wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niezręczna sytuacja .......

Własnie dowiedziałam sie że mąż mojej najlepszej koleżanki " kocha inaczej"
Przyłapałam go na amorach z innym mężczyzną, jestem w szoku. On widział że ja to zauważyłam, oboje teraz jestesmy w niezrecznej sytuacji.
Mąż kolezanki prosił mnie o dyskrecję, ale czy ja mogę trzymać to w sekrecie przed najlepszą przyjaciółką ?????? :((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Pewnie na dodatek jego partner to Czeczen.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Zasmucę cie ...ale nie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Jest dużo rozwiązań...
1. Mówisz przyjaciółce (według mnie nią nie jesteś, ponieważ od razu bys jej powiedziała o tym "ekscesie" a nie zasięgasz porady na forum), że jej mąż to pedzio. Jest rozwód, ona jest Tobie bardzo wdzięczna i od tej pory razem chodzicie na hetero-łowy.
2. Mówisz jej, ona "parska" smiechem, mąż się nie przyznaję (woli w ukryciu realizować "kakowe igraszki") i nie masz już przyjaciółki.
3. Mówisz jej, ona Tobie wierzy, mąż się przynaje i wracacie do kulminacji punktu pierwszego
4. To chyba k*rwa jakiś żart! - ile Ty masz lat "dziewojo"?!?!. Może od razu daj link na nk do tego goscia, gdzie pracuje, mieszka i komu wtykał "gniazdko w gniazdko"!

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

ciekawe jak ten "inny" ma internet i tez czasami zagląda na 4lomza:] ładna mi dyskrecja:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

"dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane" to jedno z powiedzonek ale jakże prawdziwe.Ciężko jest w tym temacie cokolwiek powiedzieć-co Byś nie zrobiła to będzie przeciw Tobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Nie niszcz człowieka, jeszcze się targnie na swoje życie. Chyba nie chcesz mieć tego na sumieniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

powiedz jej jak jest .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Wal smialo powiedz jej przeciez to sie nie utrzyma w tajemnicy.

A jak sie kolezanka dowie ,ze wiedzialas i co???
Przynajmniej pomozesz jej przejsc przez to.
Pozdrawiam ale jest nie wesolo.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......


Wracam jeszcze raz.
Wiesz co nie szkoduj GNIDY ,bo zeniac sie z Ta dziewczyna dbal o swoja PEDALSKA dupe by sie nie wydalo,ze jest innym.
Zmarnowal dziewczynie zycie byc moze i dzieciom.
Przeciez ham mogl sie nie zenic i dymac sie ile wlezie na co on liczyl , ze bedzie mial wychodne . Smiec.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

otóz to .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

coraz więcej tego zboczenia widać i do naszego zaścianka też już dotarło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

moim zdaniem powinnaś porozmawiać z tym pedałem i postawić ultimatum. Albo on to sam jej powie albo ty to powiesz... a może ona już wcześniej zauważyła coś dziwnego w jego zachowaniu... a jeśli twoja koleżanka się dowie o tym od kogoś innego stracisz wiarygodność i przyjaciółkę.. ALE PAMIĘTAJ DECYZJA NALEŻY TYLKO DO CIEBIE.... pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

podpal go i jego partnera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Witam,

ja tez tak jak wyzej ktos wspomnial postawilabym ultimatum... Jesli on jej nie powie do okreslonego czasu... (niech sie przygotuje na rozmowe z nia...) to ja bym powiedziala... Coz lepsza gorzka prawda niz slodkie klamstwo, zwlaszcza, ze te moze byc dla kobiety baaardzo bolesne... jesli jeszcze sa dzieci to tym bardziej... Decyzja jednak nalezy do Ciebie ... Pozdrawiam i zastanow sie czego bys oczekiwala od swojej przyjaciolki gdyby sytuacja byla odwrotna ?

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

niezreczna sytuacja...a moze to Ciebie nakrył facet z ktorego zona sie zabawialas..u was w wydziale wszystko mozliwe heh :]-to akurat mnie nie dziwi;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

idz z nim do lozka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

powiedz mu żeby sam się przyznał żonie, a jesli nie to ty to zrób..po co ma się męczyć w takim związku skoro ma inne ciągotki..
a tak na marginesie to brzydzą mnie tacy kolesie..nie wiem czemu ale najchętniej bym ich powybijała..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Trzymasz z mezem przyjaciolki czy z nia????
Odpowiedz sobie na to pytanie....
Pozatym moim zdaniem to nie istotne czy zdradza ja z facetem czy z babka...tylko troche wiekszy szok jak sie ona dowie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

kup mu bilet bezpowrotny do Holandii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

do czeczenow go

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

dylemat z kim
prawdopodobnie
po rozwodzie jest jeszcze lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

wpisz w tym temacie jego dane,dorzuc fotke a potem niby "przypadkiem" wyslij link do jego zony i po klopocie.ta metodama te zaletete ze nie bedziesz widziala reakcji,chociaz moze byc ciekawa(np. kolezanka moze tez byc bi)

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Dzieki wielkie , tym którzy zechcieli pomóc.

SYtuacja już sie wyjasniła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

i co?zyja we trojke?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

opowiadaj....

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

Czekamy...

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

jezeli wszyscy sie zgadzaja..., w tej rodzinie..., kazdy ma jakas tam funkcje
mala, duza czasami srednia albo z niecheci z przyzwyczajenia lub z obowiazku i dorywczo spelni lub sie spelni -to CO -tak nie mozna?§!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

nom ja też jestem bardzo ciekawa:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

w towarzystwie nie ma sie sekretow...referuj...

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

?????

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

[pocoinaco] i dlaczego przede wszystkim ? ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezręczna sytuacja .......

pocoinaco taka z ciebie policjantka ,ze sprzedajesz tajemnice rodzinne swojej najlepszej jak napisalas przyjaciolki? w dodatku na forum publicznym? BrAvO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org