niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Allegro

http://manager.money.pl/hitech/artykuly/artykul/sad;nakazal;przeprosic;za;negatywny;komentarz;na;allegro,244,0,413684.html

Polecam do przeczytania krótką lekturke.
Za glupi komentarz do sądu podawać, może w ten sposób nie którzy doznają ulgi po takiej wielkiej katastrafie jaką jest uslyszenie wulgarnego słowa w swoją strone:) ..
Nie będę tu wklejał linku bezposredniego do sklepu, mysle ze w google znajdziecie z pomocą artukułu, polecam do lekturki przeczytac 4 komentarz od góry dotyczący nastepnego sporu sądowego:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

4 od góry oczywiscie z negatywnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

i bardzo dobrze, kobietka ma rację, trzeba nuczyć gnoi odpowiedzialności bo myślą że jak stukają w klawiaturę to są anonimowi i mogą pisać co chcą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Popieram babkę. Broniła imienia swojego sklepu. Nikt tego nie sprawdzi, ale w teorii istnieje możliwość, że kilku klientów po przeczytaniu komentarza OSZUST zrezygnowało z zakupu. Chodzi więc o pieniądze.
A koleś przechytrzył, będzie miał nauczkę.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Allegro to nie zabawa jak się niektórym wydaje. Popieram kobietę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

a ja polecam wejść na allegro i wpisać użytkownika "modzel22"

ta bidula ma 3 komentarze i wszystkie negatywne - no i oczywiście konto zawieszone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Popieram tę kobietę. W sumie taki komentarz, to kradzież dobrego imienia.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Przykre dla mnie jest to, że akurat gość jest z naszego miasta.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Widzicie? Niech jeszcze jeden z drugim sobie troche na naszym forum poublizaja bez powodu to tez moze ktos nie wytrzyma cisnienia. Bo gdy ludzie normalnie pytaja sie i jakies rzeczy to zaraz jakis pacan wyskakuje z niemilym tekstem i jedzie po zalozycielu watku bez powodu. No pomijajac oczywiscie tematy o kebabie,ginekologach, weselu itp. idt. ;)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

tylko wyrośnięte cioty chodzą do sądów (kiedyś do mamusi) na skargę bo se w życiu przeważnie rady nie dają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Tylko wyrośnięta ciota myśli, że jest bezkarna i może bawić się kosztem innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

czesiek tylko przez internet taki mądrala :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Nie nie moi drodzy:)
Sprawa w sądzie aby uslyszeć przepraszam to szalenstwo i glupota, zwlaszcza za taką głupotę.

Wiekszosc osób na allegro w komentarzach reaguje duzo gorzej.

Kiedyś wy coś kupicie, sprzedawca przysle wam chłam, i w komentarzu zrobicie swoje, a za pare dni moze pojawic sie odpowiedni list w skrzynce:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Kolego ale tu chodzi o brak wpłaty, którą łatwo udokumentować a nie o niezadowolonego klienta . Sam wystawiłem 3 negatywy do transakcji ale były one umotywowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

chodzi mi juz o drugi spór , za wulgarne słowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

czesio przykro mi że nie jesteś wyrośnięty,no a w życiu kiedyś może dasz sobie radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

pajacu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Czesio, ty jestes wyrosnieta ciota, skoro jestes taki odwazny to podaj swoje dane a nie sie kamuflujesz pod tym ciotowatym nickiem!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

haha, a może jeszcze chcecie się spotkać na Wyszyńskiego o 16 ? jak chcecie się umówić to tu jest specjalny dla was temat
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=264693&t=248036

i na co wam moje dane wy społeczne kreatury, chcieli byście na mnie nadawać co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

juz obsrales zbroje leszczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

Jesteś moją kokainą... chodzisz w zbroi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

zmiekla ci rurka co? no smialo, kozaczku bazarowy, podaj dane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Allegro

ale ja nie mam konta na naszej klasie :( więc na co Ci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org