sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Telemarketing

Hej może ktoś z was pracował lub pracuje w telemarketingu na Poznańskiej 121(czerono-szary budynek)?
Chciałabym się zapytać co sądzicie o tym zakładzie,jakie są godziny pracy i zarobki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

nowa firma od chyba miesiąca ,to pewno jeszcze matki boskiej pieniężnej nie było :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

pewnie jest tak jak wszędzie czyli najniższa krajowa na reke czyli około 900 zł + prowizja, ale prowizja jest znikoma:P wiem bo doświadczyłem czegos takiego:D pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

A co wogóle sądzicie o pracy konsultanta telefonicznego;czy praca jest łatwa?trzeba mieć jakieś doświadczenie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

psycha Ci siądzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

Nie wiem za wiele o tej firmie ale generalnie jeśli chodzi o telemarketing to raczej możesz liczyć na szkolenie, pewnie nie będą wymagać doświadczenia. Praca raczej mało perspektywiczna, zawrotnej kariery tam nie zrobisz i pewnie po jakimś czasie odechce ci się wszelkich rozmów ale jeśli chodzi o zarabianie podczas studiów, to jest chyba jedna z lepszych opcji. W miarę łatwo będzie ci dostosować godziny pracy do obowiązków szkolnych. Parę groszy też wpadnie do kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

Praca jest ciężka ze względu na klientów. Dzwonisz do starszych ludzi wieczorami (15-20) i namawiasz na kupno abonamentu wyższego niż większośc z nich ma i na telefon komórkowy. Oni nie znają firmy, wyzywają cię od złodziejów i oszustów i nikt nie chce cię słuchac, nie mówiąc o kupnie. Firma z Poznańskiej miała płacic najniższą krajową + prowizja, ale urzędy im utrudniały start i takie tam... Może już coś się zmieniło i rzeczywiście płacą, jak mówili. Osobiście doświadczyłam i nie polecam. Chyba, że masz naprawdę, naprawdę! gadane, umiesz dziadków zakręcic, żeby cię chociaż wysłuchali i nie zrażasz się po 30-tej odłożonej słuchawce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

Ja tam pracuje,godziny pracy są narazie od 16-20.Dobrze jak masz doświadczenie bo wtedy lepiej Ci idzie rozmowa z klientem i wiesz już co z czym się gryzie.No a jak ktoś nie ma wcześniej wprawy w sprzedaży jakiejkolwiek to napewno ciężej ale wszystkiego idzie się nauczyć i do wszystkiego przyzwyczaić.A jeśli chodzi o zatrudnienie to nie wymagają doświadczenia każdego przyjmują.Ogólnie to nie wiem co myśleć o tej pracy.Czas pokaże.Ale jak takie bezrobocie to lepsze to niż siedzenie na tyłku.Zawsze w międzyczasie można szukać czegoś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

a i organizuja szkolenia dają Ci kartkę z której czytasz ale po kilkudziesięciu telefonach wchodzi Ci w krew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

Tosiczka, a ile tam osób pracuje? i jak to w ogóle wygląda, czy ktoś Ci cały czas stoi nad głową i sprawdza jak rozmawiasz? i jak z wynagrodzeniem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

no co Ty:)nikt nie stoi nad głową czasam zwróci Ci uwagę coś poradzi powie że Tak nie mów albo mów tak ale atmosfera jest spoko nikt tam Cię nie będzie terroryzował o to nie musisz się martwić pracujemy narazie po 4 godziny dziennie musisz najpierw przejsc 3 dniowe szkolenie placa 7zl brutto na godzine na ręke wychodzi 5,50 + prowizja ale jak to będzie z kasa to nic nie wiem nie mialam jeszcze wyplaty,prowizje wyplacaja podobno w innym terminie jak klient nie zrezygnuje ale nie wiem jak to bedzie wygladalo na dluzsza mete.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telemarketing

jakie uslugi teraz sprzedajecie?
no i jak jest z prowizją? :)
bylam na rozmowie ale jakos mnie nie przekonali :p

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org