piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UP w Łomży

Co myślicie na temat osób pracujących w Urzędzie Pracy?
Dla mnie to jakiś obłęd. Po ostatniej wizycie jestem załamana.
Młode, wytapetowane lalunie, mało bystre i nie kompetentne w tym co robią.
Nie wiem po co one tam siedzą skoro i tak nic nie wiedzą . Podstawowe pytania dotyczące rejestracji lub przeprowadzanych tam kursów sprawiają im trudność. wydzwaniają od pokoju do pokoju by uzyskać odpowiedź, a ty człowieku czekasz,bo pani nic nie wie.
A wchodząc do jakiegoś pokoju musisz niestety czekać bo pani jest zajęta prywatną rozmową z koleżanką i piciem kawy.
Wyprawa do UP zajmuje przeciętnie 3 godziny, bo wysyłają cię od jednego do drugiego pokoju. Na samym wejściu słyszysz, że proszę "chwilę" poczekać. Drogie panie bezrobotni to też ludzie i proszę zrozumieć, że nie mają czasu by cały dzień poświęcać na wizytę w UP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

:)))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

rozumiem ze nie masz pracy, lecz gdy ja zdobedziesz -odmowisz kazdy poczestunek herbata be dokonczyc rozmowe z klientem?
zastanow sie ludzie w urzedach to nie roboty i swoj rozum maja,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

Tak TAk taka jest prawda ktoś tym poje.anym urzędasom powinien utrzeć nosa.
a ty "jasiu śmietano" lecz główkę tu nie potrzeba takich patałąchów jak ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

denver nei klam ;)))))))))0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

ggowno prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

to co ty nie wiesz że połowa pracowników w urzedzie pracy to stażyści? to się nie dziw że oni nic nie wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

he he wiecie co w tym jest troche racji, ale nie do konca. Sama pracuje w gabinecie stomatologicznym i powiem wam szczerze, że przez cały dzien nie ma czasu nawet kawy wypic, ostatnio odwołał nam sie jeden pacjent i zrobiłysmy sobie herbate i chciałysmy zjesc kanapki. Nie zdążyłysmy udryzc kawałek bułki juz wbiegł kolejny pacjent. Przeprosiłysmy grzecznie, powiedziałysmy ,,prosze chwilkę poczekac tylko dokonczymy kanapki" pacjent powiedział, dobrze poczekam, a wychodząc mruknął pod nosem ,,nic nie robią tylko by ciągle kawe piły i jeszcze czekac każą.." Przykład z życia. Tak więc to nie do konca tak jest jak piszesz... :)

Co masz zrobić dziś, zrób jutro. Będziesz miał dzień wolnego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

Po co wogóle jest ten Urzad Pracy. I tak ci pracy nie dadzą.Kupa legatów i obiboków siedzi i birze nasze pieniądze.Te kobiety są tak cieme i nic nie wiedza Ganiają z jednego pokoju do drugiego. Oiją kawę, malują paznokcje i opowiadają sny.Terzeba rozpieprzyc to towarzystwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

burdel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

Cieszę się , że jesteście takiego samego zdania jak ja, bo co się tam dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi.
A kawy nikomu nie bronię pić , ale te laski się z tym obnoszą bo one są kimś i im wolno, a ty jesteś tylko bezrobotnym....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

przyjdzie koza do woza zobaczysz ze bedziesz miała okazje sie im odwdzięczyc w przyszłosci ;) Zawsze tak jest :)

Co masz zrobić dziś, zrób jutro. Będziesz miał dzień wolnego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

i tak najlepszy z tego urzędu to jest chyba niejaki pan od archiwum. przypuszczam ze jest emerytem niby pracującym, bo tego co on robi nie można nazwać pracą. chyba jemu się tam nudzi. za każdym razem jak jestem w UP to widzę jak się szwęda z pokoju do pokoju na plotki z babkami a wszystko za niego robi stażysta. jak jemu się nie chce pracować to jest tysiące młodych ludzi chętnych na jego miejsce.

qaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UP w Łomży

Autor: qaz0077 (---.elomza.pl)
Data: 11-05-10 16:40

i tak najlepszy z tego urzędu to jest chyba niejaki pan od archiwum. przypuszczam ze jest emerytem niby pracującym, bo tego co on robi nie można nazwać pracą. chyba jemu się tam nudzi. za każdym razem jak jestem w UP to widzę jak się szwęda z pokoju do pokoju na plotki z babkami a wszystko za niego robi stażysta. jak jemu się nie chce pracować to jest tysiące młodych ludzi chętnych na jego miejsce.

qaz




o co Ci chodzi z zacnym panem emerytem,
zabierzesz mu stanowisko, a lata jakie przepracowal sie nie licza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org