wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

.. jak w temacie miejsce gdzie uzyskam informaje jak korzystnie rozliczac sie z dochodow, jak zaczac, jakie dofinansowanie czy moge miec nizszy ZUS, na jakiej zasadzie prowadzic szkolenia i warsztaty czy musze wtedy zakladac DG?? i inne.

Dzownilem do PIPy i do US i do UP - moje pytania byly za trudne lub zbyt skomplikowane ;) odsylano mnie do kierownikow tych placowek a ci nie odpowiadalai albo nie odbierali telefonow. Ba nawet nie umieli wskazac do kogo mam sie zwrocic ze sowimi pytaniami.

Po co wogole tam siedza i przypalja sobie wasy papierosami i sklejaja przeslodzona kawa? - kompletny brak weidzi nie mowiac juz o zaangazowaniu i checi pomocy a chociazby kretywnego dzialania.

Dzieki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

w kosciele



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

podaj nazwe kosciola spryciarzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

Nie idz na łatwiznę ! masz internet i mózg ? osoby do których sie zwracałeś o pomoc nie sa od tego ....

pyt:
1 ksiegowy/a
2 tak trzeba miec DG lub pracowac u kogos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

zastanow sie -podatki zus itp a na koniec kontrola z US i zawsze mandat -wal na czarno to cos ci zostanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

wydaje mi się, że taką pomoc można uzyskać w budynku starostwa przy ulicy Szosa Zambrowska (tam, gdzie kiedyś była przychodnia), ale tez nie jestem pewna, czy to nie chodzi o budynek OHP. Obiło mi się o uszy, że doradzają co do dotacji unijnych dla młodych przedsiębiorców w ramach EFS... nie znam dokładnych szczegółów, ale może warto się przejść lub poszperać w necie na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

Niestety, w Łomży stanowiska państwowe rzadko są obsadzane ludźmi kompetentnymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

nie tylko w Łomży ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

z tego co mi wiadomo, to w PWSIiP na akademickiej 19 maja odbedzie sie seminarium pt Biznes krok po kroku.... wypowiadali sie beda m in pracownicy Urzedu Skarbowego i PUP... napewno dowiesz sie tam czegos ciekawego o otwarciu biznesu.... start o godz 11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

...bardziej interesuje mnie jak najlepiej obejsc przepisy w swietle prawa tak manewrujac zeby osignac najwicej korzysci...*Benia* dzieki za konkretny adres popytam tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

Mandatyn -musisz wziąc tylko pod uwagę fakt, że tam też może byc różnie z otrzymaniem odpowiedzi ;) Ale warto spróbować :D Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

Jak masz zamiar obchodzić przepisy to ty zwykły ***** złodziej jesteś a nie przedsiębiorca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

bardziej interesuje mnie jak najlepiej obejsc przepisy w swietle prawa tak manewrujac zeby osignac najwicej korzysci..


jak od tego chcesz zacząć biznes to ........... POWODZENIA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Lomzy gdzie pomagaja mlodym przedsiebiorcom ?...

pracuj na czarno

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org