piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rekrutacja do przedszkola

Witam! Zapisałam moją córkę elektronicznie do trzech przedszkoli (zgodnie z zasadami nowej rekrutacji) Niestety nigdzie się nie dostała pomimo, że mieszkamy w rejonie, a dokumenty zostały złożone niezwłocznie po ukazaniu się ich na stronie. Może ktoś wie w jaki sposób przebiegała ta rekrutacja i na podstawie czego zostały wybierane dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

idz do przedszkola gdzie składałaś i sie dowiedz, może to tylko błąd w systemie, na drzwiach przedszkoli powinna być wywieszona lista z przyjetymi dziecmi

p.s - sprawdzałas dzis na stronie wyniki poprzez wpisanie peselu dziecka i pinu?

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

Ile lat ma twój maluch?????

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

Ma 3 lata. Sprawdzałam i właśnie się nie dostała do żadnego tzn Przedszkole nr 10, 14 i 15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

niestety na tym swiecie nie ma sprawiedliwosci

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

Mój pod koniec września skończy 3, ale też się nie dostał.
Dziwnie trochę przebiega ta rekrutacja, gdyż nie przedstawili wg jakich kryteriów będzie sie odbywała.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

jeżeli składa się kilka podań do różnych przedszkoli jest znikoma szansa żeby się dostać do jednego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

VIP_! podanie składało sie do przedszkola I preferencji i wpisywało sie 2 pozostałe.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

Tez tak myślę. W dodatku jak składałam podanie do przedszkola Pani przyjmująca dokumenty nie kazała wpisywac daty bo uważała, że to nie ma wpływu na przebieg rejestracji. A jak się spytałam co ma to tylko się głupio uśmiechała. Czyli wnioski wysuwają się same.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

a na jakiej tronie sie sprawdza przyjete dziecko???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

moje dziecko też się nie dostało. No właśnie te głupawe uśmieszki osób przyjmujących podanie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

https://nabor.progman.pl/preinfolomza/

trzeba podac pesel i nr pin dodany do karty zgłoszenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

martuska czy ty masz nas za idiotów. Nikt by nie pisał, że jego dziecko się nie dostało po wcześniejszym sprawdzeniu w/w informacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

sorry martuska, nie przeczytałem posta powyżej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

Warto wybrać się do placówki na której Wam zależało, często tworzy się tam "listy rezerwowych". Właśnie z takiej listy przyjęte zostało moje dziecko w ubiegłym roku, a dowiedziałam się o tym na chwilę przed 1 września.
Warto być w ciągłym kontakcie z przedszkolem - zdarza się, że na początku września ktoś rezygnuje i zwalnia się miejsce.
A kryteria naboru:
przyjmuje się w pierwszej kolejności
- dzieci, których rodzeństwo już uczęszcza do danej placówki
- dzieci rodziców samotnie wychowujących
- dzieci, których oboje rodzice pracują
Data złożenia podania nie ma wpływu na wynik rekrutacji.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

trzeba było separacje zrobić - mądry polak po szkodzie :-)

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

Powinno się złożyć do jednego przedszkola, bo jeśli się składa do kilku to system sam automatycznie odrzuca i stad dziecko nie dostało się nigdzie. A poza tym jeśli składa się do kilku blokuje się miejsce innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

xxxxxx21 - po to wprowadzono system, aby właśnie nie było możliwości blokowania miejsc w kilku przedszkolach. Na podaniu wpisywało sie przedszkole preferowane i dodatkowo 2 inne, jakby sie maluch nie dostał do pierwszego. Nie wiem o czym ty piszesz???

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

Do xxxxxx21:
Mam wrażenie, że nie rozumiesz na czym polega nabór elektroniczny. Właśnie on zapobiega blokowaniu miejsc i robieniu "sztucznego tłoku".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rekrutacja do przedszkola

Przedszkola które wybrałaś od wielu lat mają największą liczbę chętnych ja też byłam w takiej sytuacji 3 lata temu obecnie moje dzieci uczęszczają do przedszkola nr 1 na ulicy Wyzwolenia 1, jestem bardzo zadowolona kadra jest fantastyczna dzieciaki też są zachwycone jeśli dowiezienie dzieci nie stanowi problemu to gorąco polecam

anika

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org