wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

Witam
czy może ktoś się orientuje czy basen przy SP 10 jest jutro otwarty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

A dlaczego miałby być zamknięty ? Otwarty normalnie , dziś byłem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

ok dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

W sumie basen jak basen, czyli woda do pływania ale reszta to nie działa, byłem, zrezygnowałem hehe



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

otwarty to jest, ale nikt tam teraz chodzi po próbie zamachu obywatela Czeczenii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

rzetelny trollu co ty chrzanisz? Zgłoś Ty się chłopie w końcu na leczenie jakieś, bo robisz się niebezpieczny dla otoczenia...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

Zdaje się, że zjeżdżalnia już działa bo nie jest już zakryta rura...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

Stadion też od tygodnia zamknięty ,tzw prace konserwacyjne( hahaha).Murawa już gnije na nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

Narzekać to każdy K***a potrafi i jak wam nie pasuje chodzić na basen w Łomży to zapie****jcie do Zambrowa. Tak czytam te forum i niektórzy ludzie tylko narzekają OO bo coś nie tak , tu coś nie działa , oo ceny za drogie , mama mnie tam nie podwiezie bo za daleko , bo zupa nie doprawiona , boli mnie ręka i nie dam rady : Mamo , Tato pomocy!!!!! ----> OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

jefrey7253 weź sobie relanium na uspokojenie. Wydano kupę kasy, tak naprawdę nie wiadomo na co ( nie działa zjeżdżalnia, sauna, brodzik dla dzieci za głęboki itp.) . Pieniądze były publiczne, pochodzące między innymi z naszych podatków i każdy ma prawo do wypowiedzenia się, jeżeli coś mu nie pasuje. Ja osobiście uczęszczałem na basen przed remontem do ostatniego dnia, i dla mnie było ok. Wydano grube 10 baniek, nie wiem ile kosztował basen w Zambrowie, ale ten nasz nawet nie jest w połowie taki jak ten w Zambrowie, a zapowiedzi i oczekiwania były ogromne. Gdzieś popełniono błąd i ktoś za to powinien beknąć. Miejmy nadzieje, że basen przy 1-ce da nam namiastkę prawdziwego basenu, gdzie będzie można wypaczać z całą rodziną.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

1)kosztował 20mln, a nie 10mln
2) zjezdzalnia nie dziala, bo koparka ostatnio uszkodzila jeden segment i zjazd grozi uszkodzeniem ciala

3)przy 1 szkole robia basen na 420osob, bedzie poza jakimis tam zjezdzalniami, saunami i kriogeniczne pomieszczenie -120stop c
i bedzie sie tam kapac tylko miasto, a szkola bedzie chodzila do 10, dlatego 10 zostala zrobiona a 1 buduje swoje... tzn miasto buduje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY BASEN PRZY SP 10 JEST OTWARTY?

W takim wypadku sprostowanie - 20mln wyrzuconych w błoto, chyba, że ktoś przyjdzie i to poprawi - ale to kolejne PLNy

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org