niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

wrak samolotu. Oglądaliście, czytelnicy, relację filmowe z miejsca katastrofy? Na pewno każdy widział te ujęcia. Co się wam rzuciło na pierwszy rzut oka, co było tam podejrzane? Raczej wypadało by zadać inne pytanie: czego tam nie było. Otóż widzieliśmy kilka poszczególnych części samolotu, które można by było policzyć na palcach obu rąk. Było to może 10%, maksymalnie 15% kadłuba samolotu. Gdzie się podziała reszta szczątków tej potężnej maszyny? Jest to 55 tonowy samolot o powierzchni nośnej ponad 200 m2, zabierający max 160 pasażerów. Jedyny większy kawałek skrzydła widoczny na filmach ma jakieś 3-4 m2. Do tego fragment dziobu samolotu. A gdzie reszta? Już na pierwszy rzut oka widać było, że cały kadłub został dosłownie rozerwany na strzępy, w drobny mak - jego tam po prostu nie było! Co spowodowało takie uszkodzenia? Czy aby na pewno był to wybuch paliwa lotniczego? Świadkowie naoczni, pracownicy bazy i mieszkańcy potwierdzają, że samolot skręcał na bardzo niskiej wysokości, zahaczając niemalże o samochody jadące lokalną drogą. Kierowcy i przechodnie widzieli upadek oraz wybuch i pożar. Niektórzy twierdzą, że wybuch miał miejsce zanim maszyna rozbiła się o ziemię. Jak na sprawę nie patrzeć, Tupolew 154 jest konstrukcją typu 'nie gniotsa, nie łamiotsa'. Prędkość przy lądowaniu jest znikoma, rzędu 200 km / h (i stąd wynika niebezpieczny brak manewrowości) i trudno przy takiej prędkości wytłumaczyć wrak w kawałkach. Wbrew wyobrażeniom samolot to nie jest latająca bomba, która przy uderzeniu wybucha. Więcej ? paliwo lotnicze pali się jak każde inne, a wybucha tylko starannie zmieszane z tlenem. Jak zatem wytłumaczyć wybuch? Nijak. Przy tej prędkości wrak samolotu powinien być w jednym kawałku. Zwróćcie uwagę na zdjęcia satelitarne wraku tego samolotu. To, co zostało z samolotu to zaledwie szczątki http://www.fakt.pl/Satelita-zarejestrowal-katastrofe,galeria-artykulu,69152,2.html 2. Ilość eksplozji, zeznania świadków tragedii. Niektórzy świadkowie mówią, iz słyszeli kilka odgłosów detonacji, inni wspominali o dwóch takich odgłosach. Zaś świadkowie cytowani przez wieczorne wydania informacyjne mówili, iż wybuch był jeden, już na powierzchni ziemi. Skąd taka rozbieżność w zeznaniach świadków? Inną wersję przedstawia członek Polskiej delegacji, która na lotnisku w Smoleńsku oczekiwała na samolot z Prezydentem: 'W Polsce pierwszą osobą, która dowiedziała się o wypadku, był minister spraw zagranicznych. Z lotniska w Smoleńsku, gdzie na delegację czekała polska grupa przygotowawcza, kilka minut po tragicznym wydarzeniu zadzwonił do szefa MSZ dyrektor departamentu wschodniego z MSZ. Było ok. godziny 9 rano polskiego czasu. Dyrektor powiedział Radosławowi Sikorskiemu, że "prezydencki samolot się rozbił, ale nie było wybuchu". Sikorski miał dylemat, czy już w tym momencie stawiać służby na nogi. Wysłał tę informację SMS-em do premiera Donalda Tuska' Źrudło: http://wiadomosci.onet.pl/2153898,11,item.html Oto zeznanie naocznego świadka, który mówi, iż widział samolot, z którym 'dzieje się coś poważnego'. Potem świadek ten usłyszał w oddali donośny huk, 'jakby wybuchła bomba'. Link: http://wp.tv/i,Swiatek-katastrofy-polskiego-samolotu,mid,549061,klip.html?ticaid=69fef Czy aż taka rozbieżność to tylko typowa dla takich katastrof oznaka chaosu informacyjnego, czy celowa dezinformacja, serwowana z premedytacją? Inną sprawą jest to, iż kiedy samolot był już rozbity na ziemi, to dyrektor departamentu wschodniego MSZ nie słyszał eksplozji, jednocześnie wiedząc o tragicznym wypadku. Jednak inni świadkowie zeznają, iż słyszeli odgłosy eksplozji, co było podawane w polskiej telewizji. W takim razie czy eksplozje te odbyły się wcześniej, w powietrzu, kiedy samolot był w pewnym oddaleniu od lotniska? To oczywiście moje luźne przemyślenia, niekoniecznie muszą być zgodne z prawdą, gdyż zeznania świadków są skrajnie różne. 3. Wojskowe lotnisko w Smoleńsku spełnia wszystkie rosyjskie normy lotnicze. Mówi się jednak o braku najnowszych urządzeń naprowadzających. Nie znaczy to jednak, że nie ma ich tam w ogóle. Są boje naprowadzające i radary oraz jest komunikacja z wieżą lotów. Jak w takim razie samolot mógł się znaleźć aż 70 metrów z boku pasa do lądowania? Rozmowa z wieżą lotów odbywała się po rosyjsku, choć załoga Polskiego samolotu nie znała aż tak dobrze tego języka. Dlaczego? Inne zeznania mówią o tym, że odchylenie od pasa lotniska było nie tylko na wysokości, ale także szerokości wynosiło co najmniej 150 metrów. To zdanie wypowiedział rosyjski minister ds. nadzwyczajnych, Siergiej Szojgu, po przeanalizowaniu materiałów z czarnych skrzynek samolotu Link: http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100410/KRAJ_SWIAT/237894130 4. Dlaczego władze Rosji tak pospiesznie informują o błędzie jednego z najbardziej doświadczonych z polskich pilotów, od razu wszczynając śledztwo z odpowiedniego paragrafu ? Przecież pilotujący tą maszynę to fachowiec w swoim zawodzie. Piloci ci byli dawno szkoleni na startowanie i lądowanie w warunkach zerowej widoczności. Dlaczego na już starcie skreślono ewentualność zamachu terrorystycznego, od razu w zdecydowany sposób koncentrując się na wątku rzekomego błędu pilota? Dlaczego żadne media w Polsce nie brały pod uwagę tego, iż na pokładzie mogła wybuchnąć bomba? Branie pod uwagę także tej ewentualności jest logiczne i oczywiste, dopóty, dopóki przyczyny nie zostaną ustalone przez ekspertów. Media w Polsce miały już na samym początku gotową informację - był to błąd pilota i koniec. Co ciekawe, niemal wszystkie krajowe media były w tym wyjątkowo zgodne. 5. Sprawa uszkodzeń samolotu w kontekście wysokości, z jakiej spadł. Otóż samolot spadł z małej wysokości, z zaledwie kilkunastu metrów. Jest dla mnie niepojęte, że po upadku z tak małej wysokości z całego kadłuba zostały zaledwie szczątki. Rozmiar uszkodzeń samolotu jest nieproporcjonalny w stosunku do wysokości, z jakiej spadł. Może istniał też inny czynnik, który zrobił tak duże szkody, np wybuchająca na pokładzie bomba? 6. Dlaczego analiza materiału z czarnych skrzynek, jak i identyfikacja ciał odbywa się w Moskwie a nie w Polsce? Rozumiem, że identyfikacja mogłaby się odbyć w Moskwie, za to dlaczego na czarnych skrzynkach położyli ręce Rosjanie? 7. Co z ciałami ofiar tej tragedii? Widzieliśmy wszyscy ujęcia filmowe, na których widać było nieliczne szczątki maszyny, zaś nigdzie nie widać było szczątków ludzkich! Sławomir Wiśniewski, montażysta TVP, który był jako pierwszy na miejscu katastrofy, mówi: 'Od razu przyjechała jedna straż, ale miernie im to szło. Ale nawet nie było widać, że ktoś zginął. Więc początkowo myślałem, że to był pusty samolot. Była taka potworna cisza jak po katastrofie ? dodał. - To jednak nie był taki widok jak po zwykłym wypadku lotniczym. Byłem świadkiem wydarzeń w Kabatach, to wyglądało inaczej. Tu nie było widać ciał' Link: http://www.tvp.info/informacje/swiat/na-miejscu-byla-potworna-cisza/1642519 Biorąc pod uwagę siłę uderzenia, trudno jest uwierzyć, iż cała załoga i pasażerowie przy upadku z wysokiego drzewa w ruchu ślizgowym - przypięci pasami do foteli, zginęła. Jednak taką informację podano krótko po zdarzeniu, a mianowicie w ok. pół godziny po nim, kierując się relacjami świadków i strażaków. Jednakże uporczywie pojawiają się pogłoski o trzech uratowanych, które są dementowane. Abstrahując od dziwnej hekatomby, którą trudno jest wytłumaczyć komuś, kto trochę latał i widział wypadków, zadziwiająca jest szybkość przekazania tej informacji. W normalnym toku wydarzeń liczbę ofiar podaje się po pewnym czasie, po spenetrowaniu wszystkich szczątków i dokładnym policzeniu. Tu stało się inaczej. Ratownicy od razu wiedzieli że nikt nie przeżył, bo nie ma czego zbierać. Zatem zniszczenia (wybuch) musiały być potworne, niewspółmierne do zdarzenia źrudło: http://blogmedia24.pl/node/27550 8. szczątki maszyny, dodajmy ? szczątki o małej wielkości są rozsypane po szerokim na co najmniej kilometr pasie. Skoro maszyna rozbiła się na ziemii, to co robia te szczątki na tak dużym obszarze? Wszystko wygląda na to, że maszyna rozbiła się już w powietrzu, zaś na ziemie spadały pojedyncze szczątki. Dodatkowo w wersji oficjalnej jest mowa, iż skrzydło maszyny zahaczyło o masz. Jednak zahaczenie o maszt nie mogłoby spowodować w żadnym wypadku oderwania się skrzydła. 9. Montażysta TVP powiedział że widział nienaturalnie przechylony samolot. Czy pilot, na tak niskiej wysokości wykonywał by tak ryzykowny manewr bez powodu? Jest to tym bardziej dziwne, że niedługo przed prezydenckim samolotem wylądował JAK z polskimi reporterami. Jakiś czas później próbował tam lądować transportowy IŁ, który wykonał dokładnie taki sam dziwny manewr, tzn. zaledwie kilka metrów nad ziemią przechylając skrzydło. Poza tym są relacje świadków, mówiące, że samolot leciał z przechyłem na jedno skrzydło, dowodem jest ścięte drzewo, któż tak podchodzi do lądowania ?! Czyżby samolot prezydencki nie miał urządzeń automatycznie stabilizujących go przy podchodzeniu do lądowania? Jest też inna relacja. Otóż był wywiad z dziennikarzem, który był w jaku lądującym godzinę przed prezydentem. Dziennikarz mówi że mieli lecieć innym samolotem, ale piloci w ostatniej chwili stwierdzili, że jest awaria i dziennikarze przesiedli się do innego. Po wylądowaniu (twierdzi że lądował w o wiele gorszych nieraz warunkach), widział transportowy samolot,który dotknął płyty lotniska (dziennikarz nie jest w stanie potwierdzić,czy lądował, czy startował), i który przy tym niepokojąco przechylił się na prawe skrzydło, prawie dotykając jaka dziennikarskiego stojącego na drugim pasie. Dziennikarz użył słów ?ratował się?. 10. Wypowiedź dr. inż. Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej (ZUT): Jako pilot oceniam, że sugerowany w mediach błąd pilota jest mało prawdopodobny. Na podejściu do lądowania nie wykonuje się żadnych manewrów typu silne przechylenie lub nagłe zmiany prędkości. A takie silne przechylenie zauważyli świadkowie. Pilot wykonał dodatkowe kręgi nad lotniskowe, aby upewnić się co do warunków lądowania i na tej podstawie podjął uzasadnioną decyzję o lądowaniu. Nieprawdopodobne też jest, aby doświadczony pilot wraz z drugim pilotem pomylili się co do wzrokowej oceny wysokości, nawet w przypadku awarii przyrządów, która jest również nieprawdopodobna. Należy tutaj zauważyć, że mgła jest na ogół z prześwitami i przy dziennym świetle nie stanowi istotnej przeszkody do wzrokowej oceny warunków lądowania. Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. Taką blokadę można celowo zamontować tak, aby uruchomiła się przy wypuszczeniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej katastrofa była nieunikniona, gdyż pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50-100 m i prędkość rzędu 260 km / h. Całość wywiadu z dr. inż. Ryszardem Drozdowiczem, który sugeruje wprost sabotaż bądź awarię: http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=104292 11. Stan ciał. Tylko 14 ciał udało się zidentyfikować bezpośrednio, przez rodziny ofiar. Na chwilę obecną media podają, iż w wypadku innych ciał potrzebne będą testy DNA. Wczoraj podano informację, iż niektóre ciała były rozczłonkowane. Na uwagę zwraca też inny fakt. Otóż pan Prezydent i pani Prezydentowa siedzieli obok siebie w momencie lądowania. Procedury zabraniają wychodzenia do toalety w czasie lądowania. Dlaczego więc ciało Prezydenta zidentyfikowano od razu, zaś ciało Pierwszej Damy rozpoznano dopiero po szczegółach typu obrączka ślubna? Przecież siedzieli obok siebie, a z tego, co głosi wersja kreowana przez media, na pokładzie nie doszło wybuchu bomby, który mógłby poczynić takie różnice? Dlaczego nie dokonano sekcji zwłok, która jednoznacznie ustaliłaby zamach. -gaz -związki chemiczne po wybuchu bomby -kula w ciele ofiary W takich przypadkach jak ten szczegółowo powinny być zbadane ciała wszystkich pasażerów dosłownie centymetr po centymetrze. 12. Sprawa oszczerstwa mediów pod adresem załogi samolotu, bo tylko tak to można nazwać. Co rusz kolejne media próbują nam nieśmiało, ale bezczelnie sugerować, iż to pan Prezydent Kaczyński zmusił pilotów do lądowania pomimo fatalnych warunków atmosferycznych. Tymczasem jest to zwykłe oszczerstwo, gdyż poddanie się takiej presji świadczyło by o skrajnej nieodpowiedzialności załogi. Takie zachowanie po prostu nie wchodziło w grę! Dlaczego media tak bardzo naciskają na wersję, która głosi winę załogi, i to od samego początku? Nie jest to dla was podejrzane? Poza tym oskarżenie Prezydenta Kaczyńskiego o wymuszanie lądowania w trudnych warunkach i obarczenie go pośrednią winą jest na rękę koncernom medialnym, jak i przeciwnikom politycznym opcji Prezydenta. 13. # wywiad z panią redaktor Anna Pietraszak - doradcą Zarządu Telewizji Polskiej, udzielony dla Portalu "Nasza Polska", a opublikowany na Portalu Bibula.com. Pani Anna Pietraszak mówi: 'Popatrzmy chociaż tylko na Janusza Kurtykę, na pana prezesa IPN. Przecież to był młody człowiek, który połowę swojego życia dorastał do swej roli politycznej, wybitnej, wyjątkowej, trudnej. Te 20 lat młodości, to połowa jego życia. Odtworzyć takiego drugiego człowieka tego formatu, to kolejne 40 lat. I może znowu o to chodziło? Przecież teraz finalizują się śledztwa IPN. Finalizuje się sprawa zachowania istoty IPN, czy w ogóle istnienia Instytutu. Największe śledztwo IPN to śledztwo dotyczące zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki i zabójstw dziesiątek innych księży. Było przecież komando, które mordowało księży. Mieliśmy nadzieję, że to śledztwo zostanie skończone przed beatyfikacja księdza Jerzego. Ale nie ma prezesa Kurtki? Czy to przypadek? 2 września 1999 roku wyszłam ze szpitala w Aninie, gdzie leżał ciężko chory ksiądz Peszkowski. Nie wiadomo było czy przeżyje. Znalazłam się w takim miejscu, gdzie fetowano sukcesy pana Komorowskiego. Miał swoje święto. I tam spotkałam oficera Urzędu Ochrony Państwa. Nie powiem czy mężczyznę czy kobietę. Ten oficer UOP wziął mnie na słowo i zapytał: ?To jak ten Twój ksiądz? Żyje jeszcze?? Powiedziałam mu, że martwimy się bardzo czy przeżyje do rana. Usłyszałam wtedy coś strasznego. Oficer UOP powiedział: ?Niech zdycha. Niech zdycha ten czarny, co nam tylko przeszkadza?. Nigdy tych słów nie zapomnę. Oficer UOP? 99 rok? Więc jaką my mamy wolną Polskę? Jaką my mamy wolną Polskę, kiedy teraz ich wszystkich już nie ma?' koniec cytatu. Tymczasem jaka była pierwsza decyzja pana Komorowskiego jako tymczasowego Prezydenta RP? Jedną z pierwszych jego decyzji było to, aby ludzie związani z PO przejęli stery w.. IPN. Aby nie być gołosłownym podaję wam link: http://www.bibula.com/?p=20291 14. Anna Pietraszak w tym samym wywiadzie wskazuje na inny, nie mniej istotny szczegół: 'Dostałam tę listę od młodych dziennikarzy, którzy prosili mnie o radę z kim przeprowadzić ewentualnie wywiady. Ta lista pasażerów krążyła po prostu ot tak, już od kilku dni, z maili na maile. Potem siedziałam w domu, to było w poniedziałek, i zastanawiałam się jak to możliwe, że ja mam pełną listę generałów, kapelanów, polityków, którzy lecą z prezydentem i że ta lista jest w obiegu. Wierzyć mi się nie chciało, że oni wszyscy są na tej jednej liście. Pomyślałam, że może będą rozdzieleni, że może to tylko lista obecności w Katyniu. Nie mogłam tego pojąć i niestety wziąć na serio. Generał Skrzypczak mówił niedawno w telewizji, że po wypadku Casy podkreślano wymóg bezpieczeństwa, że kiedy leci kilku dowódców to trzeba ich rozdzielać, a przecież z polskimi generałami leciał prezydent, nie tylko głowa państwa, ale zwierzchnik sił zbrojnych, osoba odpowiedzialna za całe bezpieczeństwo kraju! Trzeba teraz zwrócić uwagę na to jakim cudem znaleźli się w jednym samolocie generałowie, politycy i sam prezydent? Jakim cudem ta lista krążyła od tak po Internecie? Jakim cudem!? Czy nasz prezydent był tak kompletnie pozbawiony ochrony? Kto pracował nad tym, żeby on był tak nagi? Czy nikt nie myślał o ich ochronie?? Niemożliwe. To się samo nie stało'. Myślę, iż to nie wymaga komentarza. W niektórych mediach podkreślano, iż nie złamano oficjalnych procedur. Procedury procedurami, co jednak ze zdrowym rozsądkiem? Tutaj wybitnie złamano wszelkie zasady ostrożności i zdrowego rozsądku. Komuś mogło na tym zależeć, jednak tego nie wiemy i prawdopodobnie nigdy się tego nie dowiemy, o ile jest to prawda.. Kiedy się obudzimy, kiedy zaczniemy zadawać pytania? 15. Dochodzą do nas niepokojące wieści, otóż wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte około 2 godziny po informacji o katastrofie. W tamtym momencie nie było jeszcze wiadomo, czy Kurtyka przeżył czy nie. Nastąpiło również przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Wassermana. (czego szukali tam funkcjonariusze możemy się tylko domyślać). Szykują się poważne zmiany w wojsku, służbach specjalnych i wszystkich instytucjach państwa. Nastąpiła próba przejęcia kierownictwa IPN i zablokowanie dotychczasowych ciał kolegialnych. Mianowany przez Komorowskiego następca Władysława Stasiaka, przejmuje gabinet zmarłego nie pozwalając wdowie po zmarłym ministrze na zabranie osobistych rzeczy zmarłego. Zostaje odwołany dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Sławomir Dębski, bez podania powodów merytorycznych. Niepokojące sygnały dochodzą z ośrodków wojskowych. Są sygnały o czystkach w biurze RPO, do porażających scen dochodzi w biurze BBN, a to wszystko pod przykrywką żałoby narodowej. uż dnia 10 kwietnia 2010 roku, po południu, pan Komorowski wydał rozkaz przejęcia IPN' u przez ludzi związanych z PO. Więcej o prawdziwym obliczu Komorowskiego i jego związkach z WSI: http://blogmedia24.pl/node/27305 NOWE FAKTY - UWAGA! 'Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET wojskowa prokuratura zbada film, który pokazuje szczątki prezydenckiego samolotu tuż po katastrofie pod Smoleńskiem. Pod koniec nagrania, które znalazło się w internecie słychać strzały. - Nie możemy zbagatelizować tego filmu - powiedział Radiu ZET pułkownik Jerzy Artymiak z naczelnej Prokuratury Wojskowej. Dodał również, że zapadła decyzja o zbadaniu przez biegłych pochodzenia, zawartości oraz autentyczności tego nagrania' Link do źródła z onetu: http://wiadomosci.onet.pl/2155204,11,strzaly_tuz_po_katastrofie_samolotu,item.html a teraz link do omawianego filmiky na you tube http://www.youtube.com/watch?v=vdCsqr0bZRw&feature=related Analiza tego filmu wraz z tłumaczeniem, nadesłana mi przez kolegę, który zna Rosyjski: 'Najważniejszym w tym nagraniu są wypowiedziane słowa. Kamerzysta powtarza - ni siebie. W wolnym tłumaczeniu należy to odczytać jako - za wam się nie uda. Nie udało mi się zrozumieć pozostałych treści tam zawartych. Dość wyraźnie brzmią ostatnie słowa i ktoś kto bardzo dobrze zna rosyjski, powinien to wszystko przetłumaczyć. Rozlegają się tam również strzały i nie są to wystrzały rac, a w 100% są to strzały z pistoletu. Aha, jeszcze wyraźnie słychać "uchodiat" kilka razy, co znaczy "uciekają". Kto i do kogo strzelał, a także kto uciekał?'. Tona razie wszystkie pytania i wątpliwości związane z tą tragedią,do jakich udało mi się dotrzeć. Mam pewne przesłanie dla tych,którzy szukają prawdy o wydarzeniach z dnia 10 kwietnia 2010 roku.Otóż my wszyscy musimy mieć dużo siły i odwagi, aby z podniesioną przyłbicą domagać się wyjaśnienia tej sprawy. Media obecnie urabiają Polaków pod kątem fałszywego, amoralnego pojednania. Według mediów, które nas okłamują sprawa jest już zamknięta. Według mediów nie mamy prawa zadawać pytań, nie mamy prawa domagać się prawdy, bo przecież jest żałoba i powinniśmy być wszyscy razem. Najlepiej zapomnijmy kto szydził z Prezydenta Kaczyńskiego za jego życia, kto podkładał mu różne 'świnie',kto go lżył obrażał. Według mediów najlepiej dajmy całkowity kredyt zaufania tym, którzy mają teraz władzę. Przecież mamy mieć zgodę narodową, prawda? Szkoda tylko, że ta pełna fałszu,cynizmu i obłudy 'zgoda narodowa' panuje tylko w redakcjach polskojęzycznych, ale antypolskich mediów. Ulica wie swoje, ulica warszawska, śląska czy trójmiejska domaga się prawdy i rzetelnego prowadzenia śledztwa. My wiemy, że nie możemy dopuścić do tego,aby antypolskie media zatuszowały prawdę. Nie możemy dopuścić do tego, aby mydlono nam oczy i wmawiano nam, że na tą prawdę nie zasługujemy. Otóż zasługujemy, ponad tysiąc lat historii naszego narodu zobowiązuje nas do czynnej walki o prawdę. Będą się z nas śmiać tak, jak śmiali się z pana Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki za ich życia. Będą z nas drwić i mówić, że wyznajemy teorie spiskowe. W końcu niektórych z nas będą zastraszać, niszczyć psychicznie, stosować socjotechniczne tricki i sztuczki psychologiczne, byle tylko odwieść nas od poszukiwania prawdy. Bądźmy na to gotowi, gdyż prawdziwa wojna informacyjna,Wojna Światów dopiero się zaczyna. Prolog tej wojny widać już na forach internetowych i na blogach, gdzie uaktywniła się młodzieżówka PO i inni ludzie 'na etatach', krzykacze i lobbyści opłacani przez grupy interesu. Pamiętacie info wojnę związaną z fałszywą epidemią świńskiej grypy? Wszystko wskazuje na to, iż kolejna info wojna przed nami. Tym razem będzie to info wojna dużo brutalniejsza, gdyż światowe elity zagrały va banque. a na koniec jeszcze : http://www.globalnaswiadomosc.com/jednakzamach.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

żałosne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

debil!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

nie możesz tego ująć w kilku zdaniach..? Komu się chce to czytać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

dekiel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

właśnie, przebrnęłam przez kilka pierwszych zdań, dalej mi się nie chce..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

JESTES ZALOSNYM CWELEM OCZYWISCIE ZNASZ SIE LEPIEJ OD 1000 FACHOWCOW I PROKURATOROW WSZYSTKO WIESZ LEPIEJ LEPIEJ INTERPRETUJESZ POCZYTALES BZDURY O TEORIACH SPISKOWYCH I SIE CHWALISZ DEBILIZMEM BRAK SLOW WSZYSYKIE OPCJE KTORE WYMIENILES JUZ DAWNO SA OBALONE PRZEZ NIEZALEZNYCH SPECJALISTOW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

SKSZYDLO SCIAL DLATEGO LECIAL PRZECHYLONY BALWANIE ITD. PALUJ SIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

PO PIERWSZE JAK SAMOLOT BYLBY ZESTRZELONY TO BYLBY NA LINI PASA STARTOWEGO WIESZ JAKA TO WAGA PO DRUGIE PADLBY W JEDNO MIEJSCE A NIE CIAGNAL SIE SZMAT DROGI PO TRZECIE JAKBY ROSJANIE ZALATWILI ICH ZEBY NIE PRZYZNAWAC SIE DO KATYNIA TO CZEMU WCZORAJ MIEDWIEDIEW OFICJALNIE PRZYZNAL ZE KATYN TO ICH WINA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

az tyle tego? mozna bylo skrucik troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

POSZANUJ ZALOBE I ZMARLYCH SPISKOWCU Z GLOBALNEJ SWIADOMOSCI WTC TEZ BYL ZAMACHEM AMERYKANOW TAK NO PEWNIE I KAZDA KATASTROFA TO KOGOS SPISEK OCZYWISCIE NAWET TRZESIENIE NA HAITI TO SPECJALNA BRON ROSJAN HHHHHHHAAAAAAAAAAAAA HHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Keep - przetoczył wiele informacji - a wy nie doceniacie tego... Przecież władze Rosji wiedziały, że taki samolot z takimi osobistościami będzie tego dnia lądował na ich terenie, więc dlaczego by nie zamach... w tej chwili wszystkie możliwości trzeba brać pod uwagę. A swoja drogą, oglądając filmiki z katastrofy nie macie wrażenia, że samolot "wyparował"? To co zostało z samolotu nie stanowi jego nawet trzeciej części... a gdzie reszta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Bardzo proszę o streszczenie !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Dobrze to napisałeś , w związku z tą katastrofą jest wiele niejasności i cały czas dochodzą nowe , np ten film ze strzałami . A wy idioci komentujący wyżej , jak nie umieć sklecić kilka zdań z sensownymi kontrargumentami , nie zabierajcie głosu , bo z siebie robicie tych idiotów debili i dekli .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Dlaczego wszyscy od razu obrażają kogoś kto zadaje pytania? Tu chodzi o ustalenie prawdy i spekulacje są również potrzebne w dochodzeniu prawdy. I powinno się je definitywnie wykluczać prawdziwymi faktami potwierdzonymi. A na razie to mamy jedyną słuszną prawdę głoszona przez jedną stronę i wszystkie media.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Idiotów jak widać nie brakuje.
Postaraj się uczcić żałobę narodową i nie rób sensacji z tragedii...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

BYLO TRZEBA OGLADAC JAK WYCIAGALI WRAK DRUGA POLOWA BYLA WBITA W BLOTNISTY TEREN TO PO 1 A PO 2 TEN FILMIK JAKO PIERWSZA OPUBLIKOWALA ROSYJSKA TV PANSTWOWA TAK WIEC SAMI NA MINE BY SIE NIE PODKLADALI A ZRESZTA CHYBA KTOS TU NIOE MA POJECIA CO DZIEJE SIE Z SAMOLOTEM PODCZAS ROZBICIA I ZAPLONU PRZY 300-400 KM/H NIE ZOSTAJE PRAWIE NIC PAMIETACIE W TAMTYM ROKU ROZBIL SIE IRANSKI TU-154M ZOSTAL PO NIM UWAGA KRATER I TYLE

http://i2.cdn.turner.com/cnn/2009/WORLD/meast/07/15/iran.plane.crash/art.iran.crater.afp.gi.jpg


TAK WIEC KAZDA GLUPOTA JEST DO PROSTEGO WYJASNIENIA ALE JAK KTOS SIE NAKRECA TO NIECH TO ROBI SAM I NIE WCIAGA INNYCH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

BYLA ZLA POGODA KAZALI LECIEC IM NA INNE LOTNISKO ALE WIADOMO POLAK POTRAFI WSZYSTKO BO NIE MA CZASU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

http://www.youtube.com/watch?v=AZ5Vjjozt3I&feature=player_embedded Co wy na to?!
padło kilka strzałów zaraz po katastrofie.
Obejrzyjcie dokładnie cały filmik wraz ze wskazówkami.
Widać w pewnym momencie osobę wydostającą się z wraku ,drugą kucającą.Po czym pada pierwszy strzał.
Na słuchawkach słychać krzyki w tle.
PRZERAŻAJĄCE..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Co do strzałów to na pokładzie była ochrona BOR, a oni posiadają broń i amunicję. Wystarczyła wysoka temperatura, a ognia tam nie brakowało i mamy strzały.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

i race, które wystrzela się przy takich katarstrofach.
Poza tym. Tam niedaleko biegnie droga, stąd te osoby, które tam rzekomo widac na filmie. Gapiów zawsze wszędzie jest pełno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Malachit ma słuszną rację-te słyszalne strzały to wybuchająca amunicja z broni
ochrony pracowników BOR-u.Opanujcie się z tymi osądami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Autor: Bastia1 (82.139.163.---)
Data: 16-04-10 12:15

Keep - przetoczył wiele informacji - a wy nie doceniacie tego... Przecież władze Rosji wiedziały, że taki samolot z takimi osobistościami będzie tego dnia lądował na ich terenie, więc dlaczego by nie zamach... w tej chwili wszystkie możliwości trzeba brać pod uwagę. A swoja drogą, oglądając filmiki z katastrofy nie macie wrażenia, że samolot "wyparował"? To co zostało z samolotu nie stanowi jego nawet trzeciej części... a gdzie reszta?




Nie, nie mamy wrażenia, obejrzyj nowe zdjęcia w TVN24. Te na któych zbierane są częsci samolotu. I zobacz czy wyparował.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

strzaly nie musza byc z broni BOR'u, tylko z jakichs elementow samolotu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Wyparował to mózg co niektórym, szukającym sensacji za wszelką siłę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Ludzie, czemu Wy wierzycie we wszystko, w co wierzyć chcecie lub w To co Wam powie telewizja? Czy jak we wszystkich wiadomościach o tym trąbią, to znaczy że to wszystko prawda i że samolot się po prostu rozbił? Czy autor tego tematu, jest Waszym zdaniem na 100% w błędzie? Nie widzicie w Jego Wypowiedzi (pytam tych, którzy przeczytali cały tekst) ŻĄDNYCH wątpliwości związanych z tą tragedią? ŻADNYCH?! Czy Ci, którzy autora wyzwali od debili itp. czytając ten tekst, zauważyli, że jest on podparty różnymi swego rodzaju "dowodami" i cytatami innych ludzi? Że nie jest to po prostu jego tekst, tego Waszym zdaniem debila?

Malachit - napisałeś to, co ja ze 3-4 dni temu we wiadomościach słyszałem, czyli też bezgranicznie ufasz telewizji. Nie przeczę że tak było, ale jak tak, to w tym miejscu zadam pytanie - czemu to były tylko 2 strzały? Trzymałeś kiedyś pistolet w ręku? Czy tylko 2 naboje były w kilku pistoletach? Czemu reszta naboi nie bybuchła razem z nimi? A jak odpowiesz mi, że może wybuchły wcześniej, to odpowiedz mi, czemu te wybuchły dopiero teraz?

biess(pieczny) - j.w.

opos - "Idiotów jak widać nie brakuje.
Postaraj się uczcić żałobę narodową i nie rób sensacji z tragedii..." - Masz rację, nie brakuje idiotów... Sama tragedia wg. Mnie jest sensacją...

brylant3000 i jego wypowiedź - "...JESTES ZALOSNYM CWELEM...SIE CHWALISZ DEBILIZMEM...BALWANIE...PALUJ SIE... HHHHHHHAAAAAAAAAAAAA HHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAA" - opos, Twoje słowa o idiotach znowu się potwierdzają.


gupiki, SD, Bastia1, - racjonalne podejście do rzeczywistości. Kto pyta, nie błądzi, a reszta wyżej, widzę że to jednak oni wiedzą więcej i lepiej - nie brylant3000?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

widzę że jeszcze *sprawiedliwy* doszedł do wszech wiedzących. Czyli tych co to w pana dziennikarza wierzą, który sam mówi co mu karzą...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Powiem tylko tyle: i tak nikt ze zwykłych ludzi nigdy nie dowie się prawdy. To co jest przekazywane do informacji publicznej jest okrojone i 30 razy przerobione. Przykład? Samolot podchodził do lądowania 4 razy - to była pierwsza informacja prosto z lotniska. Czemu aż 4 skoro zasada jest, że mogą być tylko 2 próby? Komuś zaczęło coś świtać i już informacja zostaje zmieniona.a Teraz wszyscy są tak pozastraszani, że nic nie wycieknie.
Nawet gdyby to był atak na rząd lub dajmy przykład prezydent postanowił powtórzyć sytuację z Gruzji (tym razem ze skutkiem tragicznym) to i tak prawdy ludziom nie powiedzą, bo po pierwsze to był by chaos, po drugie wstyd dla narodu.
Nie ma co snuć domysłów. I tak zwalą na pilota lub jakiś inny czynnik - ale broń Boże na samolot, bo cóż by to był za wstyd dla narodu, gdyby prezydent latał niesprawnym samolotem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Jeszcze jedno, przeczytajcie sobie spokojnie to co podałem niżej w linku. (autor też podał ten link).

http://www.globalnaswiadomosc.com/jednakzamach.htm

Tam jest min. taki tekst:

"Inaczej mówiąc, opcja zamachu, nabiera niestety coraz bardziej cech prawdopodobieństwa i NA ZDROWY ROZUM powinna być brana pod uwagę także przez prowadzących dochodzenie śledczych."

Słowa napisane drukowanymi literkami w powyższym cytacie, sam powiększyłem z wiadomych względów drodzy forumowicze...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

http://www.tvn24.pl/-1,1652391,0,1,skladaja-tupolewa-ze-szczatkow-zobacz-unikatowe-zdjecia,wiadomosc.html


wskaż mi tu ślady zamachu. Zwłaszcza, że na fotelach nie ma ani kawałka spalonej tkaniny. Na szczątkach samolotu, ani grama śladu pożaru.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Tak tak, Ci co wierza to idioci, a Ci co wymyslaja teorie spiskowe na podstawie zlepkow informacji i domyslow to jedyni swiadomi...
Tekst dlugi az sie czytac nie chce, a wiekszosc "dowodow" oparta na jakichs wyrwanych fragmentach informacji i domyslach oraz interpretacjach ludzi, ktorzy sami guzik wiedza jak to dokladnie bylo.

Zamach? Czyj zamach? Rosjan? No to pierwsze pytanie, po co? Odpowie mi ktos? Jakie zyski odniesli z tego tytulu Rosjanie? Wszedzie trabia o Katyniu, do ktorego musieli sie wreszcie przyznac. Zamach na prezydenta? Jakie realne zagrozenie stanowil dla Rosji Kaczynski? Jeszcze biorac pod uwage, ze wkrotce konczylby kadencje...
Jakies domysly o celowo zakladanej blokadzie, ktora uruchomilaby sie w momencie wysuwania podwozia itp. No to pomyslmy. Taka blokade musieliby zalozyc w Polsce... Wiec nawet zakladajac, ze Rosjanie zadaliby sobie tyle trudu z zamachem, to po jaka cholere zrobiliby go tak, zeby samolot rozbil sie u nich, skoro moglby sie rozbic gdziekolwiek indziej i nikt by ich z tym nie kojarzyl? Po cholere wybraliby date, ktora powoduje tyle klopotow?

Dlaczego wszystko badali Rosjanie? Bo jakos tak sie sklada, ze samolot rozbil sie u nich, a nie u nas...

Opieranie sie na filmiku, slabej jakosci, gdzie juz sugerowano, ze widac jakas postac, czy reke na poczatku, ktora w lepszej jakosci podobno okazuje sie krzakiem, strzaly ktore prawdopodobnie byly wystrzalami z broni BOR pod wplywem temperatury itp itd. Rewelacyjny dowod do wyciagania jakichkolwiek wnioskow... Dzieki slabej jakosci zdjeciom, to niektorzy do dzis wierza, ze Amerykanie nie wyladowali na ksiezycu, chociaz niedawno NASA udostepnila chyba zdjecia w dobrej jakosci i okazalo sie, ze wszystkie "dowody" widoczne na zdjeciach mozna o kant d...y potluc.

No wiec?

A widzieliscie moze analize terenu wokol lotniska? Przed samym lotniskiem jest spadek i we mgle robi sie praktycznie pulapka na samoloty.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Autor: keep (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-04-10 11:11

wrak samolotu. Oglądaliście, czytelnicy, relację filmowe z miejsca katastrofy? Na pewno każdy widział te ujęcia. Co się wam rzuciło na pierwszy rzut oka, co było tam podejrzane? Raczej wypadało by zadać inne pytanie: czego tam nie było. Otóż widzieliśmy kilka poszczególnych części samolotu, które można by było policzyć na palcach obu rąk. Było to może 10%, maksymalnie 15% kadłuba samolotu. Gdzie się podziała reszta szczątków tej potężnej maszyny? Jest to 55 tonowy samolot o powierzchni nośnej ponad 200 m2, zabierający max 160 pasażerów. Jedyny większy kawałek skrzydła widoczny na filmach ma jakieś 3-4 m2. Do tego fragment dziobu samolotu.


Prędkość przy lądowaniu jest znikoma, rzędu 200 km / h (i stąd wynika niebezpieczny brak manewrowości) i trudno przy takiej prędkości wytłumaczyć wrak w kawałkach. Wbrew wyobrażeniom samolot to nie jest latająca bomba, która przy uderzeniu wybucha. Więcej ? paliwo lotnicze pali się jak każde inne, a wybucha tylko starannie zmieszane z tlenem. Jak zatem wytłumaczyć wybuch?


----------------------------------------------------------------------------------
Tam nie ma dziobu. Co za bzdury:) Jaki wybuch?:) gdzie masz ślady wybuchu.

Całkowicie zniszczony przód, kabina pilotów, właściwie jej brak i góra, co ewidentnie wskazuje na tezę o obrocie samolotu i sunięciu po ziemi.
Dwa. Ten samolot zabierał max 130 pasażerów
Trzy. Wg Ciebie prędkość 200km to znikoma?. Experci wskazują na prędkość 250-300.

I tak każde z tych zdań można podważyć.
Proponuję abyś nie kopiował bezmyślnie jakiś wydumanych hipotez magików od teorii spiskowych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

ja wam powiem ze my tej prawdy nie ustalimy bo tam nie bylismy :)
i niechce mi sie czytac az tyle haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Autor: keep (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-04-10 11:11

. Jedyny większy kawałek skrzydła widoczny na filmach ma jakieś 3-4 m2. Do tego fragment dziobu samolotu.




Taak? a to ciekawe bo ja widzę coś innego.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

No to co WOJNA!??? Czy tego chcecie? Zastanówcie się idioci co wypisujecie i co pokazujecie!
A skad wiecie że to nie są wystrzały z amunicji borowców lub części samolotu lub milicja odgania potencjalnych gapiów którzy mogli by rozszabrowac to co ofiary miały przy sobie!!! I dlatego te krzyki uciekajcie stąd!
Debile jedne widzicie że ktos kręci wami jak zydzi słońcem!:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Zwolennikom spiskowej teorii dziejów proponuję 10 głębokich wdechów i chłodny kompres na czoło.Bez takich środków zaradczych za chwile napiszecie,że pył wulkaniczny nad Europą to też robota Rosjan.Pękają z zazdrości,że tylu VIP-ów ma przylecieć na uroczystości pogrzebowe,więc robią co mogą,żeby wszystko zepsuć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

haha zamachy, wojna...ludzie co wy bierzecie i gdzie to kupujecie że takie wizje macie:))) ja też chce....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

KUR.... JESZCZE RAZ WAM MOWIE TEN FILMIK ZOSTAL PRZEZ ROSJAN W ICH PANSTWOWEJ TELEWIZJI JAKO PIERWSZY Z NICH POKAZANY MYSLICIE ZE WLADZE ROSJI POKAZUJA FILMIK CALEMU SWIATU JAK COS ZLEGO SIE DZIEJE NA NIM I NIKT NIC NIE WIDZI TYLKO ***** WY JA PIERDOLE JAKI WASZ ILORAZ INTELIGENCJI JEST................A TAK WOGOLE TO GOSCIU Z GDANSKA WCZORAJ POD LUPE GO BRAL SPECJALISTA I TO BYLY STRZALY OD DREWNA PALACEGO SIE BRON BOR ALBO WOJSKOWA OCHRONA WOJSKA PRZEGANIAJACA SZABROWNIKOW A TO CO JAKIS DEBIL WIDZI ZE SIE RUSZA TO JAKIS KIJ W JEDNYM MIEJSCU A W DRUGIM UBRANIE WISZACE ***** TERAZ PUTIN NAPIERDALA WULKANEM ZEBY WSZYSTKICH ROZJEBAC BIERZCIE I WIERZCIE.....................................................................................................................................................................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

BRZECZYSZCZYKIEWICZ PATRZ TU

http://www.fugly.com/media/IMAGES/Random/devestating_car_crash_1.jpg

GDZIE JEST RESZTA SAMOLOTU W DUPIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Wyłącz tego kapslocka ***** i zamknij pysk w końcu bo takie głupoty gadasz ,że żal to czytać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

JAKI WYBUCH TEN CO WYJEBALY DWIE TONY PALIWA ODRZUTOWEGO BARANIE ZWLOKI SPALONE DO 50 A ON SIE PYTA JAKI WYBUCH JESZCZE RAZ BRZECZYSZCZYKIEWICZ JESTES LEPSZY NIZ MILIONY FACHOWCOW NA CALYM SWIECIE TERAZ ZAJMIJ SIE WULKANEM BO PUTIN GO WYJEBAL ZEBY PLANY WSZYSTKIM POPSUC JESTES ZALOSNY CHCESZ TO WIERZ W TYN **** ALE NIE MASZ PRAWA NORMALNYCH LUDZI NAKLANIAC DO WIARY W ZAMACHY ITD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

SD WSADZ SE LU PE W DO PE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

te wasze teorie spiskowe są niesamowite ;D putin strzelał z procy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

SD SAMI PISZECIE GLUPOTY I WIERZYCIE W NIE I TO JEST ZALOSNE W CHWILACH ZALOBY I POJEDNANIA Z NARODEM ROSYJSKIM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

TAK SAMO JAK Z WTC BYL TAKI FILM 11 WRZESNIA NIEWIARYGODNE FAKTY CZY COS TAKIEGO 4 GOSCI GO NAKRECILO JAK OBEJZALEM SAM UWIERZYLEM A JAK FBI WZIELI ZA DUPE ICH TO WYJASNIALI I PRZEPRASZALI ZE TO ZART ZE CELOWO MONTAZ ZROBILI POPRZERABIALI VIDEO I TAKIE TAM HEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Autor: brylant3000 (---.elomza.pl)
Data: 16-04-10 15:49

BRZECZYSZCZYKIEWICZ PATRZ TU

http://www.fugly.com/media/IMAGES/Random/devestating_car_crash_1.jpg

GDZIE JEST RESZTA SAMOLOTU W DUPIE






brylant nie do mnie to kieruj:))
Ja to wiem, gdzie podziała się reszta samolotu. Tylko ci od teorii spiskowych nie wiedzą. Dlatego zostały wklejone fotki, aby popatrzyli ile tego samolotu dało się pozbierać. Bo niektórzy twierdzą że wyparował:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

A TO PRZEPRASZAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Dzięki za zdjęcia, rzeczywiście prawie cały samolot jest... na wcześniejszych filmikach i zdjęciach nie było widać, dopiero jak go przewieźli na płytę można stwierdzić, że nie "wyparował"

A swoją drogą - po co od razu się tak unosić i krzyczeć ? - kto pyta nie błądzi... każdy ma prawo do swojego zdania.... nawet jeżeli według "Ciebie" jest głupie czy banalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Poprostu trochę zdrowego rozsądku. Nawet w czytaniu teorii spiskowych trzeba zachować trzeźwy umysł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

NIE NO ZDANIE MOZE MIEC KAZDY ALE NIECH NIE WMAWIA KOMUS PRAWDY SWOJEJ A JUZ TYMBARDZIEJ JAK NIE ZNA SIE NA RZECZY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Każdy z tych filmików był kręcony z jednego miejsca, więc trudno żeby było widać na nich wszystkie szczątki, skoro samolot uderzył w ziemię przy prędkości ~200km/h i rozpadał się sunąc po ziemi na jakimś tam odcinku.

A specjalnie dla miłośników TS, jeśli jeszcze tego nie czytali, lektura na słoneczne piątkowe popołudnie :)
http://zbawienienews.blogspot.com/2010/04/katastrofa-pod-smolenskiem.html
http://zbawienienews.blogspot.com/2010/04/katastrofa-pod-smolenskiem-czesc-ii.html
http://zbawienienews.blogspot.com/2010/04/katastrofa-lotnicza-czesc-iii.html

Ciekawa teza się tam pojawia nawet, że pasażerów aresztowano i zamordowano w Polsce, przejęto zdalnie kontrolę nad samolotem i rozbito pustą skorupę :) To dopiero byłby szczyt przebiegłości i utrudniania sobie życia ze strony zamachowców :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

brylant3000 - bez urazy, ale wnioskując po twoich wypocinach, to z tobą jest coś nie tak!
Każdemu ubliżasz, wyzywasz od baranów, idiotów, cwelów itp. Piszesz jakieś pierdoły, że Putin z wulkanu strzela... że reszta samolotu jest w dupie... żeby sobie w dope wsadzić lupe. Masakra jakaś z tobą gościu jest! Chyba masz problem?
Namawiasz na spokój w czasie żałoby narodowej, a teksty przepełnione bluzgami i totalnymi pierdołami wychodzą spod twoich palców i twojej główki.
Poczytaj sobie to co napisałeś i odpowiedz na pytanie - kto tu jest idiotą?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

no może i troche się uniosłem ale od wczoraj widze wszędzie te bzdury i nie mogę uwierzyć ze ludzie w tak proste do wyjaśnienia smuty wierza i nakrecaja sie tym i innych tak jakby wogóle nie mysleli na każdym kroku spisek może każdy wymyślać ale niech w sposob techniczny i racjonalny wszystko przemysli zanim cos napisze a wtedy okaze sie ze sie myli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

LOMZA23 CZY JAK CIE TAM PISZESZ ZEBY SLEDCZY BRALI POD UWAGE ZAMACH WIDOCZNIE OD RAZU WIADOMO ZE NIE ZAMACH BO TO JEST LOGICZNE NAPISZ CO CIE NURTUJE A OBALE KAZDY TWOJ TEMAT DOTYCZACY TEORII SPISKOWEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

K**wa człowieku. on przytaczał nie własne przemyślenia tylko konkretne dane do sprawdzenia z komentarzami specjalistów, dziennikarzy, świadków.

jeśli Ty wierzysz w to co mówi tv która jednego dnia mówi o gburze, buraku, chamie a drugiego dnia robi z tego kogoś dobrego dziadka, sypiącego dowcipami, to zajmij się tańcem z gwiazdami a nie komentowaniem jakichkolwiek postów.

ale nie, Ty jesteś specem od aerodynamiki, polityki i wszystkiego tylko jakoś nie pokazują Cię w tv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

KONKRETNE DANE TE SAME CO PRZEZ SPECOW SA DAWNO ZDEMENTOWANE TE SAME CO CIAGNA SIE Z POSTOW DO POSTOW I CO CHWILA KTOS COS PRZEKRECA I DODAJE CZLOWIEKU TO JEST TAKIE ZALOSNE ZE SZOK CO CHWILA KTOS WYMYSLA COS BO GDZIES PRZECZYTAL I PISZE BZDETY A PO CHWILI JAK DASZ TAKIEMU ZDJECIA CZY JAKIEGOS LINKA TO ZARAZ TWIERDZI A NO TAK RACJA TO BYLO JEDNAK TAK I OWSZEM TAMTO NIE JEST MOZLIWE TRZEBA MIEC TROCHE WYOBRAZNI I TROCHE POMYSLEC ABY ROZWIAC TE TEORIE SPISKOWE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

konkretne dane do sprawdzenia? To masz chyba wyjatkowo niskie standardy odnosnie danych... Polowa z tych wymyslow to komentarze pisane po wszystkim przez ludzi, ktorzy tam nawet nie byli albo na podstawie tego co ktos inny powiedzial albo ledwo czytelnego filmiku nakreconego w lesie przez przypadkowego swiadka, na ktorym w zasadzie nic nie widac poza fragmentem samolotu...

I akurat za specow od aerodynamiki itd to sie uwazaja niestety wyznawcy teorii spiskowych, ktorzy nagle uwazaja, ze potrafia doskonale interpretowac lot samolotu itd. i to na podstawie szczatkowych informacji, a nie pelnego wgladu w sprawe jaki maja prowadzacy sledztwo...

Bo ktos slyszal wybuch a ktos nie itd? Wezcie jakis durny wypadek samochodowy albo inne zdarzenie w miescie i popatrzcie sobie ile teorii sie pojawia zaraz po. Nagle kazdy widzial i slyszal co innego albo wie bo ktos mowil i kazdy uwaza ze ma racje... A co mowic o takiej katastrofie jak tutaj...

Zanim zaczniecie snuc wywody o tym JAK ktos przeprowadzil zamach i jak zaciera teraz slady (Polacy do spolki z Rosjanami, teraz to juz miedzynarodowy spisek...), to powiedzcie najpierw DLACZEGO? Bo o tym nie przeczytalem ani zdania.
Wiec napiszcie. Co zyskala Rosja na tym "zamachu"? Jaki byl MOTYW?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

I NIE MOWIE TU O TELEWIZJI TYLKO O OFICJALNYCH DONIESIENIACH BO TELEWIZJA TO WIADOMO TVN SAM MYSLAL W SOBOTE ZE JEGO 40 REPORTEROW ZGINELO DLATEGO PODAWALI 132 OSOBY A POTEM OKAZALO SIE ZE LECIELI INNYM I TAK MOZNA W NIESKACZONOSC CIAGNAC SPRAWY KTORE PRZERASTAJA BURAKOW OD TEORII SPISKOWYCH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

brylant3000 pisz chlopie bez Caps Locka, bo po 1) Caps oznacza krzyk, po 2) cholernie ciezko sie to czyta jak jest wiecej niz jedna linijka...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

dran wiecej takich ludzi jak ty i swiat bedzie lepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Czuję wstyd, wielki, potworny, niewyobrażalny wstyd ... za keep'a. Gdyby nie katastrofa w Smoleńsku, fakt że takie teksty pisze Polak byłby największym dramatem narodowym ostatnich dni.
Prośba do Komentujacych, nie obrazajcie baranów, debilów, idiotów, cwelów itp. - są o niebo lepsi i mądrzejsi od keep'a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Motywow sie chyba nie doczekamy ;) Ja za to widze motyw keepa... Starczy przeczytac koncowke jego wypocin. Jatrzenie i mieszanie we wszystko polityki, jazda na PO... A na koniec kwiatek w postaci linka do zrodla jego rewelacji.... globalnaswiadomosc.com
Polecam wejsc i zobaczyc, czym oni sie tam zajmuja... UFO, przepowiednie odnosnie konca swiata i inne fascynujace (zeby nie napisac fantastyczne) problemy... Rzetelne zrodlo informacji dla swiadomych ludzi ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

dobra kończe komentowanie tego tematu ze względu na szacunek dla ofiar a tym bardziej dla rosjan ktorzy teraz sa z nami i ich zachowanie jest wzorowe nie zasluguja oni na takie bzdury z naszej strony ze wzgledu na to co robia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Teorie spiskowe są i będą bo nikt wiarygodny nie wypowiada się i nie dementuje ich w telewizji .
Niejasności też jest wiele ale tu należy poczekać co ustali i ujawni komisja w toku śledztwa bo ubliżaniem nikogo nie wyprowadzimy z błędu. Tu przychodzi mi na myśl wypadek białoruskiego MIG-a w Polsce na pokazach. Polakom nie wolno było podjąć na własną rękę żadnych czynności tylko mogliśmy zabezpieczyć teren wokół i czekać na przybycie ekspertów z Białorusi.Na koniec Białorusini zabrali wrak samolotu do siebie .

Na koniec jeden wierzy w Boga drugi w Allacha i każdy ma dowody na swoje wierzenia . I co wszystkim będziecie ubliżać kto myśli inaczej niż wy.Swoją drogą na wszystkich forach wszyscy którzy wspomną o zamachu są atakowani ,ośmieszani ,wysyłani do wariatkowa a wychwala się zasługi bratniego narodu. Czy już nie można mieć prawa do własnego zdania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Sami debile jestescie chol... żałośni przejrzyjcie na gały! Matko, dlaczego ja jestem Polką tyle tu idiotów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Sami specjalisci w tej lomzy od badania wypadkow lotniczych... Sami specjalisci ktorzy skonczyli jakies technikum lub liceum i sie wypowiadaja. Zapraszam na studia z kierunku lotnictwo mozna sobie jako obierak wziac przedmiot wypadki lotnicze z prof. Maryniakiem ktory jest znanym na swiecie expertem od tego. Wypadek byl wrecz identyczny do tego co sie stalo w 2008 pod Miroslawcem. Tam tez byl zamach? Nie, sadze. Poczekajcie na ekspertyzy a nie spekulujecie. Wiekszosc z waszych teorii to totalne bzdury. Co prawda to jest mozliwe, ale nie ma zadnych oznak zeby w tym wypadku ktos maczal palce.

No coz narod tepy to i wymyslaja niestworzone rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

TAK ZDANIE KAZDY MOZE MIEC ALE NIECH NIE WCISKA KITU INNYM ZE SAMOLOT WYPAROWAL ALBO NA FILMIKU ZE WIDZA OSOBY NA WRAKU I TAKIE TAM ZE ICH DOBIJAJA BO AZ SIE GOTUJE WYPADEK I TYLE NIC TAM NIE MA JAK NARAZIE I NIEBEDZIE BO TO SAMOBOJSTWO DLA ROSJI BY BYLO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Chyba emocje kumulują się w narodzie , czuje że od poniedziałku to będzie jazda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!


KUR.... JESZCZE RAZ WAM MOWIE TEN FILMIK ZOSTAL PRZEZ ROSJAN W ICH PANSTWOWEJ TELEWIZJI JAKO PIERWSZY Z NICH POKAZANY MYSLICIE ZE WLADZE ROSJI POKAZUJA FILMIK CALEMU SWIATU JAK COS ZLEGO SIE DZIEJE NA NIM I NIKT NIC NIE WIDZI TYLKO ***** WY JA PIERDOLE JAKI WASZ ILORAZ INTELIGENCJI JEST................A TAK WOGOLE TO GOSCIU Z GDANSKA WCZORAJ POD LUPE GO BRAL SPECJALISTA I TO BYLY STRZALY OD DREWNA PALACEGO SIE BRON BOR ALBO WOJSKOWA OCHRONA WOJSKA PRZEGANIAJACA SZABROWNIKOW A TO CO JAKIS DEBIL WIDZI ZE SIE RUSZA TO JAKIS KIJ W JEDNYM MIEJSCU A W DRUGIM UBRANIE WISZACE ***** TERAZ PUTIN NAPIERDALA WULKANEM ZEBY WSZYSTKICH ROZJEBAC BIERZCIE I WIERZCIE.....................................................................................................................................................................................................................



Akurat ten filmik byl kasowany na kazdym serwisie internetowym, to co teraz jest to tylko dlatego, ze byl sciagany na dysk i znow wrzucany.
TVP 1 tez jest telewizja panstwowa, ale gdyby wojsko polskie zniszczylo samolot z Putniem to watpie by general mial wladze nad faktami w TVP 1 lub jakiejs innej.
Ostatecznie mozna twierdzic, ze moze specjalnie pokazali ten filmik po to by zrzucic z siebie podejrzenia.

Teorie spiskowe to nie sa jakies glupoty, wiekszosc z nich jest mocno poparta dowodami i owiele lepiej obrazuja wszystko niz wersja oficjalna.


"http://www.tvn24.pl/-1,1652391,0,1,skladaja-tupolewa-ze-szczatkow-zobacz-unikatowe-zdjecia,wiadomosc.html


wskaż mi tu ślady zamachu. Zwłaszcza, że na fotelach nie ma ani kawałka spalonej tkaniny. Na szczątkach samolotu, ani grama śladu pożaru.
"

Skoro nie bylo ani grama sladu pozaru ani kawalka spalonej tkaniny to jak dechy mogly sie palic i pistolety wystrzelac?







Autor: brylant3000 (---.elomza.pl)
Data: 16-04-10 16:18

TAK SAMO JAK Z WTC BYL TAKI FILM 11 WRZESNIA NIEWIARYGODNE FAKTY CZY COS TAKIEGO 4 GOSCI GO NAKRECILO JAK OBEJZALEM SAM UWIERZYLEM A JAK FBI WZIELI ZA DUPE ICH TO WYJASNIALI I PRZEPRASZALI ZE TO ZART ZE CELOWO MONTAZ ZROBILI POPRZERABIALI VIDEO I TAKIE TAM HEH

Gdyby Tobie przylozone pistolet do lba ciekawe czy bys klamal.
A po drugie to mogli umieszczac w necie co chcieii, wiec FBI nie miala prawa isc scigac, USA jest "wolnym" krajem i tam ludzie moga wrzucac do neta co chca.



Wiec napiszcie. Co zyskala Rosja na tym "zamachu"? Jaki byl MOTYW?

nikt tu nie oskarza rosji, to mogl zrobic kazdy inny kraj.

vvaza
Wypowiedzi bez argumentow - typowa domena idiotow

Globalnaswiadomosc.com - portal o konspiracjash, ale w jakis sposob wiedzial w poprzednie wakacje, ze epidemia grypy bedzie jesienia.

Rozumiem gdybyscie przezywali zwolennikow teorii spiskowych gdyby pisali w stylu "To byl zamach duzo rzeczy na to wskazuje, nie chce mi sie pisac, ale to jest prawda! Ruskie to zrobili!", ale owi zwolennicy podaja mase dowodow, zadaja mase pytan na ktore wasze male glowy nie sa w stanie odpowiedziec i pojac tego co pisza. Nie przeczytacie tego co jest napisane nawet do polowy, a odrazu wyzywacie.
W wieku 10 lat jest to w zasadzie dopuszczalne, ale w takim wieku nie powinno sie zasiadac do rozmow z doroslymi.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

vestar jestes przykladem zajebistej nie konczacej sie glupoty zal mi twojej gupoty jestes typem czlowieka opentanego przez sabotazystow teoria spiskowa to twoj zywiol uwazaj bo twoja rodzina moze pracowac dla putina i maja cie na oku zalosne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

teraz to debilu zaprzeczasz sam sobie bo nawet na tym filmiku widac 2 pozary heh a co do tego filmu poczytaj na tvn24 gosciu specjalista niezalezny zbadal bo technicznie i nic podejzanego tam nie ma badal specjalistycznym sprzetem a nie jak ty na oko moze jestes czeczenem ze ujebales sie tak tych ruskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Mowilem nie wchodz w dyskusje z doroslymi, bo jak sie rodzice dowiedza jak brzydko mowisz to ci komputer zabiora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

brylant3000 obalasz wszystkie teorie ,jesteś ekspertem i wszystko wiesz to wytłumacz mi dlaczego Rosjanie zabrali z tego lotniska sprzęt radio-lokacyjny

źródło: http://www.dziennik.pl/katastrofa-smolensk/article587638/Przed_tragedia_zniknal_sprzet_nawigacyjny_.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

smok24
Zauwaz ze ten sprzet przywieziono specjalnie na przylot PUTINA zaznaczam PUTINA podejzewam ze mieli w dupie czy tam tez Tusk przylatuje czy ktos inny. U nich priorytetem jest bezpieczenstwo premiera i specjalnie ten sprzet tam przywiezli bo on tam przylatywal. Potem byl zbedny (bo juz Putin tam nie przylatywal) i zabrali go na te lotnisko skad ten sprzet zabrali. Polacy znali te lotnisko w Smolensku wiec wiedza ze tam sprzetu nie ma i nie bedzie praktycznie to ze byl tylko wtedy to wyjatek bo przylatywal Putin. Z reszta tez jest tak napisane w artykule, klania sie czytanie ze zrozumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

no to juz masz odp od kolegi mi chodzi o bzdury nap. ze ktos czarna skrzynke podmienil jak mozna podmienic skrzynke zakodowana 12 ciagami cyfr to tak jak trafiac 6 w lotka co tydzien heh albo takie tematy ze na filmiku kogos widac juz to badane bylo przez osoby takie jak my i albo galaz albo material jakis na kiju wisial albo inne niewyobrazalne tematy ze zestrzeleni zostali samolot to nie samochod rejestruje wszystko w kazdym miejscu poprzez czujniki i co kolwiek takiego by wyszlo przykladow glupoty mozna mnozyc i jeszcze jedna sprawa wyraznie kazali im leciec na inne lotnisko ale ze pilotowi nie mozna wydac rozkazu bezposredniego to wiadomo polak potrafi tyle razy ladowal to teraz nie wyladuje tym bardziej ze juz czas nagli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Czarne skrzynki nie zarejestrowały żadnych usterek. "Nie było pożaru bądź wybuchu"
"Czarne skrzynki" polskiego samolotu prezydenckiego Tu-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem, nie zarejestrowały jakichkolwiek usterek w funkcjonowaniu urządzeń pokładowych - poinformowała szefowa Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK) Tatiana Anodina.
To właśnie komisja techniczna MAK bada okoliczności sobotniej katastrofy, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria.

Anodina przekazała, że analiza "czarnych skrzynek" i fragmentów rozbitej maszyny, które udało się znaleźć na miejscu wypadku, wykazała, iż silniki samolotu były sprawne do momentu zderzenia samolotu z przeszkodą, a także to, iż na pokładzie nie doszło do pożaru bądź wybuchu.

- Usterek w funkcjonowaniu urządzeń pokładowych nie stwierdzono - oświadczyła.

Szefowa MAK zakomunikowała, że na ochraniany plac przy lotnisku w Smoleńsku przewieziono wszystkie fragmenty samolotu, które się zachowały. - Eksperci układają kontury maszyny w realnej skali. Pozwoli to określić trajektorię lotu, co jest bardzo ważne dla dalszych czynności - powiedziała.

Anodina podała, że "dokonano oglądu środków radiotechnicznych i środków meteorologicznego zabezpieczenia lotów". - W czwartek za pomocą specjalnego laboratorium przeprowadzono oblot środków radiotechnicznych i środków łączności - przekazała.

Szefowa MAK potwierdziła, że prezydencki Tu-154M podjął tylko jedną próbę lądowania.

Wcześniej Anodina poinformowała już, że samolot zahaczył o drzewo kilometr przed pasem startowym lotniska w Smoleńsku. - Ustalono, że miejsce pierwszego zetknięcia maszyny z drzewami znajduje się w odległości 1050 metrów od początku pasa startowego, 40-45 metrów na lewo od jego osi - podała.

Według szefowej MAK, po 200 metrach samolot lewym skrzydłem uderzył w kolejne drzewo, po czym ostro skręcił w lewo i odwrócił się; podstawowe fragmenty maszyny leżały w odległości 350-500 metrów od początku pasa startowego, 150 metrów na lewo od jego osi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Jedno pytanie wiec dla czego leciał tak nisko, skoro sptrzet był dobry a pilot nie miał mysli samobójczych????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

http://www.youtube.com/watch?v=xiqOoFpDAvI
dla zainteresowanych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

O JEZUSIE TYPOWY SAMOLAT PASAZERSKI I LOTNISKO POSIADAJA SYSTEM ILS CZYLI PILNUJE STARTU LONDOWANIA ITD. AUTOMAT W TYM PRZYPADKU LOTNISKO TEGO NIE MIALO BO NIE MUSIALO I NIE POTRZEBOWALO WIEC LADOWANIE ODBYWA SIE NA DOSWIADCZENIE PILOTA STANDART LUB PRZY ZLEJ POGODZIE NA OBLICZENIACH PILOTOW Z WIERZA KONTROLNA I TU JEST KRUCZEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

NO I Z TEGO TWOJEGO FILMIKU MOZNA WYANALIZOWAC ZE BYLO DUZO GAPIOW SZABROWNIKOW JEDEN NAWET MOZE ZOSTAL POSTRZELONY PRZEZ WOJSKO BO SMIGAL PO WRAKU I TAKIE TAM NIC TU NIE MA O NICZYM NIE SWIADCZY NIKT W TYM SAMOLOCIE NIE MIAL PRAWA PRZEZYC PRZY TAKIM ULOZENIU I PREDKOSCI Z 2 TONAMI PALIWA A INNYCH POLACZKOW TAM NIE BYLO WIEC PEWNIE WOJSKO GANIALO SZABROWNIKOW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Dzieciaku pisalem, ze nie bede z toba rozmawial i przestan pisac z capsem, oraz wogoel sie udzielac w tym temacie bo nic nie wnosisz a tylko wprowadzasz zamieszanie i chaos, nie wiadomo do kogo piszesz i piszesz bezsensownie wyzywajac kazdego kto ma inne zdanie niz ty - typowy troll internetowy.


A tu mozliwy motyw.
http://dziennik.pl/wydarzenia/article581357/Rosjanie_boja_sie_gazu_z_polskich_lupkow.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

JAK TO TY FRAJERZE MASZ INNE ZDANIE JAK INNI PEDALE KIJ CI W DUPE NORMALNIE JUZ BYS BYL W MORDE WALONY ZA TAKIE TEKSTY ZYJ W SWOJEJ BAJCE KOPCIUSZKU MOZGOZJEBIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

CO DO ŁUPKÓW MA TUPOLEW PREZYDENTA POWODY MOZE I SA ALE NIE MA DOWODOW A TY SKACZESZ JAKBYS ZAGADKE ROZWIKLAL WYPIERDALAJ DO KOMISJI SLEDCZEJ JAK TAKI DOBRY JESTES

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

mozna to tłumaczyc na dwa sposoby albo przypadkowi gapie albo....heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Acha i jeszcze jedno "człowiek" wyłaniający sie z za drzewa to galążka znajdująca sie na pierwszym planie. Niewątpiwe jest natomiast to ze krecił sie ktoś miedzy kołami samolotu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Panowie na obowiazkowe leczenie.......ja nie wiem spelniacie swoje niespelnione mazenia o sluzbie w wywiadzie lub ku....a innym badziewiu...
Sa ludzie do tego upowaznieni prosze wiec o troche powsciagliwosci w ocenach bo komedia jest tu totalna....
Mamy nowe 11.o9....
I ludzi z archiwum XXXXXX
Nara....
Jak kogos obrazilem smialo ....nie martwi mnie wasza nadgorliwosc...
Ale zyjcie swoim zyciem
Szpiedzy.... ;)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

jakie 11.09? Przeciez to nieporównywalne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Anodina przekazała, że analiza "czarnych skrzynek" i fragmentów rozbitej maszyny, które udało się znaleźć na miejscu wypadku, wykazała, iż silniki samolotu były sprawne do momentu zderzenia samolotu z przeszkodą, a także to, iż na pokładzie nie doszło do pożaru bądź wybuchu. - Usterek w funkcjonowaniu urządzeń pokładowych nie stwierdzono - oświadczyła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Ludzie macie troche oleju w głowie? czy tajne służby a takowe były by tylko zdolne do takiego podkreślam NIBY ZAMACHU biegały by po lesie wśród gapiów i dobijało pasazerów i przytym krzyczeli by na cały las uciekajcie stąd? Jak by już chcieli dobić pasazerów to pewnie już wykorzystali by broń z tłumnikiem. Jeżeli macie trochę pokolei w głowie to pomyślcie jak działają tajne służby. DZiałają tajnie i potajemnie bez krzyków dawaj gnat!:))
Ktoś na tym forum napisał kiedyś:
"Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu":))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Kola, to akurat cytat z wypowiedzi Stanisław Lema, no ale nie zmienia faktu że bardzo trafny. A wracając do dyskusji, to szkoda że w tej całej dyskusji, nikt nie odpowiedział na pytania Drania. One moim zdaniem dobrze zaprzeczają wielkim teorią spiskowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

do brylant3000

konkrety, a nie wyzwiska i ublżanie. Dyskusja to wymiana swoich poglądów, a nie prostackie wmawianie swojej racji. Teksty typu "wypie.." itp tylko Cię pogrążają. Jak możesz wspominać o żałobie, pisząc tak wulgarnie. Inteligentny człowiek bierze wszystkie kwestie pod uwagę. Ja nie szukam sensacji, ja oczekuje prawdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Kola czy ty byłas w rosji? Tam mogą ci zabic w biały dzien na środku rynku i nik nic nie powie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

mnie też zastanawia wiele rzeczy, jest wiele pytań na które pewnie nigdy nie poznamy odp, w polsce jest wiele osób które myślą podobnie jak keep, i spisek jest bardzo prawdopodobny tylko nikt nic o tym nie powie bo ,,w końcu" liczy się na dobre stosunki z Rosją. A pozatym o czym tu pisać, my sobie, politycy sobie, media polskie sobie a media zagraniczne sobie. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo do jego wyrażania, jesteśmy przecież w wolnym kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Dr Still Hummer racja, może być tłum ludzi i nikt nic nie widział

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Spisek to raczej nie.
No ale jeśli to na pewno nie Rosja. Im to byłoby wysoce nie na rękę. Raz że data, drugie że miejsce, trzecie to sposób.
Jak dla mnie to najzwyklejszy wypadek, na dodatek bardzo podobny do Casy.
Tyle że tam zapewne było "...daj polatać".



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

to jak człowiek wypowiada się sposób w jaki to robi i to o czym mówi świadczyu tylko o jego wykształceniu i inteligencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

*** wam w dupe kurwy zatrute..!

boicie sie spojzec prawdzie w oczy

keep ma taki sam poglad co ja...

posluchajcie tych wywiadow poogladajcie zdjecia filmiki.. cos jest uknute.. my sie tylko domyslamy i laczymy wszystko w calosc..

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Bohaterski wojtku takie głupie rury jak ty i keep możecie co najwyzej łączyc ale się nawzajem od tyłu:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

do ciebie moge sie podlaczyc od tylu hehhe

tak samo z atakiem na WTC tez jestecie tacy madrzy???? co do zlecenia i wykonania ataku... Rzad trzyma nas za mordy!!! wierzysz w media ktore mowia ze to zwykly wypadek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Dobrze Bohater_Wojtek popieram.. a ty kola sie ogarnij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na wierzchu.:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Wszystko sie moze zdarzyc
Gdy glowa pelna marzen
Gdy tylko czegos pragniesz gdy bardzo chcesz
Wszystko moze zdarzyc sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

tia, uknute.
Pewnie że uknute, bo na "prywatną wizytę" z tyloma przedstawicielami, to sie przynajmniej plan B szykuje....

Ps - główne uroczystosci państwowe miały miejsce 3 dni wcześniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

myśle, że warte uwagi:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Slyszelismy-nieludzkie-krzyki-przerazenia-i-bolu,wid,12185286,wiadomosc_prasa.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sluzby-monitorowaly-lot-prezydenckiego-Tu-154,wid,12185229,wiadomosc_prasa.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tajne-badania-czarnej-skrzynki,wid,12180486,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,title,Prezydencki-samolot-lecial-dobrym-kursem---zobacz-grafike,wid,12180155,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Czarna-skrzynka-w-Polsce-dramatyczna-koncowka-zapisu,wid,12176650,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Samolot-w-momencie-upadku-byl-odwrocony,wid,12177400,wiadomosc_prasa.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

http://wiadomosci.onet.pl/2157326,11,ludzie_zrozumieli__ze_prawda_o_prezydencie_byla_inna_niz_jego_obraz_lansowany_przez_media,item.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

A jak sie to wszystko ma do Twojej teorii spiskowej?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Nie chce mi się wierzyć w cała tą historie spiskową, ale jeśli była takowa - to i tak my szaraczki sie nigdy o tym nie do wiemy. Możemy sie tylko domyślać. Jednak, jeżeli po katastrofie dziwnym trafem, będą ginąć powiedzmy tzw. "świadkowie" czy to w wypadkach samochodowych lub w innych zdarzeniach losowych - to to już będzie jakiś znak, że coś jednak było i ktoś próbuje to zatuszować. Np. Biskup Cieślak zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Sam w sobotę, zegnał ofiary katastrofy pod Smoleńskiem. Obserwujcie i wysuwajcie wnioski.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

zamiast slyuchac debili w necie posluchajcie opinii specjalistow ,samolot warzacy dziesiatki to n predkosc ok 200-250 na godz i duzo paliwa, przeciazenia takie ze organizm ludzki zwieksza swoja mase z kilkudziesieciu kilogramow do kilkunastu ton, sila pedu ktora uchodz w czasie zetkniecia z ziemia poprostu jedna wielka miazga z samolotu i ludzi , to odnosnie rzekomego dobijania pilotow co jest juz zupelnym idiotyzmem , a apropo tyxh strzalow to podczas pozaru amunicja borowcow pewnie strzelala albo odganiali gapiow zeby nie zacierali sladow i nie filmowali zwlok, pozatym to bylby najglupszy zamach w historii co mialby komus dac?rosjanom? nie rozsmieszajcie mnie moze tuskowi? bez komentarza ludzie stop tej rusofobii

easy come\'n\'easy go........

Żyję tak jak chce i nie próbuj mnie zrozumieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

mustapha jeżeli snujesz takie pierdoły to niedługo tragiczny los spotka załozyciela tego tematu a i ty pewnie znajdziesz się w kolejce:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

""pozatym to bylby najglupszy zamach w historii co mialby komus dac?rosjanom? nie rozsmieszajcie mnie moze tuskowi? bez komentarza ludzie stop tej rusofobii""



nie wiesz co mialby dać?
a no to ze kaczynski nie chcial podpisac ustawy o gazach lupkowych a komorowski zrobil to od reki, 16 kwietnia. i tak bedziemy kupowac nasz gaz od terrorystow amerykanskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Co mialaby dac wojna i zamach? Kase, kase kase na niczym nie wzbogacisz sie tak jak na wojnie, a tak wogole to gdzie jest Jasiu? On by wam wszystkie teorie obalil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

te lupki byly dawno przesadzone , pozatym mlotkami tego si enie da wydobywac i przerabiac pozatym to nie bylaby zwykla wojna opamietajcie sie jestesmy granica unii i nato ani rosja ani usa nie sa w tej chwili gotowe do tej konfrontacji ,pozatym wybory bylyby we wrzesniu i zrobiliby to normalnie a teraz maja mit prezydenta "meczennika" (nie wiem czemu meczennika ale to szczegol) do przewalczenia przed wyborami , nikomu to nie bylo na reke

easy come\'n\'easy go........

Żyję tak jak chce i nie próbuj mnie zrozumieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

http://www.youtube.com/watch?v=n9c0nvv-uFs

Polecam ten filmik. Widac na nim dokladnie postac wychodzaca z samolotu ktora podobno pozniej ktos zastrzelil...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

kola, podsyciłem tylko temat, bo cała ta dyskusja jest idiotyczna :-) Spotkałem znajomego i ów znajomy zaczął mnie wypytywać co ja myślę o całej tej katastrofie. Czy widziałem filmy, bo to trzeba pościć czarno biały obraz i w ogóle, wyostrzyć dźwięk :-) qrwa ludzie opamiętajcie się trochę. Za dużo filmów oglądacie.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

http://www.youtube.com/watch?v=KGeHD0SQrYE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

akasha wie najlepiej ona ma szklaną kule i kota czarnego na snop-wiązałce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Co by im dał zamach a co dało im otrucie swojego agenta Litwinienki w Anglii przy użyciu polonu 210 na oczach całego świata przecież mogli go zabić w mniej spektakularny sposób.
Odnośnie zamachu to moim subiektywnym zdaniem nie był to typowy zamach z użyciem materiałów wybuchowych aczkolwiek nie zdejmuje to podejrzeń z Rosjan. Mgła mogła być wytworzona w sztuczny sposób ( czas i miejsce idealne)umieją wywołać deszcz , rozpędzić chmury to jaki problem z mgłą. Przed przylotem Polskiego samolotu latały nad lotniskiem dwa wojskowe rosyjski i białoruski co one tam robiły -chyba nie pryskały pola.Rosyjski i białoruski bo gdyby się wydało będzie na kogo zwalić winę.
Wszystko było obliczone na uniemożliwienie lądowania naszemu prezydentowi a tym samym pokrzyżowanie planów Kaczyńskiego i kompromitacji obchodów katyńskich..Niestety pilot podjął próbę lądowania katastrofalną w skutkach. To co się wydarzyło przerosło samych Rosjan stąd panika na Kremlu i wybuch nie spotykanej przyjaźni z ich strony tak aby odsunąć od siebie jakiekolwiek podejrzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Jest kolejny filmik :

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Trzeci-film-z-miejsca-katastrofy-w-sieci%3B-Polska-nadal-czeka-na-dwie-czarne-skrzynki,wid,12198626,wiadomosc.html?ticaid=1a08f



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

debil założył tego posta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

To wszystko to tylko domysły a prawda jest taka - to była tragedia i basta......Niech spoczywają w Pokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

prawie jak z archiwum x

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Ciekawe...cala komuna zbudowana była na ludziach którzy nie lubili czytać i wierzyli Rosji...

ala20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Dosyć .........!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

anelka napisał(a):

> To wszystko to tylko domysły a prawda jest taka - to była tragedia i
> basta......Niech spoczywają w Pokoju.
> ...
> Dosyć .........!

Że tragedia to nam powtarzać nie trzeba.
Jednak zastanawiać się nad przyczynami tragedii TRZEBA, żeby uniknąć podobnej tragedii w przyszłości.

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

Wiadomo już, że zakończyły się badania filmu nagranego na miejscu wypadku, a opublikowanego w internecie. Opinię sporządzili eksperci z biura badań kryminalistycznych ABW.

W trakcie badań nie znaleziono dowodów na dokonywanie ingerencji w ciągłość zapisu, stwierdzono jednak fakt modyfikacji formatu nagrania i powtórny zapis do pliku - poinformowano.

Zdaniem biegłych nie można jednak wykluczyć, że zapisy były poddane wielokrotnej kompresji, co mogło „spowodować zatarcie śladów ingerencji w ich ciągłość".

Nie udało się potwierdzić odgłosów wystrzałów ze względu na silne zakłócenia od podmuchów powietrza.

Nie była możliwa jakakolwiek pomiarowa analiza odgłosów przypominających wystrzał. Kwestia ta będzie przedmiotem dalszych czynności procesowych. Na nagraniach znajdują się krótkie wypowiedzi mężczyzn i kobiety w języku rosyjskim oraz wypowiedzi mężczyzn w języku polskim. - podaje komunikat prokuratur.


hmmm... ale ten kraj trzęsie portkami ale nic dziwnego wszyscy odwrócili się od nas. Jeba* Rosje , Jeba* USA ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

To czemu Rosjanie proponowali naszym ladowanie na dwóch innych lotniskach, skoro tak dokładnie przygotowali ten "zamach'?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JEDNAK ZAMACH!! WAŻNE!!

a dlaczego klamali, ze byly 4 podejscia do ladowania jak bylo tylko jedno? Dlaczego gosciu z wierzy kontrolnej motal sie w przesluchaniach i raz gadal tak, raz tak? Wiele jest rzeczy niewyjasnionych i zagadkowych i albo sie nie dowiemy wcale albo za kolejne 70lat. Tyle lat bylo na Niemcow dopiero teraz sie okazlo, ze to Rosja, teraz jest ze blad pilota a za kolejne 70 wyjdzie, ze to jednak znowu Rosja...dajcie juz spokoj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org