wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto jest za Anty Klasą

Kto jest przeciwko portalowi społecznościowemu nasza-klasa.pl niech podniesie rękę i wypowie się na forum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

Oczywiscie że jestem za. Co się z tego zrobiło????? każdy ma po 1000 znajomych a dobrze zna z około 50 osób. I te "słitaśne" focie......... Co to jest?? Społeczeństwo zeszło na psy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

takie "słitaśne pokemony" są najnormalniejszymi debilami więc należy ich ignorować niech żyją w swoim świecie , nie zabierajcie im tego rezerwatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

nasza-klasa.pl jest już tak jak fotka.pl... Na początku portal naprawdę pomagał odszukać starych znajomych, ale jak duża kasa weszła w rachubę to zaraz ocenianie "słitaśnych" fotek, jakieś popieprzone prezenciki, śledziki i inne pierdoły.... jednym słowem badziewie. Nasza klasa- portal dla ludzi bez klasy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

ale gdyby nie było n-k to by się tak nie ujawniały te pokemony, nie było by gdzie się tak pokazać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

Była fotka.pl teraz doszła do tego NK. Polacy sami się ośmieszają. Ciekawe co jeszcze wymyslą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

jasne.....gadacie a sami na bank macie tam konto, jestem przeciw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

Przyznam się ze miałem konto na NK, ale po jakimś czasie jak się zaczęło robić z tego wielkie bagno debilnych zdjęć, od razu usunąłem. Trzeba być chorym żeby pokazywać siebie na NK w tak debilny sposób. Nie mówię o wszystkich ale 95% niestety taka jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

odezwał się gorliwy użytkownik :P ciężko się rozstać z portalem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

ja mam 2000 znajomych i 20 fotek i uwarzam ze nasz klasa jest super . Ostatnio fkleiłem sobie fotke z logiem PO bo bende na nich glosowal i mojom dziewczyne poznalem na nk ona ma 16 lat ale powiedziała ze tesz gosuje na PO bo zalegalizuja marihuane .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

komu sie nie podoba, to nie musi korzystac z portalu, pieniedzy i tak za to nie placi. dla jednych to proba pokazania sie, a dla innych to naprawde narzedzie pozwalajace na odnalezienie "kolesi ze szkolnej lawki". a i tych "pokemonowych" zdjec tez nie trzeba ogladac. ciekawe ilu z tych narzekajacych by wykupilo (tak, tak, za pieniazki) czlonkostwo w portalu, w ktorym by nie bylo reklam, no i kto cenzurowalby te zdjecia w mini przy mercedesie? i kto zaplaci za serwer anty-klasa? gwarantuje ze nie znajdzie sie chetny. a moze ci nazekajacy sa poprostu niefotogeniczni i nie maja fotek do wrzucenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

haha D - dobrze gadasz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

ja nie miałem, nie mam i nie będę miał, bo nie lubię być jak wszyscy, nawet nie wiem o co tam do końca chodzi, chyba taka ludzka głupota i pokazówka

kumpel mi kiedyś gadał, że ma 500 znajomych na naszej klasie, z czego około 300 nie poznaje go na ulicy, 100 wcale nie zna, 50 tylko na cześć i czołem, 40 nie służy pomocą, tylko jak coś trzeba wiedzą kto kolega, i 10 z którymi można godnie się najjjjjjebać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

tylko pytanie poco wrzucać te fotki? lepiej ci będzie jak pokarzesz swoją parszywą twarz przy czyjejś willi i branzoletką z allegro? albo w opisie nastolatka napisze że nienawidzi pustych lalek kiedy sama jest pusta i na zdjęciu prawie naga? a może ludzie wrzucają tam zdjęcia bo w realu są nie zauważani? można tam znaleść dawną znajomośc, tak, ale żeby robic z siebie tam sieciowe gwiazdy, przecież otknijcie się, tak naprawde inni siędzą w szkołach na wykładach czy w pracy w grupie i ogladają te wasze zdjęcia i sie z was śmieją"jak można wstawić taki ryj" albo o "stoi przy bmw, chwalipięta" a wy mysliscie ze jestescie super:) ja swoje zdjecie mam tylko w komunikatorach dla znajomych i nie potrzebuje wirtualnych znajomych żeby sie chwalic ze mam ich 10 tysięcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

rzygam na te wszystkie portale, ktore sciagaja miliony ludzi bez pieniedzy na wieczorne kawiarniane schadzki
NK sluzy jedynie do zademonstrowania swojego dobytku, mniejszego czy wiekszego,
na takim zdjeciu -przesylabizuje
KAZDY DETAL SIE LICZY
filizanka z Cepelii z nieoderwana cena, czy torebka podrobka bo na markowa nie stac
bleeeeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

usunelam konto na nk.to jednak badziewie.mam na facebooku od kilku lat i dobrze mi z tym.napewno bardziej godny polecenia niz nk.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

głosujemy na PO

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

precz z komuną !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

hcemy kiełbasy na kardki !!!

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

szczebiotka - a ja na ciebie już od dawna rzygam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

policja sie tobą zajmię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

Drec ma rację. Co to są za zdjęcia??? A ty gościu nade mną nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Policja to się mogłaby zając się tymi osobami co dodają takie zdjęcia na swoich profilach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

nie mam pojencia o czym wy piszecie ;))) bsdury



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

to nie jest strona z ostrzeżeniem że znajdują sie tu takie materiały, jak jestes taki pewny ze jest inaczej to wrzucaj i szukaj szczęscia, może sam sie w celi zesrasz, ale ze strachu jak sie spodobasz kolegom ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

Uważaj jak będziesz sie schylał po mydełko w wiezieniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

lubisz filmy sensacyjne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

to normalne mając 18latek... kasze jeszcze jesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

nie będę sie zniżał do Twojego poziomu.............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

już niżej niż swój sie nie zniżysz, to sie nie martw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

patrz na swojego żeby Ci na wietrze nie odleciał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto jest za Anty Klasą

no szok z wami niby dorośli a zachowują sie jak dzieci z podstawówki albo jeszcze gorzej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org