wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NOKIA N95 8GB

Witam mam chęć kupić ten telefon ale interesuje mnie głównie ile trzyma wam bateria w nim i co denerwuje was najbardziej w tym telefonie jakieś mankamenty itp z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

głwonie denerwuje to że ma mało pamięci, bateria trzyma 2 dni przy dobrych wiatrach, kropla wody powoduje zalanie, ale ogólnie polecam bo ma fajny napis nokia nad wyswietlaczem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

jak go otworzysz moze tez wystrzelic wystarczy ze sie spocisz to juz po wyswietlaczu puscisz bąka to obudowa sie polamie ale ogolnie to spoko bo jest rozsuwany w dwe strony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

sprzedam nokię 5310 XpressMusic w zestawie mam glosniki oryginalne nokia sluchawki nokia karta 2GB gwarancja ważna jeszcze przez rok!!! polecam nr gg 8397454

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

mafiozo to jest odpowiedż na pytanie? a tak w ogule to już się dowiedziałem co chciałem na tym forum dzięki pozdrowienia wyczerpujące odpowiedzi na pytanie ile trzyma bateria,i mankamenty zrozumieliście odrazu.he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

może trochce nie na temat, ale jeśli chodzi o nokie i o baterie to polecam E52, telefon i bateria jest super,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

sprzedam n95 8gb za 600zł stan bd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

Tak też myślałem nad E52 ale wolałbym żeby robił więcej niż dobre zdjęcia tak wogóle to jeszcze jest Samsung i8510 to taka Nokia N95 8gb tylko że aparat 8MPX,i taki mały dylemacik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

sprzedam krowe 8gb 160kg za 500 zl stan bd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

E52 nie robi tylko zdjęć, no i bateria nie ma porównania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

bateria w zależności od zainstalowanych i czynnych aplikacji potrafi paść po jednym dniu ale też trzymać do 1.5 tygodnia (przynajmniej u mnie) wnerwiało mnie: przedni panel po dłuższym użytkowaniu lata, gdy kamera zapisuje filmy w pamięci karty 8g ( to taka niby wbudowana karta)to każdy film zaczyna taktować czyli co chwila zacięcie.na gps czekałem z 10 min zanim zlapał sygnał mocno wycierająca sie i rysująca obudowa.głośniki szybko siadły itd... sprzedałem bo nie mogłem znieść tej cegły w kieszeni spodni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

póki co jestem zadowolony i nie narzekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

Nie bierz Samsunga !! nie polecam !! Bateria ci siadzie po 2 tygodniach i bedzie trzymala dzien a przy dobrym wietrze 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

Nieiwem po co niektórzy debile sie udzielaja aby tylko popisac. Chyba tylko w Łomzy jest taka mentalność.....
Mikelo osobiscie polecam Ci nokie n95 8G. masz full miejsca na muze itd. mozesz wgrac sobie nawi i wogole. Telefon jest wytzymaly i jka widac trzymaja sie w cenie. Napewno bedziesz bardziej zadowolony od Samsunga. a Co do nokii e52 sie nie wypowiadam bo niewme. Mial nokie e51 kiedys to byl koszmar. ciagle sie zawieszala i wogole.

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOKIA N95 8GB

w noki e52 są poprawione błędy z e51

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org