środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Proszę o opinię na temat dostawców internetu i telewizji, mam zamiar zmienić swojego operatora (Vectra) więc wasze wypowiedzi będą mi bardzo pomocne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Jeżeli o mnie chodzi, opowiadam się zdecydowanie za N-ką. Mam, nie narzekam, wręcz pochwalam - bezcenne - zatrzyać czy cofnąć film o moment wyjścia po herbatkę czy piwo:)))))Nie wiem czy w innych TV dekoder daje takie możliwości, ale N na pewno tak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Ja mam Cyfrowy Polsat płacę 10zł miesięcznie i mam około 40 polskich programów które w zupełności mi wystarczają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Mogę tylko wypowiedzieć się co do TVSat

w kolejności;

1 N + Cyfra ( programowo się uzupełniają, technicznie N-ka góruje)
2...
3. dopiero Polsat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Hmm a dla mnie
1 Cyfrowy polsat
2 N
3 cyfra+

Kiedyś kiepsko było w polsacie z kanałami, ale teraz ciągle poszerzają oferte, o dobre kanały, które mi bardzo pasują,np polsat film, film box.
Podoba mi się też nowy bardzo szybki internet z Cyfrowego Polsatu, a nie jakaś połączenie neostrady i cyfry + w jednym rachunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Mam vectre za 58 zł
żeby mieć te same kanały np z polsatu cyfry czy N -ki musiał bym płacić ponad 120 zł.

więc pod tym względem Vectra wypada o wiele lepiej no i Vectra też daje dekoder PVR co ciekawsze za drobną opłatą można mieć drugi dekoder w domu podlaczony do innego tv z tym samym pakietem i działą on niezależnie od glównego dekodera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

A to ciekawe, bo mam nke za 48:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

ps. I w zupełności wystarcza kanałów. I tak oglądam zazwyczaj kilkanaście tych samych, które mnie interesują, nic więcej:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Jeśli chodzi o internet to netia jesli telewizje to najlepsza oferte ma chyba N cyfry nie polecam bo drogo a co do polsatu cyfrowego to ok 3 lat temu wypuscili wadliwa serie dekoderow ktore zaczynaly sie psuc po skonczeniu gwarancji wiec jak ktos przedluzyl umowe i "padl" mu dekoder mial nieprzyjemnosci i duzo zachodu z tym bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Ja za vektre płace 92 zł mam 83 polskie programy plus zagraniczne i internet nie za mocny ale wystarczajacy mi 1M , od prawie 2lat niemam z tym najmniejszego problemu.I nie motam się z antenami kablami i innymi pierdołami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Polecam N , 48 zł /m również płacę. Jeżeli chodzi o Internet to jak ktoś ma możliwość mieć z IST to będzie bardzo zadowolony za 59 zł dostanie się full wypas 10 Mb i faktycznie oscyluje w takiej prędkości. IST nie ma sobie równych w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat, Vectra czy może...

Ja wybrałem Polsat - 38 zł/m , moim zdaniem oferta lepsza od pakietu złotego w Vectrze i tańsza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org