wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ambitne dziewczyny z Łomży

Wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli nie mam racji - czy w dzisiejszych czasach największą ambicją dziewczyn jest praca w solarium, barze i sklepie odzieżowym? To najbardziej preferowane miejsca pracy w Łomży - wystarczy zajrzeć w ogłoszenia. Dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

ciekawe nie obrażaj innych, żadna praca nie hańbi nie każdy może sobie ot tak wybierać pracę....
i nie sądzę że tu chodziło o ambicję, a o coś innego pomyśl trochę a nie obrażasz !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

dlatego ze chyba wykrztałcenia nie mają a są w trakcie nauki? i chcą zarobic??;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

nie kazdy po liceum jest magistrem. tylko ty tak wykwitłas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

mysle że żadna z nich nie bedzie tam pracowac na swoja emeryture. chca poprostu zaczepić sie czegos zeby bezczynnie nie siedziec w domu a przy okazji miec z tego pieniądze dla siebie. na chłopski rozum mozna to wziąć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

malinova po prostu woli siedzieć w domu na tyłku niż się poniżać jak to ona twierdzi i pracować w sklepie czy solarium
no przecież dobrze płatna praca i wykształcenie samo przyjdzie.... to ty dziewczyno masz super ambicje zakładając taki wątek !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

a może też dlatego taka posadka w Łomży jest rozchwytywana bo w tej pracy się nie zmęczysz tak jak np w biedronce albo innym sklepie spożywczym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

weronika2222 gdzie pracujesz? dotknęło Cię to? nie powinno no chyba że to Twoja wymarzona praca - nic mi do tego, ale troszkę wyluzuj, ponieważ:
po 1. ja nikogo nie obrażam
po 2. w którym momencie napisałam że praca w wyżej wymienionych miejscach poniża?
po 3. ja rozumiem dorabiać będąc na studiach
po 4. nie siedzę w domu
po 5. wątek założony w celu zbadania opinii na ten temat
wykształcenie samo przyjdzie? a to ciekawe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

To nie brak ambicji tych dziewczyn tylko słodkie łomżyńskie realia, przecież gdyby nie ta praca w handlu i usługach to już wcale nie byłoby gdzie pracować. Dział ogłoszeń odpowiada zapotrzebowaniu na pracę, zatem jeszcze głupsze byłoby dawanie ogłoszenia "podejmę pracę na stanowisku urzędniczym". Malinova niestety muszę stwierdzić, że przegrywasz z kretesem stawiając taką tezę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

a ty Gdzie pracujesz. Cwaniakuu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

no jak o nie ponizasz? mówisz o niskiej ambicji dziewczat z łomzy;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

to już poniżanie? królewnom nie wolno nic powiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

wjezdzac na ambicje? nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

taa jasne żeby to coś dało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

największą ambicją tych dziewczyn nie jest praca w ów wymienionych profilach, tylko po prostu w Łomży nie mają perspektyw na lepszą pracę mimo, ze ich kwalifikacje są o wiele lepsze od kobiet w podeszłym wieku, które zatrzymują stanowiska za biurkiem dorabiając np na emeryturze.
Jeśli chodzi o meritum, ja np pracuję i studiuję, mogłabym wcale nie pracować-by tacy ludzie jak Ty nie mówili, ze nie mam ambicji, jednak wolę sama na siebie zarobić i przezimować czas studiów - co nie oznacza, że zawsze będę pracować jako kasjerka;\ - zresztą to nie jest uwłaczająca praca, jest wiele bardziej uwłaczających prac- poza tym jestem dumna, że mogę w życiu coś osiągnąć ciężką pracą- przynajmniej mam szacunek do życia i do innych ludzi. Ludzie powinni nauczyć się szacunku do ludzi młodych, którzy starają się by coś osiągnąć, a nie się w ten sposób prześmiewać. Dobrze mówić komuś kto siedzi na garnuszku rodziców i wszystko ma podane przed nos...
Łomża nie daje nam lepszych perspektyw, więc proszę nie stawiać wszystkich młodych kobiet z Łomży pod znakiem kobiet bez wyższych ambicji- my po prostu w tym mieście nie mamy lepszych możliwości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

bo tego jest u nas najwięcej i dlatego masz jakąś obsesje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

kto, ja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

nie ayla to do twórcy tego tematu :)

gdzie się nie spojrzy tam solaria, bary (kebaby, meliny itp.) sklepy z przewagą babskich wydziwadeł, i kto tam ma pracować chłop ? a kto wam będzie chałupy stawiał, drogi remontował, kran naprawiał a ? bał bym się odwrócić tyłem do takiego, który by pracował w jednej z tych bud

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

malinova ty chyba jakas stuknieta jestes, a gdzie maja pracowac? Takie bezrobocie, ze ludzie maja 5-letnie studia pokonczone z wysokimi srednimi, maja wyksztalcenie dyplomy i co maja siedziec 5 lat czekac, ze powstanie jakis biurowiec i pojda do firmy? No sory ale jak ktos nie ma co do gara wlozyc do idzie i na kase do biedrnki. A Ty co wolalabys isc po kiecke do faceta ktory nie odroznia sukienki od spodnicy i brwi od rzes? Litosci dziewo ty wstretna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

wasze problemy nasze problemy
pprzeciez wszyscy sa sobie potrzebni
dziewczyny lubia sie pokazywac', stroic'
wybieraja takie zawody gdzie jest kontakt z klientem,i cala kokieteria jest w ruchu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

Myślę, że moi przedmówcy całkowicie nie zrozumieli meritum tematu.

Autorka tematu zapewne nie miała na myśli osób pracujących na mało wymagających stanowiskach w celu zarobienia na studia.

Sednem sprawy jest mentalność "dziewuch", które uczyć się nie zamierzają, a praca w solarium lub w sklepach (z ubraniami lub butami bo inne nie wchodzą w grę) są wyznacznikiem "łomżyńskiego prestiżu". Warto zauważyć, że niewiasty okupujące solaria lub sklepy przeważnie mieszkają z rodzicami a zarobione pieniądze i "darmowe minuty solaryjne w ramach pracy" mają posłużyć osiągnięciu "wyższego celu" jakim jest impreza np. w "dżamie" a nie uzyskanie niezależności finansowej.

Problem poruszony przez autorkę tematu zauważony został już dawno temu przez wielu Łomżyniaków. A najgorsze co można zrobić to przykrywać brak ambicji słowami o braku perspektyw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

Chcialem napisać wywód ktory by rozwiał wszelkie wątpliwośći i wyjaśnil wszelkie niuanse na ten temat, ale odechciało mi się... Po prostu, takie czyste lenistwo...

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

PleasurmexC18 nic dodać nic ująć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

Racja stoi po obu stronach, częściowo ma rację PleasurmexC18, ale też istnieją dziewczyny o których pisze ayla, zarabiające np. na studia.
Dlaczego w dużych miastach nikt się nie czepia osób, które pracują w sklepie. W dodatku pracodawcy poszukują osób po studiach, ale takich które mają już doświadczenie np. w handlu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

wielkie dzieki PleasurmexC18 za zrozumienie tematu, niestety mi sie chyba nie udalo tego przekazac w czytelny sposob - myśle ze teraz nikt nie bedzie juz mial watpliwosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

a niechaj robią co chcą, dla mnie to i nago mogą chodzić











































































































































































:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

o wlasnie sklepik,solarium Bar dobry pomysł,nie wiem co ci przeszkadza uwazasz ze lepiej z teczkami po ratuszu biegac?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

do "malinova" to pochwal sie nam gdzie ty pracujesz, skoro praca w solarium czy w sklepie nie jest odpowiednia ambicja dla Ciebie bo z tego co piszesz tak wynika...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

malinova za to jest ambitna...chodzi do amnesii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

Gdziekolwiek pracujesz, nie opierdalas* się, dla mnie to wartość sama w sobie. Wolę mieć styczność po tysiąckroć z kobietą która sprzedaje mi bułki aniżeli z ******* obibokiem który wszystko chce a jest nikim.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

marcelus2000 (188.33.63.---) -masz rację.

przecież wszyscy wiedzą ze w Łomży dostać się do biura lub banku to tylko po rodzinie albo po znajomości można. a jak nie to chcą z doświadczeniem,tylko gdzie te doświadczenie mają zdobyć? hmmm..? powiedz "malinova"
lepiej robić coś niż się opie**d*lac i narzekać jak to świat jest niesprawiedliwy.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

tak to jest jak ktos nie zrozumie watku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ambitne dziewczyny z Łomży

ta wypowiedz oddaje caly sens tego tematu:

PleasurmexC18:
Sednem sprawy jest mentalność "dziewuch", które uczyć się nie zamierzają, a praca w solarium lub w sklepach (z ubraniami lub butami bo inne nie wchodzą w grę) są wyznacznikiem "łomżyńskiego prestiżu". Warto zauważyć, że niewiasty okupujące solaria lub sklepy przeważnie mieszkają z rodzicami a zarobione pieniądze i "darmowe minuty solaryjne w ramach pracy" mają posłużyć osiągnięciu "wyższego celu" jakim jest impreza np. w "dżamie" a nie uzyskanie niezależności finansowej.

Problem poruszony przez autorkę tematu zauważony został już dawno temu przez wielu Łomżyniaków. A najgorsze co można zrobić to przykrywać brak ambicji słowami o braku perspektyw.



ps. na drugi raz radze mniej pisac wiecej myslec

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org