poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

osoba która szantazuje druga osobe i zmusza do bycia z nią ii wymusza na siłe pocałunki,grorząc przy tym ze jak tego nie zrobi np.nie pocałuje lub nie przytuli to zrobi sobie krzywde lub komuś ,Są niestety takie przypadki ze ta osoba żyjąca z takim człowiekiem męczy sie i jest bez silna.Chce uwolnić sie od chorej osoby ,od robienia czegos na siłę,znam takie przypadki i żal patrzeć na tego człowieka który szantażuje ,nawet robi sobie krzywde i uważa ze ta druga osoba jest tylko jej własnością. Trzeba uwolnić sie od takich toksycznych związków..Te osoby raczej trudno wyczaić bo udają szczęscie w otoczeniu innych ,aktorzą a w domu znęcają się psyhicznie nad swoim celem...żal ich tylko...

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

no ta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos był zmuszany do miłości i szantarzowany

nie no tak tylko tak jest .czasem ktos chce odejsc od tej drugiej osoby a ta nie pozwala straszy ,robi sobie krzywde,,są przypadki straszne

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

Jaki interesujący temat wysunęłaś do rozmowy ; -) Mnie coś podobnego spotkało ; -) ze strony kobiety ; -) heh fajnie prawda? ; -) Życie.. ;-)
A Ty czegoś takiego doświadczyłaś? ;-) Pozdrawiam ; -)

Ania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

witaj Aniu ciebie piszesz spotkało ze strony kobiety tzn,byłas z kobietą.Mnie nie spotkało ale znam kogoś takiego ,ta osoba szantażująca jest nie bezpieczna

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

szantarzowany czy szantażowany ?

naucz się pisać bo to obciach takie bawoły robić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

2013 jak sie pisze szybko zdarzają sie byki.a czy ty tu jesteś od sprawdzania błędów. specjanie pisałam tak zeby taki matoł jak ty mógł sie nie nudzić w domu tylko sprawdzał błędy innych - fajne hobby matołku.pozdrowienia...

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

jak się znęca to weź kij i mu konia bij, może pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany


Mylisz się! z_2013 jest jak najbardziej na miejscu i w porządku . Poza tym (Tobie trudno przyjąć to do wiadomości ) potrafi myśleć ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

Jestem facetem i to spotkało mnie ,,zielonaja" ze strony właśnie kobiety :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

"matołku" ciekawe kto: byłzmuszany - był zmuszany.
I nie usprawiedliwiaj się, że szybko pisałaś OK!
I nie jestem małolatem może prędzej ty skoro tak tylko umiesz pisać. Pozdrawiam
P. S. Czego się zielonaja nie nauczy tego zielona nie będzie umiała :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

dokładnie tak jak czesio pisał lać i nie patrzeć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

2013 jak nie jestes małolatem to zachowuj sie jak dorosły i zajmij sie czmś i znajdz `temat dla siebie ..jestes przykładem natrętnym nie chcą cie a ty przychodzisz żegnaj panie dorosły

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

OK, współczuję Ci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

sprawy zwykle nie są tak proste jak sie wydają, a często wydają się tak skomplikowane jakie nie są.

toksyczność .... ogranicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

tak,a jeżeli tą osobą toksyczną zmuszającą wręcz szantażującą jest kobieta? Facet chce dla niej jak najlepiej dba zeby jej sie nic nie stało i nie wie jak wyrwać sie z tego bagna.Kobieta jak zauważy coś nie pokojącego łapie się najgorszych rzeczy żeby przestraszyć faceta i dac mu poczucie winny ,ze przez niego coś sie stało....złego

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

ile wy macie lat ? jak za dużo to weź ją zerżnij aż jej się odechce szantażu, masz łeb i ch*j to kombinuj, nie rób z siebie cioty ofiarnej, weź się w garść za jaja, albo idź się uchlaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

;-) Do kogo było ,,ciota ofiarna" ? no przepraszam! aż taką ciota ofiarną to nie byłem ;-) ,ale to już przeszłość ,minęło i zapomniane, już się tym nie martwię ;-) nie jestem zakochany ;-) Taki związek uczy... ;-) ,więc czegoś się nauczyłem :-) Pozdrawiam nielicznych mądrych ludzi ;-) ,bo większość zostawmy bez komentarza ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

co to za temat bez sensu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

o, jest szczebiotka. dzieci prosimy o opuszczenie forum.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

blblblblblblblblblblblblblblbllblbllblblbllblblblbllblblblblblbllblblblbllbllbbllbblblbllbblblblblblblblblbblblbl
to dla mojego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

swojemu zatkałbym uszy, gdybym nie używał prezerwatyw ;]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

trackone
uwazaj bo cie trzasne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

spoko.
ten post w sumie kierowałem do siebie. :P

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

znowu nawąchałaś sie domestosa w pracy ? ;P

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

chyba twojego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

pewnie tak.
jak już o tym wspomniałaś, to chciałbym ci powiedzieć, że zauważyłem, iż giną mi patyczki do uszu z szafki w łazience.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

Witam.Moja koleżanka opowiedziała mi że ostatnio była zmuszana do miłości i trochę szantażowana.Chcę jej pomóc ale nie wiem jak .A mianowicie kilka dni temu była na szkoleniu i spodobał jej się pewien chłopak(tak ogólnie,ale nic jemu nie mówiła i praktycznie nie rozmawiała z nim podczas tego szkolenia).On dopiero jej się przedstawił po kilku dniach i zaczeła nawiązywać się między nimi rozmowa.Ona dała mu swój numer telefonu.Chłopak ten zaprosił ją na kolację po pracy.Koleżanka się zgodziła bo chciała sie trochę pobawić i myślala że będzie to czysto koleżeński wypad ponieważ dopiero co się zapoznali.Gdy zjedli kolację to on wykupił karnet na bilard.Koleżanka mówiła mi że gdy udało jej się uderzyć więcej bil to ów ten kolega kazał dać jemu buziaka za to że nauczył ją dobrze grać(postanowiła w policzek po koleżeńsku ale on na to że tak to całują się brat z siostrą i sam próbował ją pocałować)ona odepchnęła go i wyrzuciła mu że nie zamierza na pierwszym ich spotkaniu od razu całować się z tym że wcześniej nie miała chłopaka i również nie całowała się)On ją przepraszał i mówił że nie jest mu w głowie tylko s**(koleżanka tak pomyślala),jednak on nadal pogłaskiwał ją po plecach,barkach,szyi i dotykał pośl*****.Koleżanka była bardzo niezadowolona z takiej sytuacji jaka wynikła między nimi.Ona nieco była wkurzona na niego i postanowiła się nie odpowiadać na smsy ani tel ale jak już odebrała tel na koniec dnia to on znowu zaproponował jej kolację,ona jednak odmówiła,powiedziała że nie przekupi jej zapraszając na kolacje.
Czy ona ma go przeprosić czy on ?Moim zdaniem powinien jeszcze przed spotkaniem w klubie powinien spytać czy ma chłopaka czy też nie a nie odrazu przechodzić do sedna sprawy.Powinna do niego napisać? bo mówiła mi że nie odzywa się do niej po tym jak zignorowała jego telefony.
Proszę o pomoc w imieniu koleżanki bo ona załamała się i nie jest w stanie nic w tej sytuacji zrobić.(myslę że jej zależy na nim ,chociaż wtedy było to dla niej zawcześnie)Proszę o poważne odpowiedzi.Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

;| ja pierdole z tego forum robi się jakieś bravo girl dla nastolatek,pytania prawie jak:"czy przez całowanie można zajść w ciążę".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

Sznury, trutka na szczury, gazy bojowe, ostre narzędzia-tanio
Pełna pomoc
Zainteresowanych, proszę o kontakt na forum.
pozdrawiam

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

kupa śmiechu no ale czasem trzeba ,ale ludziom którzy szantażują i wierzą w to ze jest cudownie pieknie w ich związku i nie widzą ze cierpi ktoś drugi-mówie do nich--JESTESCIE CHORZY I DAJCIE IM SPOKÓJ-bo po co mają sie meczyc z wami jak mogą znajeść drugą miłość,,,,lepszą .

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

Czyżby to był krzyk zranionej Kobiety której ktoś coś obiecał, "wykorzystał sytuację" a teraz nie wywiązał się z obietnicy?A przy okazji zasłonił się niby szantażem swojej małżonki?Wnioskuję to po Twym ostatnim Poście zielonaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

może ktoś mi podpowie co mam powiedzieć koleżance???ma dać mu szanse czy nie myśleć o nim??Proszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

perełka powiedz znajomej zeby dala szanse mu..a co do biess jestem szczesliwą kobietą mam faceta i mam niestety znajomych i przebywam z ludzmi toksycznymi.nie potrafię im pomóc ani doradzić ,,Dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć ze ktos z kimś nie chce być..pozdrawiam>

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos byłzmuszany do miłości i szantarzowany

zielonaja niestety nic na to nie poradzisz nie zbawisz tego świata a jak to mówi powiedzenie:"dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane" Zamiast im pomóc to jeszcze możesz zaszkodzić.Pewnych spraw nie da się nikomu za kogoś załatwić.Sorki za błędnie zinterpretowany Twój post.Tak jednak to wygląda czytając go

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org