sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pudzian - Kawaguchi

I jak tam pierwsze wrazenia po walce ????? Pudzian da rade dalej w mma???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Wg mnie nie. Ledwo wygrał z przeciętniakiem. Na mistrzostwo w MMA potrzeba coś więcej niż tylko siły, a tego Pudzian nie ma. Poza tym co z niego za sportowiec występujący we wszystkich tańcach z gwiazdami i czym tylko popadnie. To śmiech...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

opos święte słowa.
Pudzian to taka męska Doda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

jednym slowem slabo. gdzie ta jego kondycja on sie nie nadaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

za dwa tygodnie Tim Silwia, 200 cm wzrostu i 140 kg wagi, łatwo na pewno nie będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Jeśli w ciągu 2 minut Pudzian nie załatwi ostro Silwia to później nie starczy mu na to siły. Dziś ledwo dawał radę. Na pewno przez 2 tyg. nie nadgoni braków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

siła wygrała ale kondycja dostała po dupie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

porażka Pudzian szkoda gadać a ten niby Polski czeczen to już milczeniem pominę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

axell1 a widziales inne walki Mameda czy sugerujesz sie tylko ta dzisiejsza kazdy ma prawo do slabszego dnia maszyny tez sie psuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

buahhaah, kto z wypowiadajacych sie w temacie choc raz stanal w ringu? wiecej pytan nie mam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

na ringu nie stalem, ale na macie tak. :) Sila, brak kondycji, brak techniki krotkie streszczenie stylu Pudzianowskiego. Po pierwszej walce chcial walki o mistrzostwo?? Z pawlem Nastula chce walczyc?? ZA dwa tygodnie Silvia powinien zweryfikowac nie co zapedy naszego rodaka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Ale za dwa tygodnie Pudzian przecież "tanio skóry nie sprzeda"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

dajcie mu leki na astmę i wytrzyma

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

TO BYŁO DOBRE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

pudzian skończy tak jak saleta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

mnie śmieszą te jego słowa bedę mistrzem świata heh

już na Arnold Classic pokazali mu kilka razy dobitnie kto jest tak naprawdę najsilniejszym człowiekiem świata !!!! był tam 5 czy 6sty heh

ja bym mu dał tą walkę z Fedorem i mysle,że jednej ,,gołoty' by nie wytrzymał
i było by dobry Jezu a nasz Panie ......
Silva z Fedorem wytrzymał całe 4minuty
tak więc niech mariuszek nie klepie głupot tylko ci się na to łapią co się nie znają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

pudzian w końcu zrozumiał że mma to nie ulica i bójki pod dyskoteka,a trzeba powiedziec że japończyk nie był zawodnikiem wysokich lotów,co do silvia to może byc różnie(nie wiem czy silvia wytrzymał z fedorem 1 minute),duży chłop ale teraz leja go wszyscy,to może i koksowi sie uda,chociaż wątpie.Przede wszystkim powinien dostać w łeb za te wypowiedzi ,urywanie głów,mistrzostwo świata,no ale jeśli dojdzie do walki z nastula to głowa może spaść....pudziana.Myśle że on dzisjaj zadaje se pytanie po co mi to ku... było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Kto tam pisał ,że walka Mameda była słaba??Moim zdaniem to właśnie była walka wieczoru.Japoniec strasznie twardy.Dwa czy trzy razy udało mu się wytrzymać dzwignie Mameda.Mamed pokazał się z fantastycznej strony wychodząc z dzwigni japończyka.To było właśnie prawdziwe MMA.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Kurde , zastanawiam sie z czego wynikają te wszystlkie komentarze,
pudzian to, pudzian , tamto .. "jest cienki" , postawcie go z tym , albo z tamtym :

Po pierwsze - jest nowicjuszem , walczy po kolei z zawodnikami na mniej więcej swoim poziomie, nawet Adamek nie staje od razu po pas, tylko idiota postawił by go z najlepszymi w formule.

Po drugie - skoro był cienki dlaczgo japończyk nic mu nie zrobił ?
Mógł po prostu wygrać , a prawda jest taka ze nic pudzianowi nie zrobił,

Po trzecie - poza atakiem z pierwszej rundy było sporo rzutów i aktywnosci Mariusza

Po czwarte brak kondycji - tu mogę zgodzić sie tylko w połowie, fakt ze pod koniec walki cięzko chodził , ale przecież Mamed w swojej walce w trzeciej rundzie ( a w dogrywce to juz całkiem ) miał problemy ze zmęczeniem,
Jeszcze przed walką komentatorzy pisali ze jak nie wygra w 2 minutach to przegra, stało sie inaczej , wytrzymał 10 min z doświadczonym zawodnikiem

Nie jestem huraoptymista, wiem ze przed Mariuszem sporo pracy ( szczególnie nad taktycznym rozłozeniem sił ) ale prawda jest taka ze jest niezły i ma potencjał, z każdą walką tego mu życzę

I wszystkim proponuję , zamiast lać jad i ujadać z za klawiatury trzymajcie kciuki i dopingujcie.

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

I jeszcze jedna sprawa o której nie napisałe

Pudzian jest cholernie zawziety i pracowity, potrafi wyciągać wnioski, jestem przekonany ze te 2 tygodnie poświeci na dokładną analize i przygotowanie sie do kojejnej walki,

Możecie zapamiętać moje słowa, bedzie walczył rozważnie, starając sie w stujce wypunktować Silvę.

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

KONDYCJA KONDYCJA SZYBKOSC I SIŁA !

MASA TO NIE WSZYSTKO :) HEHE OBEJZYJCIE SOBIE WALKE FEDORA Z CHONG -iem ALBO MURZYNEM. WIĘKSI O 100% A SZYBKIE CIOSA I NIEMA ICH!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Pudzian daje rade!!!! ja nie wiem co z was za fani!!!!
masakra.. sugerujecie sie tylko jedna walka..
kavaghuchi to nie najman! widzieliscie przestraszona twarz najmana ??? myslal sobie "dobrze ze to nie ja tam stoje"
pudzian dojdzie do profesjonalizmu... na taka mase miesni jest doskonale rozciagniety, a ze tanczy spiewa to nie nasza sprawa... Jest osoba rozpoznawalna wiec takie programy sa rozchwytywane dzieki temu ze takie gwiazdy w nich wystepuja...

Soho doskonale powiedzial tam wyzej!
Nikt z was nie stal na ringu... wchodzac tam nie wiesz czy jestes zmeczony wiesz ze musisz napierdalac a pozniej wychodzi wszystko na maxa bol i zmeczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

podsumowując pudzian to zero techniki niewiem co on robil przez pol roku :O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

masz lepsza? chcesz ja zweryfikowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

to powiedzcie to Mariuszowi w oczy, to nie będzie 2 rund , tylko jednym kopem by was powalił, dobrze ze was tam nie było, bo to by była dopiero siara !
mariuszek da rade, ale kazdy kiedys trafia na swojego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Ale z was debile. "Ooo zrób lepiej" to żaden argument. Proste, że Pudzianowski połamałby każdego z nas, ale nikt z nas się nie porywa na mistrzostwo świata MMA mając 2 walki za sobą, w tym jedną z ci*ką najmanem i drugą ze spaślakiem skośnookim, który ledwo się rusza... 2 runda wyglądała, jakby się dobierali do siebie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

już lepsze walki toczą się w jeziorku na co sobotnie kumite w klubie Milano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

@nie_pajacuj... i inni

Tylko zauważ, że nikt z krytykujących nie mówi, że będzie mistrzem świata i urwie łeb kitajcowi...
Jakoś Pudzian tej swojej drogi po mistrzostwo nie pokazuje. Wspomniał ktoś wcześniej Adamka. Racja - też nie rzuca się na najlepszych od razu, ale tamten skrupulatnie realizuje swój cel wygrywając walki z coraz lepszymi zawodnikami, a nie opowiada jak on za 2 lata będzie Kliczke tłukł ;)

Więcej pokory od Mariuszka. Niech nauczy się szanować rywali, bo nawet ci teoretycznie słabsi, którym miał urwać łeb w 1 rundzie potrafią go zaskoczyć.

A tańce z gwiazdami itp? Tak to życie prywatne. Ale prawdziwy sportowiec trenuje ( a pudzian ma nad czym pracować - kondycja, technika ), a nie bierze udział w takich głupotach. Drugi Majdan...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Obficie się toczy jad z Waszych pięknych, polskich ust...
Nie rozróżniacie prawdy od marketingu. Nie utożsamiajcie swoich kompleksów, dążeń i niespełnionych marzeń z Pudzianem, Małyszem czy innym Gołotą. Pudzian ma być medialnie groźny i istnieć w mediach, aby drzeć kasę z reklam, za transmisję itp. Patrzcie, że jako strongman sobie radził i zarabiał. W "Tańcu z Gwiazdami" też dał radę. Teraz stawia pierwsze kroki w MMA i to bardzo dobrze. Ja życzę mu jak najlepiej, bo nie sączy jadu przed kompem, tylko zachrzania na siłce i na macie. Życzę mu zwycięstw, zdrowia, udanego życia osobistego i pieniędzy. Zresztą tak jak każdemu z polskich sportowców - bo lepiej, żeby wszyscy oni zarabiali duże pieniądze i płacili podatki w Polsce niż ujadali anonimowo w necie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

Co Was interesuje czyjs udzial w tancach czy spiewancach? A co gdyby wam dawali w 2godz zarobic po 10 tys. albo i wiecej to byscie nie poszli, bo to siara? *****, pewnie, ze byscie polecieli i w dupie byscie mieli czy przez te 2 godz chodzicie w samych stringach czy z wiadrem na glowie, to jest marketing, biznes to jest kurna KASA!
Zazdroscicie czlowiekowi i juz, jak by nie wygral to bylby po nim pojazd, ze ciota, ze sie przechwalal, jak wygral tez jest zle, bo tu tego nie zrobil tam tamtego, za wygrana kase dostaje i juz.
Ludzie to jest wasz rodak a wy mu po gaciach jedziecie, zamiast stawac za nim murem, madrzy tylko w gebie i anonimowo przez neta, Pudzian jest mega gosc, udowodnil to juz nie raz i ja trzymam za niego kciuki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

kurde,
nieprawdopodobne, pudzian w nocy tłukł się z Kawaguchim, ledwo zipał, a właśnie teraz oglądam Polsat i widzę go jak śpiewa, nie widać po nim wcale, żeby kilkanaście godzin temu sparował w poważnej walce, jedno albo drugie musi być oszukiwane i nie jest pokazywane na żywo...(??!??)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzian - Kawaguchi

kitejumper chyba w tym programie właśnie odpowiedzieli na Twoje pytanie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org