wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wulkan

podobno ma wybuchnąc- sa przypuszczenia- wulkan znajdujący sie obok tego "małego" ktory wybuchl ostatnio... co sie dzieje na tym swiecie ?:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Rok 2012 sie zbliza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Przeciez wybuchy wulkanow sa czyms naturalnym i normalny na ziemi wiec nie wiem o co Tobie chodzi? Co sie dzieje na tym swiecie? Dalej to samo co zwykle. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wulkan poczytaj sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

ta ta ta . jedz jedz mnie dalej. chodzi mi o to ze duzo tragedii jest ostatnio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Takie tragedie zawsze byly, są i bedą... to wszystko media, ktore to ostatnimi czasy wyolbrzymiaja wszystko do rozmiaru apokalipsy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

sypie się wszystko!!! ;/

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Moze wybuchnie, moze nie, na razie tylko lodowiec sie topi i masa wody schodzi z gor, droga krajowa przecieta w 2 miejscach, nieco ludzi ewakuowano. Jesli wybuchnie to dopiero sie bedzie dzialo. Ale to nic bo pozostal jeszcze jeden wulkan w okolicy i ten dopiero moze namieszac ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

zenek zrób cos , w koncu jestes saperem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

zenek pamiętaj...to ten czerwony przewód ala lawina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Teraz powinni dowalic Islandii oplaty za emisje CO2 SOx NOx i innych zanieczyszczen :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

a co to ich wina ;>? natura ma wiele twarzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

oj tam, my panikujemy a Islandczycy całkiem spokojni, no może poza tymi korych domy sa zalane i zasypane popiołem. Proponuję forum na iceland.pl:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Nie ma paniki jeszcze w tym kraju nie nauczono ich przyslowia "z igly widly" ... :)..
To reawda wulkan narazie daje sie we znaki europia tu na islandi cisza lecz moze wiatr sie zmieni...Potrzebne beda maseczki lecz podejrzewam ze Reykjavik wyjdzie obronna reka... ;)
Co do Katli bo taka ma nazwe ten najwiekszy moze on wywolac pewne komplikacje na cala europe lecz kiedy i czy wogule to zagadka....
Narazie miejmy nadzieje ze ten wygasnie jak najszybciej...mam dzisiejsze fotki z okolic Sellfos wulkan i tam widac jak na dloni,wiec nie jest to popirdulka....
Pozdrawiam......

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan








Zdjecia zostaly wykonane w islandii





www.youtube.com/watch?v=Zy4P51xmQF4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

ZDJĘCIA NIE MOJEGO AUTORSTWA!


Pobrane z www.visir.is

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

crusader tak oczywiscie wyglada ta czesc islandi blisko wulkanu ale jezeli tu jestes sam wiesz ze ogulnie w kraju jest oko...
Mam fotki dzis z podrozy do selfoss i tam widac ze to naprawde nie jest malutkie zdarzenie a do wulkanu 100 km...lecz nie wiem jak je tu wgrac...
Pozdrawiam...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Balthazar2205 jak chcesz dodac fotki to wrzuc je na jakis serwis typu fotosik.pl lub fotohub.pl a puzniej podasz tutaj na forum linki. ja sie wybieram w niedziele z aparatem ten rejon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Nie wiem czy nie jest zamkniety ten teren ja rowniez chcialem tam jechac ale mam tylko (niestety) osobowy samochod.....Sprawdze to co mi podales dzis z Sellfoss bylo widac naprawde caly wyziew tego wulkanu i jak na moje zdanie to nie jest malenstwo....
Pozdrawiam....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6b0bc77cdb3e9b9.html

Dzisiaj tzn...wczoraj o 19.oo w drodze do Sellfoss

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/284a5d09022fca3d.html
A to ponad 100 km do wulkanu niezle jaja co?????

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

wow. fajne fotki. sprubuje i ja jakies wykonac i dodac tutaj.




Góðahelgi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed2681e2ee0c35d1.html

Z kolegi mieszkania o godz...20.oo w piatek...1oo km od erupcji wulkanu...
Niezla jazda hahaha...
Mam nadzieje ze Katla w tym sezonie bedzie spac.....bo jej skutki beda 1ocio krotnie wiekrze....
Pozdrawiam....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

crusader czekam na jakies wiesci narazie sie tam nie wybieram ale wiesz .....blisko moze w niedziele z nudow polece...Pozdrawiam

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

rzeczywiście baaardzo zabawne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Da rade, nie takie rzeczy sie robilo. Tym niemniej jeszcze dzisiaj wybiore sie sprawy obadac zeby byc na biezaco gdyby zaszla potrzeba interwencji ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Brzeczyszczykiewicz.......moze mam plakac ak ty to lubisz.....??????
Siedzisz i mleszczysz wiecznie cos nie tak....
Podejscie do sytuacji.....super
Moze sie czasem usmiechnij

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

encepence.....Dupe se oclij masz tak samo w tym pustym lbie na.....ne jak Tojo smieciarz....

Myslisz ze narod Islandzki chcal tego ze 800 osob musi koczowac w szkolach ze nie ma wylotow z Islandii ze ze ze .........
Pajacu to jak deszcz pada kiedy ma ochote co bedzie jak wybuchnie Katla???????
Naprawde bedzie wielki przestuj w lotach...zawsze wybuchala (historia) po tym niby malutkim wulkanie...
Wtedy bedziesz mial pole do popisu........
A pozatym jak idziesz srac tez daj znac bo trzeba za to zaplacic pajacu.....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wulkan

Ale kulturalnie rozmawiacie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org