sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Grupa ludzi w Naszym mieście wpadła na pomysł zorganizowania 3 LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN. Znaleźliśmy sponsorów którzy zadeklarowali się zakupić nam stroje i zapewnić całkowite roczne pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem zespołu w 3 lidze (ok 35-40 tyś za sezon). Jest tylko jeden mały problem!!!! Sam osobiście chodziłem po szkołach w naszym mieście i chcąc wynająć salę od wszystkich gospodarzy obiektów nadających się do trenowania słyszałem słowa: nie ma takiej możliwości, nie da rady, mamy poblokowane terminy przez uczelnie, zakłady pracy i osoby prywatne... Wypowiedzcie się zatem co sądzicie o tym że miasto zamiast pomagać w rozwoju jednej z najbardziej popularnych w ostatnim czasie dyscyplin sportu tj. siatkówka, utrudnia go na tyle że jeszcze zanim zacznie się coś robić to od razu zostajemy sprowadzeni do parteru i mamy związane ręce? Dla czego wszyscy odwracają się plecami od osób które chcą w końcu w naszym mieście zrobić coś dobrego i pożytecznego nie tylko dla miasta ale również dla dzieci i młodzieży która stoi pod klatkami i pali papierosy, pije alkohol bądz zażywa jeszcze inne gorsze używki... Ludzie!!!! Otwórzcie w końcu oczy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

a byłeś u Pana vicprezydenta Choińskiego ? tylko uważaj bo już wspierał i ŁKS i siatkówkę dziewczyn w II lidze a jakie były owoce popytaj znajomych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

nie musze pytać... znam doskonale te realia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Jestem jak najbardziej za. Tylko co możemy zrobić skoro niestety jak pisze założyciel tematu wszyscy są temu przeciwni. Namowy nie pomagają, prośby również heh. Poza tym to jest idealny pomysł, aby moc się rozwijać. Znaleźć jakieś inne zajęcie jak pisze wyżej tzn. siedzieć pod klatka itp. Wszystko jest zorganizowane tylko udostępnić trzeba sale czy to naprawdę taki wielki problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Bardzo dobrze że w ogóle jest ktoś kto podjął się rozwoju siatkówki(głównie męskiej) w Łomży.
Panowie, jeżeli uda Wam się coś zorganizować to ja to popieram w 100 % i sam chętnie będę przychodził na treningi. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Proponuję przedstawić pomysł do TKKF lub MOSiR te instytucje są od wspierania takich inicjatyw. Z Miejską Ligą Piłki Nożnej się udało, więc warto mówić o waszym pomyśle głośniej i zaprosić wszystkich chętnych uczestników aby zajęli głos bo jak tylko kilku z was się tym zainteresuje a reszta będzie patrzeć to nie wróżę wam nic dobrego.

historia, najlepszym jest nauczycielem, lecz najgorszych ma uczniów - Mahatma Gandhi


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

cholera w takim kolnie miasto daje około 50 tysięcy na sezon plus hale a nie ma tam kto grać, w Łomzy są chęci sa ludzie... i są problemy... ;/ Może jakąś manifestacje urządzimy?;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Widzę bardzo małe zainteresowanie problemem:Gdzie w Łomży może trenować zespół III Ligi Siatkówki Mężczyzn? A czy wogóle może? Bo może nie? Może inni już w tej chwiili myślą czy warto? Co będzie z tego można wyciągnąć? Jak zagrać aby splędoru narobić?

Wqrwia mnie to że są ludzie którzy mogą grać , są ludzim, którzy to sponsorują i są ludzie z totalną blokadą na rozwój czego kolwiek w tym Mieście. Ciekawe taki MOSIR to do czego jest powołany ? Zarządza on jakimiś salami? Czy li tylko potrafi liczyć co miesiąc " Czy się stoi czy się leży to mi się należy." Można bardziej dosadnie " Czy się cokolwiek robi czy wogóle nic to i tak miasto zapłci pensyje co miesiąc to i po co sobie doopę zawracać." I tak też można.

Ciekaw jestem innych opini na ten temat. Oraz będę śledził rozwój III Ligi może i wspierał.

Odwagi, mądrości i pokory!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

jestem za urządzeniam manifestacji:) Ciekawe jest to ze zaraz po założeniu tego wątku dzwonią do mnie ludzie że są zainteresowani współpracą i że faktycznie ta Nasza Łomża kuleje z tym sportem na tyle że ktoś musi się za nią wziąć!!! Na jutro postaram sie umowić z osobami gotowymi do pracy i współpracy.... Wiemy już z doświadczenia ze na miasto liczyć nie można, MOSiR też tu nic nie pomoże bo poza basenem , orlikami i stadionem nie ma żadnych obiektów w postaci hali bądz sali gimnastycznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Nie wiem czy was zaskoczę czy nie, ale aktualnie jedyną możliwość wynajęcia sali daje nam..... No zgadnijcie kto...????:)))) Piątnica!!!!:) 100 zł za całą hale za godzine. Z tym że hale można podzielić na 3 części i tak samo wtedy będą dzieliły się koszty:) 1/3 hali to 33 zł, 2/3 to 66 zł itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Lepszy rydz niż nic... dziś w pracy przeglądałem w pracy jakąś łomzyńską gazetę i tak pomyslałem może napisać do nich nagłośnić sprawę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Ja mam pytanie. Jak dyrektorzy hal sportowych mają podpisane umowy z innymi chętnymi do wynajmowania sal, i poprostu nie mają terminów, to w jakim stopniu blokują Wam rozwój siatkówki ? Przecież Oni też od tak nie mogą zerwać wcześniej podpisanych umów, żeby Wam udostępnić salę. To taka mała dygresja, nie to żebym Wam źle życzył, ale zanim narobicie komuś smrodu, sprawdźcie dokładnie sytuację.
pozdrawiam i życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Spróbujcie iść w kilka osób do TKKF, mosir też od tego jest. Poza tym do p. Brzezińskiego. Wybory już na jesieni, więc może wesprze i poszuka wam sali.
To leży w gestii miasta aby promowac sport i rekreację w Łomży, ale najwyraźniej czasem trzeba sie o swoje upomnieć :(
Jednak warto walczyć. Tekst w gazecie to tez nie głupi pomysł. Jesli nic nie zrobicie to możecie mieć pretensje tylko do siebie. W pełni popieram pomysł siatki w Łomży ;)

Życzę powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

I może siarak Ciebie tutaj zaskoczę ale będąc właśnie u jednego z dyrektorów jednego z lepiej nadających się obiektów w łomży do trenowania dyscyplin tj siatkówka, piłka nożna czy piłka ręczna, pytałem się o terminy na przyszły rok szkolny!!! Nie poruszał bym tego tematu gdyby to chodziło o chwilę obecną bo wiem że niemożliwe jest wbić się na salę w trakcie roku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Poza tym w zeszłym roku został reaktywowany do życia klub uczniowski Jantar (klub siatkówki dziewcząt) z siedzibą przy naszeł łomżyńskiej hali sportowej i zgadnij gdzie dziewczyny trenowały???? masz jakiś pomysł???? podpowiem ci! Nigdzie nie trenowały i wszystko się rozpadło ponownie! I to jest właśnie blokowanie rozwoju!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Chłopaki...! trzeba coś z tym Zrobić. Naprawdę to jest bardzo dobry pomysł :) Hala to najmniszy problem...najwazniejsze JEST REALIZACJA! Kolno...taka mała Miasto...a maja druznyne! Hajnówka to samo...znakomity zespół. 4 Lata gram w Siatkówke...a mam 16 Lat i wiem że Łomżynska młodzież jest BARDZO W TYM DOBRA! Moim marzeniem było by coś takiego...NA MNIE CHLOPAKI MOZECIE LICZYC! Moge się bić z Wami!


W konarzycach jest mała Salka...ale Do siatkówki jest Wymiarowa :) nawet jest miejsce...do pozadnego wyskoku przy zagrywece. Parkiet jest wysmienity :) Wszystko zadbane :) Gmina Bogata :) Wiem że w Każda Środę od 18.00 - 20.00 jest Wolne :) Ale mysle ze też dwa razy w tygodniu coś sie wykombinuje :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Może nie trzeba się bić tak jak zaleca Pogromca_kretow_6 .
Może trzeba się unurzać w gównie politycznym tak jak zaleca Opos?

Czy nikt w tym mieście już nic nie zrobi bezinteresownie dla chociażby rozwoju siatkówki?

Odwagi, mądrości i pokory!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

mnostwo razy ten temat był poruszany...i nic.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

w lato trenujcie na świezym powietrzu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

skoro sala w Piatnicy jest... i mozna wynajac...
skoro sa chetni zeby chodzic....
proponuje zebrac sie... zrobic skladke, oplacic i chodzic... zobaczymy na ile ludzie sa wytrwali, na ile nie jest to tylko pisanie... jesli sponsorzy sa i ludzie okaza sie zdeterminowani... poradzimy sobie bez pomocy miasta... a pozniej jak juz cos sie bedzie dzialo tez sie na nich wypniemy jak beda chciec sie podpiac pod ta inicjatywe... ktos dobrze zauwazyl, niedlugo wybory i beda zabiegac o glosy...a my bedziemy pamietac kto ile zrobil ...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

słuchajcie...a moze jakos sie zbierzemy :) poznamy sie i bd działac :) duzoo chetnych by byłoo ? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Ja się pisze na to,paru moich znajomych też na pewno byłoby chętnych.Tylko jak Panowie macie pomysł to trzeba realizować i działać.Spotkanie jest dobrym pomysłem.A jak już jest możliwość wynajęcia sali to trzeba by coś w tym kierunku zrobić,zamówić,ogłosić datę godzinę,rozpowiedzieć znajomym i zbierzemy się na pierwszym treningu...Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Chetnych jest dużo:) i już nawet się zebrali, spotkali się i obgadali pewne sprawy:) wyznaczyliśmy sobie zadania na najbliższe dni i bedziemy je realizowali:) trzeba być dobrej myśli bo wszystko idzie do przodu!!!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Powiadom nas o jakimś terminie.Na pewno będzie jeszcze więcej chętnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Właśnie:) a tak wogole to możecie na mojego maila wysyłać nazwiska i dane kontaktowe osób które mają opanowane podstawy techniczne i ewentualnie chciałyby się doskonalić dalej w siatkóweczce:) na koniec tygodnia znowu organizujemy spotkanie i myślę że już bedziemy mieli jakiś zarys tego co moze się dziać w niedalekiej przyszłości:) piszcie na jkcek@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Blokowanie rozwoju siatkówki w Łomży!

Witam. Właśnie znalazłem ten temat. Też byłbym za tym aby stworzyć sekcję siatkówki i pograć trochę. Pewnie i kilku moich znajomych też by chciało. Jak będzie jakieś spotkanie to prosiłbym o kontak na gg 10818910.
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org