poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co sądzicie o przedszkolu mały artysta?

ja w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o przedszkolu mały artysta?

ty w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o przedszkolu mały artysta?

mali artyści w nim i tyle ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o przedszkolu mały artysta?

moje dziecko tam chodziło i byłam bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o przedszkolu mały artysta?

przereklamowane i strasznie zatłoczone, osobiście wole małe przedszkola gdzie większa uwagę zawraca się na poszczególne dzieci, niż taką masówkę jaka jest w tym przedszkolu...

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o przedszkolu mały artysta?

miało być - jak w temacie!
chcę zapisać tam dziecko i interesuje mnie, czy w tym przedszkolu przestrzegane są indywidualne diety, czy dzieci często wychodzą na podwórko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o przedszkolu mały artysta?

Wychodzą na podwórko i diet też przestrzegają, ale przereklamowane jest . Nie dajcie się nabrać, że tam jest angielski . Śmiechu warte . Poza tym dzieci doświadczają tam już w najmłoszych grupach tego, że jedne są np. bardziej faworyzowane od innych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o przedszkolu mały artysta?

na podworko wychodza i na plac zabaw i na spacery - codziennie widac drepczace nawet maluchy ze zlobka, zima takze spaceruja jesli duzego mrozu nie ma
znam wiele rodzin gdzie dzieciaki chodzily do Malego Artysty i wszyscy zadowoleni. u kuzynki przez caly ciag przedszkolny dwojki dzieci tylko jedna pani sie trafila co to do pracy z dziecmi sie nie nadawala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org