poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanicy na Marynarskiej

Witam i zaznaczam od razu iż nie jest to próba reklamy,dlatego nie podałem w tytule że chodzi mi o serwis aut francuskich.Ktoś z Was już tam robił auta?Jakie są Wasze opinie.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

robimy tam auta firmowe busy i swoje prywatne (nie tylko francuskie) i kazda naprawa jest wykonana solidnie.chlopaki pracowali poprzednio w renault u Zawadzkiego praktycznie od samego początku istnienia reno wiec maja pojecie i praktyke.ceny w porownaniu z reno sa dozo tansze.poecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Dzięki za opinię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Również polecam,a zwłaszcza Pana Marcina.Pozdrawiam ,zadowolony klient.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Ceny też już mają inne jak na początku. Teraz jak w autoryzowanych stacjach. Ostatnio zadzwoniłem z rozrządem to gość strzelił cenę za części 2000PLN a robociznę 450PLN. Gdzie dla porównania najdroższa cena w innych zakładach naprawczych to 350PLN a części 1200PLN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Są części i części. są klocki hamulcowe za 30 zł i za 150zł tyle że dobry mechanik w życiu nie założy ci tych za 30zł.A ci którzy nie mają zbyt dużo klientów to Ci nawet te klocki zregenerują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

sa frajerzy i FRAJERZY i trzeba ich kroic,takie zycie

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Wiem,że za sprawdzenie wytrysków biorą 30 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

a ja za sprawdzanie tryskow biore 5 zl

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Podaj adres swojej firmy,chętnie skorzystam,bo tanio.Kieliszki też podstawiasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

firma miesci sie za zakretem na prawo, kieliszki zawsze sa podstawione,zapraszam

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Jeśli za sprawdzenie bierzesz 5 zł ,to musisz kupować używane garnitury.Tak mi wychodzi z obliczeń ,a wczoraj zdawałem egzamin z matmy,to wiem co mówię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

"tyle że dobry mechanik w życiu nie założy ci tych za 30zł"



hahha nic glupszego dawno nie slyszalem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

maly:do lekcji dziecko,dorosli biznes robia

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Za 5 zł to ja nawet nie chcę robić biznesa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

5+5=300 ucz sie mlody

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Dziś zdawałem angielski,więc jak mnie zdenerwujesz to pokażę Ci odpowiedni paluszek i podpiszę co oznacza.;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Kaligulik,już się nauczyłem.5zł za spodnie,5zł za marynarkę to w sumie masz garnitur ,który wazy 300dkg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

Autor: Soho (---.elomza.pl)
Data: 29-04-10 18:21

"tyle że dobry mechanik w życiu nie założy ci tych za 30zł"



hahha nic glupszego dawno nie slyszalem :)

odp.to nigdy nie byłeś u dobrego mechanika potrafisz pojąć ,że są ludzie którzy albo robią dobrze albo nie robią wcale.i to jest właśnie ten dobry mechanik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanicy na Marynarskiej

ja ICH nie polecam ceny bardzo wysokie .jakosc naprawy jak sie uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org