie jest to mercedes i nie kupiłem go też za dotacje:)

Do kolegi " nie_pajacuj_w_nowej_wersji " Zapraszam na wieś popracujesz ocenisz ten tzw. light... Mleczko z krów ciągną leżąc w hamaku i drapiąc się prawą ręką po lewym półdupku... heh Krowa oczywiście nic nie je nic nie pije tylko stoi i mleko daje... A jak zachoruje na leki i na wizyty weterynarza wydasz sumę równoznaczną z wartością takiej krówki:)

Zarabiasz z 2500?? Możemy się zamienić ja łyknę te 2500 i będę zapier.. gdziekolwiek tam robisz 8h i do domku a Ty przychodź na gospodarę jest 40ha do obrobienia i jutro o 6 pobudka krówki wydoić i w pole... hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

Do: szpenio. Masz rację. Przecież wiadomo, że najlepszym ustrojem była pańszczyzna- chamów trzymano za ryje, a Polska była największym eksporterem zboża. A teraz ? Dostają palanty niesłuszne dopłaty, mają gnoje zniżki gdzie to tylko możliwe, i zawsze chamom żle. Zobacz, kto jeżdzi najdroższymi samochodami ? Popatrz, czyje bachury są najgłupsze? Wiadomo . A my wszyscy musimy za to płacić. Zarówno Ty, jak i Twoja Mama. Chamstwo opłaca symboliczne składki na krus. Chamstwo jeżdzi po sanatoriach. Chamstwo zaczyna ustalać standardy w tym kraju. A w Łomży jest zarejestrowanych 5799 osób jako bezrobotnych . Pozdrawiam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

Nie po to sie wyksztalcilem zeby sie z tobą zamieniac, jak w miescie jest łatwiej, to przyjedz, kup sobie dom za pchly, oplac czynsz, zrób wyksztalcenie i pracuj 8 godzinek i lepiej zarabiaj. To wasz wybór robic na gospodarce to poco sie tu żalic ze wam jest cięzko , harówa i marne pieniądze, można mieszkac na wsi i znaleść normalną prace, nie siedząc z nosem w gazecie czy jakieś dodatkowe grosze nie wpadną z unii. A co do 6 godzinki po budkowej, to coś nic strasznego, nie wiesz o której w mieście sie wstaje do pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

DO niepajacuj. Jesteś wieśniakiem, Camem (wide: Biblija). Na Ciebie i Twoich jakichś tam przodków, idoto, pracopwali ludzie, na pewno nie wiocha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

czego zaczepiasz ludzi, ktoś toczy z tobą rozmowe rolniku? idz krowy doić a nie robić wioche na miejskim portalu, nawet wysłowić sie chamie nie umiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

hamstfo w panstfie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

Widzisz nikt się akurat tutaj nie żali... Tylko przedstawiam sprawę w takim świetle w jakim powinna być przedstawiona... Co do edukacji nie myśl, że skończyła się ona u mnie na szkole podstawowej bo ukończenie studiów były akurat moim najwyższym priorytetem... I nie mówię, że w mieście ludzie leżą do góry brzuchem bo widzę co się dzieje w łomżyńskich firmach kiedy to powinny być zatrudnione 3 osoby a robi 1 robotę za trzech. Ja to widzę więc Ty zauważ to, że na wiosce ludzie nie kupują samochody za dotacje tylko za ciężką prace (i cały czas powtarzam mówię tu o prawdziwych rolnikach, bo rolnikiem nie można nazwać osoby która ma krowę 2 kury i mieszka na wsi)...

A w Łomży jest zarejestrowanych 5799 osób jako bezrobotnych z tym, że nie są to tylko mieszkańcy Łomży ale również mieszkańcy pobliskich wiosek....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

zarejestrowanych 5799 osób jako bezrobotnych odjąc połowe która pracuje na czarno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

Ja wiem jedno.Gdyby wziąć miastowego powiedzmy do roboty na wieś na gospodarkę to zajeb.... się przez kilka dni.Fakt że każdego indywidualna sprawa i decyzja odnośnie tego co w życiu będzie chciał robić.Rolnik który ma maszyny i trochę więcej niż te 10 czy 20 hektarów ziemi źle nie ma,są pieniądze,ładny dom,samochód,z tym że taki człowiek ma wiele wyrzeczeń a narobi się niemało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

Chlebuś wam smakuje ? A ziemniaczki ? Może kawałek szyneczki ?

To wszystko daje wam, wyśmiewany przez was rolnik.

BLM masz 100% racji.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

A czekolada wam smakuje? A telewizor oglądać sie chce? traktorem się śmigać chce?

TO wszystko daje wam miastowy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

jak przychodzi sobota to całe miasto zapier..a na wieś może ciocia , mama babcia da ziemniaczki , jajeczka , mleczka oczywiscie za darmo

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

hehe inteligienci się znaleźli.Cóż bezrobocie panuje i beztalencia myślą ,że papierek z Łomżyńskiej Szkoły Wyższej zagwarantuje im wysokie zarobki.
Jak na razie to tylko mieszczuchy wypadają na chamów, prostaków.Weś się jeden z drugim za robotę ,a nie narzekasz bo pracy nie ma.No i bardzo dobrze ,że nie ma słabe osobniki powinno się oddzielać od reszty ludzi.I w sumie ciesze się ,że socjal jest taki niski.Bo jak by był większy to tacy ludzie tylko by żerowali na innych ciężko pracujących.

Nie z wioski.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

noo niech któryś z tego miasta przyjdzie i zobaczy jak jest na wsi wtedy zrozumie dopiero co to jest robota...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

napisał:
Autor: nie_pajacuj_w_nowej_wersji (---.internetia.net.pl)
Data: 12-05-10 13:44

A czekolada wam smakuje? A telewizor oglądać sie chce? traktorem się śmigać chce?

TO wszystko daje wam miastowy :)


Tak jeśli to wszystko daje wsi miastowy, to się popisałeś ,a niby z czego daje ten miastowy? Gdybys czepnął sie bezrobotnych ,osób przebywających w więzieniach byłoby ok.Ale czepiac się ludzi na wsi którzy uczciwie pracuja jest głupie.Jak miastowy napisze że za 2000 zł nie pójdzie do pracy bo po co to jest ok. ale jak rolnik dostanie dopłate to juz nie bardzo.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

i jeszcze jedno do autora nie_pajacuj_w_nowej_wersji
piszesz że wieś to leniuchy ,to że musisz pracować ,że jesteś wykształcony a zerknij na swoje wypowiedzi co nimi reprezentujesz.Człowiek jest tak zaprojektowany by pracować ,ludzie na wsi i w mieście pracują z ta róznicą że w mieście więcej narzekają .

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

no skoro wieś daje chleb to miastowy daje telewizor, ciągnik itd, przecież pracujemy w mieście i produkujemy tego typu rzeczy, jesteś glupi czy po prostu nie możesz znieśc ze znowu mam racje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

rolniki majom dobże,sam jestem rolnikiem i nier nażekam se pojerzdrze ciongnikiem trohe zonka krowy wydoji do karzdej roboty najmam hlopuf i czego mie wiencej tszeba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

no skoro wieś daje chleb to miastowy daje telewizor, ciągnik itd, przecież pracujemy w mieście i produkujemy tego typu rzeczy, jesteś glupi czy po prostu nie możesz znieśc ze znowu mam racje :)

wieś daje zboże a po przeróbce piekarnia wytwarza chleb a za chleb płaci sie pieniążek u pani w sklepie a pieniążek zarabiasz albo na roli albo na posadce
a to że miasto daje telewizor ciągnik to ja też tak chcę, no bo my w mieście produkujemy i rozdajemy to za darmo.
nie jestem głupi ale nie rozumiem twojego toku myslenia ty tych rzeczy nie kupujesz ty je dostajesz tak .

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

fszyscy jestescie czlowiekami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

nadal patrze nie rozumiesz i rozpisujesz byle co aby dużo i przekonac. Malachit powiedzial ze rolnik daje nam chleb, czyli wiadomo zboże(sprzedaje), czlowiek wyksztalcony w miescie produkuje telewizory, ciągniki i inne sprzęty. (tez sprzedaje i tez ich uzywa rolnik.Więc wypominanie to że rolnik daje chleb(zboże) i ze smakuje nam (szyneczka) jest nie na miejscu. Tak samo moge powiedziec czy smakuje rolnikom wam produkt który wcale nie jest wyrabiany z waszych pól , albo czym uprawiali byście pole gdyby(nie rolnik) nie sprzedał wam, ciągnika, albo grabek ;P To jest sprostanie że każdy ma na to wpływ , ale musialem to wytlumaczyc bo malachit troche zmienił temat. Czy czegoś nadal nie rozumiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

tak nadal czegoś nie rozumiem dlaczego ty jako wykształcony człowiek (co zdołałes podkreślic ) tak obrażasz ludzi mieszkających na wsi.tu pozwole sobie zacytowac twoje wypowiedzi:
Autor: nie_pajacuj_w_nowej_wersji (---.internetia.net.pl)
Data: 11-05-10 19:49

jak sam nik wskazuje, blm to wieśniak :P

czy nikt z twoich bliskich nie pochodzi ze wsi ciekawe czy wiedzą co sądzisz o nich ze są wieśniakami
Autor: nie_pajacuj_w_nowej_wersji (---.internetia.net.pl)
Data: 11-05-10 21:58

czego zaczepiasz ludzi, ktoś toczy z tobą rozmowe rolniku? idz krowy doić a nie robić wioche na miejskim portalu, nawet wysłowić sie chamie nie umiesz

to zostawię bez komentarza

oraz toAutor: nie_pajacuj_w_nowej_wersji (---.internetia.net.pl)
Data: 11-05-10 21:27

Nie po to sie wyksztalcilem zeby sie z tobą zamieniac, jak w miescie jest łatwiej, to przyjedz, kup sobie dom za pchly, oplac czynsz, zrób wyksztalcenie i pracuj 8 godzinek i lepiej zarabiaj. To wasz wybór robic na gospodarce to poco sie tu żalic ze wam jest cięzko , harówa i marne pieniądze, można mieszkac na wsi i znaleść normalną prace, nie siedząc z nosem w gazecie czy jakieś dodatkowe grosze nie wpadną z unii. A co do 6 godzinki po budkowej, to coś nic strasznego, nie wiesz o której w mieście sie wstaje do pracy

mam pytanie czym uzasadniony jest twój żal do rolnika że ma dotację z uni czy ty nigdy nie brałeś jakiegokolwiek zasiłku od państwa ???

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

ona jes taki wykrztalcony jak i ty ,stróga duenia na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

widzę że wreszcze zrozumialeś, to zaczynasz czepiać sie o drugie... ale nie będe marnował na ciebie czasu, i tak kazda moja wypowiedz jest uzasadniona, a cezar sobie zasłużył na taką wypowiedz skoro nikt z nim nie prowadzil dyskusji a wyzywa ludzi od idiotów :) czy bralem zasilek z panstwa , nie nie bralem, łyso ci, pewnie znowu zaraz sie wypocisz nad kolejną wypowiedzią zeby wyjsc na swoim :)


Poza tym wiesniak to osoba mieszkajaca na wsi, chłop. Zajrzyj do slownika synonimów baranie :)
Poza slownikiem

Wiejska gwara, brudni biegający po wsi, to drugie powoli znika, ale to pierwsze jest było i będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

BLMy utrzymują nam biedronki itp. i są kaułbojami na naszych szosach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

dzien dobry autorze nie_pajacuj_w_nowej_wersji nie życzę sobie żebyś uzywał w moim kierunku tego typu okresleń ja ciebie nie nazywam w sobób obrażajacy.dlka twojej wiadomości baran do samiec owcy a mnie do tego typu określenia daleko brakuje .więcej kultury osobistej
A to że nie brałes zasiłku od państwa trudno mi uwierzyć ,jeżeli nie brałeś bezposrednio to napewno twoi rodzice dostawali wychowawczy bodź jaki kolwiek inny.
Miłego dnia "sympatyczny" forumowiczu

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlascy rolnicy narzekają na dodatkowe opłaty ????

nie_pajacuj_w_nowej_wersji to jest wstyd że w XXI wieku masz czelność ludzi zamieszkujących na wsi czy badź też rolników nazwać chamami, wieśniakami itd. to tylko świadczy o twoim ciemniactwie o niczym więcej, i nie podpieraj się słownikiem, chyba, że chciałeś się popisać, że takowoż pozycję ksiązkową posiadasz, brawo!!! skoro już posiadasz sprawdź co oznacza kutlura. Twierdzisz, że jesteś człowiekiem wykształconym... człowiek inteligentny i wykształcony nigdy by się nigdy w tak zacofany sposób nie wypowiedział... Biorąc pod uwagę charakter twojej wypowiedzi, muszę cię rozczarować... poziom przedszkolny to nie jest zbyt wysokie wykształcenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org