niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

Może ktoś się orientuję czy dzisiaj jest dyskoteka w Jeziorku? Nawet nie mogę nr znaleźć żeby tam zadzwonić :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

Dziś noc country

Pozdro 600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

to czyli kolejny wieczór majówki najlepiej spędzić na milano ;)

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

w jeziorku krowy w stawach plywaja
a wy sie tam wybieracie????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

z tym country to mam nadzieję żart... ale macie jakieś pewne źródło, że grają? bo ja wczoraj nie widziałam żadnego ogłoszenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

heniek na jeziorku krzyczy "dawajta więcej basu" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

Heniek Lecihon'?
ten co sie chwali ze -umie spiewac przyspiewki podhalanskie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

LUDZIE ! Nie chwalcie sie nigdzie ze jezdzicie na jeziorko! To jest jak plakietka - wiesniak/cham - lachon . Oczywiscie sa wyjatki dlatego wlasnie sie nie chwalcie. Bo normalni ludzie zdarzaja sie tam sporadycznie. A tak to same wienio i pele . Krotko scieci, zelik, lancuch , sweterek w paski, albo obowiazkowo biala podkoszulka, kolczyk w uchu(do kolczyka nie mowie ze to zle ale trzeba miec swoj styl zeby nosic a nie do tego). No a laski 50%- 15/16latki nastawione na pieprzenie. Jesli Panowie chcecie tam pojechac sobie pouzywac nic z tego, chyba ze potrenujecie wiejski akcent , stroj taki jak wymienilem , rece szeroko na boki jakbyscie 2 arbuzy niesli no i moze moze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

to prawda ;)

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

najfajnejsza zabawa to zwiesniakami!!
ja Ci taki TUPNIE,
to masz gwiazdki w oczach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

Autor: joeee (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 03-05-10 13:43

LUDZIE ! Nie chwalcie sie nigdzie ze jezdzicie na jeziorko! To jest jak plakietka - wiesniak/cham - lachon . Oczywiscie sa wyjatki dlatego wlasnie sie nie chwalcie. Bo normalni ludzie zdarzaja sie tam sporadycznie. A tak to same wienio i pele . Krotko scieci, zelik, lancuch , sweterek w paski, albo obowiazkowo biala podkoszulka, kolczyk w uchu(do kolczyka nie mowie ze to zle ale trzeba miec swoj styl zeby nosic a nie do tego). No a laski 50%- 15/16latki nastawione na pieprzenie. Jesli Panowie chcecie tam pojechac sobie pouzywac nic z tego, chyba ze potrenujecie wiejski akcent , stroj taki jak wymienilem , rece szeroko na boki jakbyscie 2 arbuzy niesli no i moze moze.
hehe dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

tak grają ochroniarze: bara bara bara riki tiki tak jeśli masz ochotę daj nam jakiś znak
miłych odczuć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

Bunta..rarara za oknami pies czego chcerz łonuco ja wiem poloneza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

a kto tu się chwali? Ja tylko chcę się dowiedzieć czy dzisiaj tam jest dyskoteka. Mi nie przeszkadza ubiór innych - każdy zakłada to co ma albo co mu się podoba - ich sprawa, świadczy to tylko o tej osobie. Tak samo zachowanie. Jak mi się nie podoba to nie tańczę proste, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo ja tam ilekroć jadę (mniej więcej 1x w miesiącu albo rzadziej) to się dobrze bawię, bo jadę ze znajomymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

i rzekł wieśniak do debili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

to jest dziś wreszcie coś na milano?

wioleta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

niewiadomo ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

wszyscy tak piszą ze jadą tam się pobawić a nie dla innych ale taka jest prawda ze takie wlasnie osoby piszące takie rzeczy są tymi wlasnie chamami i z nich się składa tan nazwijmy to "lokal" chociaż moge se w szopie powiesic jażyniówkę i będe miał tak samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

no to "se" powieś
ps. zacznij używać znaków interpunkcyjnych (jeżeli w ogóle wiesz co to jest)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

Weś se zagraj lepiej w

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

Ależ ty żałosny jesteś, przypier*alasz się do znaków interpunkcyjnych. Ale zapewne bez nich nie zrozumiałeś co napisałem, cóż tępoty się chyba nie da leczyć. Czepianie się do tego jak pisze jest żałosne, bo nie chodzi ci o poprawność tylko chcesz rozładować gniew, bo powiedziałem prawdę. Co do interpunkcji to znam ją doskonale, natomiast pisząc na forum do takich gamoni jak ty pomijam ją, bo szybciej napisze bez przecinków itp. Jeździj dalej do tego swojego przybytku kultury na wysokim poziomie, ale jak z niego wracasz zdejmuj filce i się zachowuj.
PS. Ty też nie zapominaj o poprawnej pisowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

no i kto tu pokazał wiochę i buractwo? komentować nie trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy dzisiaj grają w Jeziorku?

Raczej nie ja więc wiadomo kto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org