sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odszkodowanie, staż

Witam. Jestem na stażu i złamałem kość śródręcza po za miejscem pracy. Czy mam prawo o jakieś odszkodowanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

niestety ale nie

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

no ale przecież w jestem ubezpieczony w zusie to chyba powinno coś być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

nie

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

a skąd to wiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

jestes po za praca a nie w pracy .. jak sie sam ubezpieczysz to dostanie a jak nie to nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

czlowieku ZUS nie da ci zadnego odkszkodowania on jest tylko po to zebys mogl isc swobodnie do lekarza nic nie placac jakbys chcial dostac odzszkodowanie musialbys byc ubezpieczny np w PZU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

Jest chyba odszkodowanie jak cos sie stanie w miejscu pracy lub w drodze o niej i spowrotem... ale nie jestem pewna. A jak zlamales reke juz po pracy to nic nie dostaniesz.

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

z zus'u masz odszkodowanie wtedy gdy jestes zarejestrowany, bedac na starzu morzez isc do lekaza nie placac za to i tyle, tak sie rozumuje to ubezpieczenie

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

podam przykład mojej kolezanki, razem ze mna jest na stazu i ktoregos dnia wracajac z pracy "jakos" złamała rękę. odszkodowania nie ma bo nie byla nigdzie indziej ubezpieczona. jedyne co, to dostała zwolnienie lekarskie na 3 tyg, a wypłate za ten miesiac co miala zwolnienie, z urzedu pracy dostała normalne, bez zadnego potracenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

dodam, iz bedac na stazu ma sie prawa bezrobotnwgo, zapierniczasz tyle samo co na pelnym etacie, za polowe mniej, a nic ci sie nie nalezy, zadne okolicznosciowki na slub pogrzeb...nic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie, staż

musiał byś się nazywać ahmedem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org