wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przegląd samochodu

Mam taki problem. Kupiłem zaniedbany samochód do remonu W takim stanie jak jest możliwe, że nawet nie przejdzie przeglądu(nie działa ręczny,dużo rdzy, słabe zawieszenie), który się właśnie kończy.Gdzie moge załatwić przegląd takiego samochodu, najlepiej z samym dowodem rejestracyjnym?
Oczywiście nie mam zamiaru jeździć szrotem, tylko zanim wszystko skończe robić skończy się przegląd, a chciałbym wszystko zrobić na spokojnie a nie zrobić fuszerkę goniony terminami, bo w tej chwili samochód jest już po części rozebrany i przygotowany do wymiany podłogi i progów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

zadzwon pod 997 i przedstaw swoja sytuacje napewno cos poradza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

1 kwietnia już był:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

myslalem, ze ty sobie robisz jaja, a ty serio pytasz:)

ech...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Chcesz zrobić przegląd samochodu beż podłogi? Bez przesady. Jak już go złożysz do kupy to przegląd zrobią ci bez problemu. Płacisz 160 zł i nawet hamulców nie sprawdzają - popatrzą na opony, sprawdzą kierunkowskaz i jebut - stempel walną.
Najlepiej idź z jakimś kolegą, z kimś kto robił przegląd wcześniej w danej stacji - bo jak pierwszy raz zajdziesz to może będą się trochę bali a jak zobaczą stałego klienta to bez problemu.

Te przeglądy to złodziejstwo w biały dzień - 160 zł za sprawdzenie kierunkowskazów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

160 z gazem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

hahahaha na *** ty taki kupiłeś?? Pewnie razem z remontem wydasz tyle co kupić coś w sęsnym stanie. Co za ludzie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Skoro nie masz zamiaru nim jeździć to po co Ci przegląd? Wyremontujesz i wtedy pojedziesz prosto na najbliższą stację diagnostyczną. Prawdopodobieństwo, że Cię akurat wtedy zdybią Policjanci jest jak wygrana w Lotto.

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

jak nim nie jezdzisz to nie martw sie o termin przegladu zrobisz kiedy bedziesz mogl pamietaj tylko o OC bo odsetki beda rosly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

A myślałem, że sprawdzają poważniej. Troche się tego przeglądu bałem, bo znajomy mechanik oglądał i powiedział że amorki do wymiany po prawej stronie i ręczny do roboty bo nie przejdzie przeglądu , a podłoga nie jest dziurawa na wylot tylko zdemontowałem fotele, podsufitke, boczki do porządnego czyszczenia i renowacji to jak juz rozebrany to się wszystko zrobi bo akurat spawarkę na jakiś rodzinka udostępni. Jeśli jednak mówicie że tak mało sprawdzają to może uda się przejść tylko narazie włoże spowrotem środek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Ale po co się bawić "może tak, może nie"... Zrób jak inni mówią. Zrobisz auto i pojedziesz na przegląd. Nic Ci za to nie zrobią, po prostu abyś miał opłacone OC i nie jeździł autem bez przeglądu. Wszystko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

kupilem ostatnio passata cc ale nie moge go zarejestrowac bo musze przebic numery vin macie moze znajomych ktozy sie tym zajmuja prosze o pomoc

Nie wypowiadam sie na tematy o ktorych nie mam pojecia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

Poszukaj nabijaków , to sam sobie przebijesz , ja tak robię od lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

dobre dobre ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd samochodu

hehe kur.a normalnie paranoja hehe dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org