czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
flashowe menu po prostokącie

Witam, temat być może mało precyzowany ale osoby które znają się na rzeczy myślę, że zrozumieją o co chce zapytać :)

Szukam strony lub samej opcji takiego flashowego menu którego kategoria po najechaniu myszką obraca się dynamicznie jakby po prostokącie.

Chyba, że to tylko takie złudzenie :) Jest też druga możliwość, że ta sama nazwa kategorii nasuwa się dynamicznie z góry na nazwę kategoria wyświetlanej.

Trudno mi to określić.
Dziękuje z góry za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: flashowe menu po prostokącie

hm.. tak sobie myślę, że jednak dla sprecyzowania matematycznego powinienem napisać nie po prostokącie a po prostopadłościanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: flashowe menu po prostokącie

o matko !
a jeszcze bardziej zwięźle umiesz to sprecyzować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: flashowe menu po prostokącie

Pokaż stronę na której to widziałeś - będzie wiadomo o co chodzi i osoba , która się na tym zna może od razu Ci pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: flashowe menu po prostokącie

@Paaweł - widzę, że uważnie czytałeś mój post :)
"Szukam strony lub samej opcji takiego flashowego menu (...)"

@MartaZa - mógłbym ale wtedy byś nie zrozumiała o co mi chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: flashowe menu po prostokącie

http://szablony.web-marketing.pl/ wez se pobierz taki szablon i decompilerem wyciagnij kod co za problem ;p

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: flashowe menu po prostokącie

@oblesnybambo - problem jest w znalezieniu takiego szablonu czy też nemu żebym miał z czego 'wyciągać' lub pokazać osobie która to zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org