wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kierowcy z Litwy

Panowie policjanci! Kiedy zaczniecie dyscyplinować kierowców z Litwy? Cuda na drodze są ich autorstwa. Wystarczy raz przejechać 8-ką, żeby mieć pogląd na ten temat. Mam pomysł. Nie ganiajcie za samochodami, które jadą bez włączonych świateł (dziś ok. 6:00 na łomżyńskich "Beretach" widziałem taki obrazek; widoczność ok. 200% ), bo to bardzo łatwe zajęcie. Zacznijcie ścigać i piętnować, co groźne jest dla życia uczestników ruchu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Jezli chodzi o cięzarówki to tepią ich na zjezdzie ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Cały dzień masa łomżyńskich "kierowców" jeździła bez świateł, bo że niby taka dobra widoczność. Ale już około 18 gdy niebo zasnuły ciemne chmury i zrobiła się straszna szarówka , dalej masa baranów jeździła bez świateł.
" Bo przecież ja wszystkich dobrze widzę to jak to tak, inni mnie nie widzą?"
500 zł to bardzo dobry wymiar kary dla tej bandy idiotów jeżdżących bez świateł mijania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Dlaczego nie lubicie kierowcow z Litwy i innych krajow bylego ZSRR????
Kulturalni ludzie na drodze przepuszcza kierunkiem dadza cynk,super sie za nimi jezdzi...
zawsze po swojej stronie jezdni i zawsze zgodnie ze znakami nigdy wiecej jak 80km na godz.
Same superlatywy a tu takie oczernienie????
Naprawde sa wieksze problemy na swiecie jak swietnie wyszkoleni kulturalni na drodze kierowcy litewscy w swych 40-to tonowych blyszczacych,bezpiecznych, maszynach....i(bo bym zapomnial) bez kaca..
;]

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

duzo takich widzialam hihi, na drodze przez polske na zachod

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Oni wolą przywalić kobiecie bez pracy 300 mandatu bo na pomarańczowym wjechała na skrzyżowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Balthazar2205 co do kierunków to masz rację, najczęściej litwini dadzą cynk, ale ta 80/h to się nie zgodze, wiele razy musiałem hamować bo jakiemuś LT lub RUS się spieszyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

marek32 sorki kolego ze nie zrozumiales mnie jak nalezy
to tylko ironia....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

ja przez LT mało swojej fury nie straciłem, a kto wie może i życia. Skręcałem w lewo, włączyłem kierunek, żeby nie lusterka to bym miał nie miłe spotkanie ze skannią na lewym pasie.

P.S zapraszam na stronkę

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

takie boooty :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Witam, bardzo często jeźdżę m.in trasą z Łomży do Warszawy i widok jak ciężarówki litewskie po 2 naraz wyprzedzają na podwójnej ciągłej i na zakrętach lub pod górkę inne tiry nie należy mi do rzadkości, przekraczanie
znaczne prędkości i zmuszanie do zjeżdżania na pobocze samochodów jadących z naprzeciwka to właśnie najczęściej sprawka Litwinów z tego co zauwazyłem od lat robiąc rocznie tysiące kilometrów na trasie, a ich samochody z doświadczenia wiem, że też pozostawiają wiele do życzenia np. w zimie większość jeździ na letnich oponach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

ksk letnie ruskie to jak nasze wielosezonowe

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

ja to powiem troche o tirkach.... fakt ze na wojska polskiego jezdza po nocach nikogo nie dziwi.. ale co robia policjanci nocami? spia? nie raz bylem swiadkiem jak kierowcy pomykaja sobie grubo ponad 70 km/h przez wojska polskiego oczywiscie w nocy... ludziom sie szklanki na komodach trzesa... zamiast im wlepiac mandaty lepiej patrolowac ulice jadac 30km/h przez legionow ... z tego co mi wiadomo to spowalnianie ruchu tez jest karane mandacikami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Troszkę obok tematu, ale niedaleko...

Poznałem trzy zupełnie różne osoby z Litwy. I trzy zupełnie niezależne ich opinie są jednakowe - Polska to bandycki kraj, przez który strach jeździć.

Może to jakoś powoduje ich wariackie jeżdżenie? Chociaż moja odpowiedź była prosta - przecież nie musicie jeździć przez Polskę na Zachód, możecie śmigać przez Białoruś, Ukrainę, Słowację i Czechy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Polska bandycki kraj....hahaha...a bialorus i reszta to oko...
Smierdziele jezdza bo szybciej taniej...
Jak beda egzekwowane ostro ich przewinoenia przez policje to sie naucza zreszta polskie prawo w sprawach drogowych jest liberalne...
Ja u siebie przekroczylem predkosc o 40km.i dostalem 500 $ przeliczajac na dolary mandatu.
I dziekuje narazie sie nie spiesze...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

jak dla mnie chamstwo i skur.... Litwini pierdz.... a u siebie jeżdżą jak trzeba, gdyż mają dyscyplinę na co dzień narzucaną przez policję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Słuchajcie, nasza policja robi co może. Ostatnio byłam świadkiem zatrzymania przez tajniaków w Vectrze takiego zabójcy z Litwy. Jechał sk... na czołówkę...włos mi sie zjerzył, bo myślałam, że masakra będzie...

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

moim zdaniem powinny być dla nich takie kary, żeby im się odechciało brawury np. jak w Anglii, wystarczy raz zaparkować tylko w niedozwolonym miejscu i już się zapamięta na zawsze ile to kosztuje. A u nas tak jest, że dajemy po sobie jeździć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Jasne :-)) My wszyscy to jeździmy przepisowo, kulturalnie, bezpiecznie :-)) Tylko Ci wredni obcy są zakałą naszego pięknego kraju :-))

Pozdrawiam praworządnych Polaków :-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Widziałam gdy kiedyś Litwin zajechał drogę na rondzie facetowi i gdy ten zatrąbił to LT rzucił mu na samochód kubek plastikowy po kawie (chyba z pestkami, bo się coś rozsypało). Widać bardzo dobrze i pewnie tu się czują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Balthazar2205 aż nie wierze w to co napisałeś ty chyb chłopie nie widziałeś jak te gąsiory jeżdżą nie dalej jak dziś rano miałem z jednym z nich przygode myślisz że jak oni wjeżdżają TIRami na rondo to patrzą w lewo czy coś nie jedzie pfff... poprostu wjeżdża na rondo a Ty jak chcesz top czekaj nie chcesz to ładuj w niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

Wy też nie lepiej jeździcie po tych łomżyńskich "szosach" i nie tylko....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

nie daja przejechac' osobowym, zaslaniaja caly widok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

A won od kierowców cięzarówek :D Kierowcy rlz :D. Maja wiekszą mase i nie macie podjazdu tymi swoimi zasranymi osobówkami i tyle oo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kierowcy z Litwy

rozwala ci sie tylek szefusiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org