piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

Będzie dostepny film w sieci ist lomza....wrażenia po obejrzeniu...w jakiej Polsce my żyjemy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

To link to you tube:http://www.youtube.com/watch?v=20Y-jDfCrn4&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

kto zyje to zyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

W normalnej a tobie mistas jak coś nie pasuje to przeprowadz sie do Rosji ewentualnie do Francji tam szczebiotka potrzebuje nowego alfonsa;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

znasz tego- starego alfonsa? ze sie wypowiadasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

:)))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

Ale nowość zdobyłeś, chyba jesteś z siebie bardzo dumny, a propo filmu to rozmowy są już znane miesiąc. Masz refleks kolego. Masz szczęście że tam nie zginął nikt z twojej rodzinki. Ciekawe jakie byś miał po takiej "atrakcji wrażenia. Ale myślę, że Ciebie i tak nic by nie ruszyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

na kazde ludzkie nieszczescie patrzymy bokiem i w duchu kazdy sie czieszy ze to go nie dotyczy, z litoscia spogladamy na tych co placza -a sami CO!
przed telewizoremi ogladajac filmik
Zapycha sie ,jeden z drugim zupa i chlebem, otwiara szeroka gebe by lyzaka trafila nie zaplamiajac ubrania
potem jak przystalo na porzadnego Polaka...w niedzielnym ubraniu i zamaszystym krokiem defiluja na cmentarz by zapalic swieczke dla zmylenia sasiada lub dla spokojnego sumienia
To sie nazywa patiotyzm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

ahh... aż łza się kręci hrrrr..hrrrr....ah.... to był spisek uknuty przez rydzyka i prezesa.....nie stety zamach stanu ahh......a wykonawcami czeczeny sterowali samolotem z kaukazu

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAM FILM "SOLIDARNI" w sieci ist

patrzę ,że niektórzy szczególnie ci na garnuszku mamusi lub tatusia to muszą jeszcze dorosnąć, niech więcej oglądają tvn ,a obudzĄ się u jakiegoś niemieckiego szefa w firmie i będą zamiatać za parę groszy..może wtedy przyjdzie refleksja ,cóż w Łomży NAWET PARIOTYZM się nie uda, a akurat jeden z moim nazwiskiem zginął w samolocie...Kola masz rosyjski poziom czy pochodzenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org