środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
strajki-idioci

słyszeliscie? juz jacyś idioci strajkują ze nie chcą prezydenta na wawelu. posmiewisko na cały swiat. transparent z napisem :" nie przenoscie stolicy do krakowa" ... ? no ludzie... paranoja... jak mozna robic cos takiego ludziom którzy nie zyją, i to głowie panstwa i jego zonie. jak musi sie czuc rodzina? polacy są bezwzględni;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

powypier..... ich z pracy i po zabiegu.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

właśnie miałam założyć ten temat....a poniżej wyjaśnienie o co chodzi...komentarz zbędny..


http://www.tvn24.pl/-1,1652092,0,1,nie-na-wawel-powazki,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

przecieez to bedzie komentować cały swiat;/ zaraz pojdzie opinia o nas przez jakąs bande szczyli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

małpa@ nie szczyli tylko debili nazywajmy rzeczy po imieniu...nawet takie wydarzenie u nas w Polsce nie może odbyć się bez skandalu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

debile... szkoda słów...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

naród wspaniały,ale ludzie ******i

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

zawsze naród polski jest wysmiewany to dlaczego teraz miałoby być inaczej???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

a po co robic cyrk na Wawelu?
Papież tak szybko nie został świętym ja Lech, bo w przeciwieństwie do nas Watykan ma jakieś reguły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Niestety Polacy zawsze wykażą się z negatywnej strony.
Kraków, wstydź się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

szopka w polskim wydaniu... szkoda komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

antek- prezydent, prawdziwy patriota ! ktory nie bał sie wyrazić zdania na temat Katynia i zamordowanych przy Putinie np ktory go jak wiadomo:" nie lubił" a to czemu? bo Kaczyński mówil prawde nie owijał w bawełne i nie chciał sie przylizac.. móił o prawdziwej historii a nie tej ugodowej tuska który chce isc ze wszystkimi na ugody i przytakiwać putinowi...
prezydent stawał słowami za ojczyzną i wcale sie tego nie bał... mógl za to przypłacic zyciem kto wie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

antek- a kto mówi ze on od razu swiety ma byc? nie spinaj sie tak i wyluzuj... swietymm nie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

skoro małpa@ zeszłaś z drzewa to może nie wiesz, ale o Katyniu już przed Kaczyńskim mówili.
Pamiętam manifestację w chyba 1988r, i transparent Katyń zbrodnią ZSRR .. i jak milicjanci zwijali trzymających. To było dla mnie wtedy ogromne bohaterstwo.
Więc nie wykazał się tu niewiadomo jakim bohaterstwem. Ja powiem inną prawdę. Owszem zaliczam Go do patriotów, ale socjalista. To oznacza, że w wielu sprawach nie maił racji. Bo socjaliści najchętniej rozdają, ale nie swoje ...
Ale oczywiście urzędujący prezydent więc pamięć mu się należy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

kazdy ma swoje zdanie i kazdy z czyims moze sie nie zgadzać , był to człowiek starszej daty i dla nas młodszych roczników mogło sie to wydawać abstrakcyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

zawsze był jest i będzie burdel w tym kraju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Czesio masz rację i będzie dalej burdel bo tacy jak ty zamiast to zmienić wolą narzekać i pier.... kacapały,a wiadomo że nic samo się nie rodzi.
Taka mentalność zamiast poprawiać jedynie przybija.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

a gdzie tu widzisz żebym narzekał ? sram na wszystko co tu się wydziwia hehe i sam narzekasz

zmienić to se możesz majty i masz tyle samo do gadania i zdziałania co ja i każdy tu se swoim słodkim pierdzeniem

w tym kraju to jesteś po to żeby napierdzielać i się nie udzielać , no chyba że jesteś synkiem tatusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

to jest tragedia jak ktos podaje powazny temat a na lomzynskim fotum wszystko konczy sie wyzwiskami nie potraficie do niczego podejsc powaznie albo ludzie tu szukaja sensacji albo sie wyzywaja! az wstyd !

co do strajku z jednej strony maja do tego prawo zyjemy w panstwie demokratycznym.. moze a raczej napewno jets to zly moment na takie demonstracje bo pojdzie w swiat zla opinia o polsce , jednak co do wawelu to chyba lekka przesada a zdrugiej strony krzywdzaca dla pani prezydentowej ona zawsze byla blisko ludzi a teraz bedzie w podziemiach gdzie rzadko kto ma dostep! a jak juz to platny raczej zcesto tam sie nie chodzi ... duzo trudniej zlozyc tam kwiaty niz np na powązkach!

zanim zaczniecie sie opluwac to zastanowcie sie nad tematem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Czesio w takim razie z takim podejściem jak twoje daleko nie zajdziesz.Sraj sobie dalej.Skoro nie chcesz mieć nic do powiedzenia to schowaj się w norce i łba nie wychylaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Nie popieram strajku,ale każda forma aktywności politycznej jest dobra.
Ja też uważam że na Wawel trzeba zasłużyć.
Jak widać ,wielkich aspiracji Jarosława ciąg dalszy.

WAWEL TYLKO DLA WYBITNYCH POLAKÓW !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

czy tymi idiotami są profesorowie i biskup Pieronek?
czy Drzewiecki się mylił mówiąc że to dziki kraj?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Jesteś moją kokainą... a jakie ty masz podejście pajacu ? za dużo filmów się naoglądałeś i se wkręcasz żeś wybrańcem, możesz se jedynie popierdzieć tu na forum i pożalić, ale i tak nic nie zdziałasz bo jesteś nikim na tym świecie który może sam się schować do dziupli swojej starej i nawet łba nie wychylaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Nie lubiłem go jako polityka. Jako prywatnego człowieka nie znałem także oceniał go nie będę. Głowę państwa trzeba pochować z należnym mu szacunkiem. Ale nie na wawelu! Gdybym mieszkał w Krakowie też bym protestował. Pochowane są tam na prawdę wybitne osobistości. Kaczyński taki nie był. Ot co. Teraz mnie oplujcie.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

hrrrrrrrrrrrrrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Do "ludzi" strajkujących na Wawelu mam tylko jedno pytanie.... Jak macie czelność nazywać się POLAKAMI? Skoro w obliczu tak wielkiej tragedii... (żałoby narodowej)...Zachowujecie się jak zwierzęta.. nie miejące żadnych zasad... radze zastanowić się nad swoim postępowaniem.... i oddać należny Hołd zmarłym...

Pati...K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Przykre.....

Pati...K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

tu ludzie strajkujący z Wawelu - kochamy Cię pati... !!! ole ole andare andare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

Czesio dzieciaku przykry jesteś :D hehe.Tak wogóle jak widzę twoje wypowiedzi w różnych tematach to niestety aż żal mi ciebie.Po co to pisać głupoty ciągle,nie rozumiem, bez sensu.Srasz na wszystko to sraj,nigdy nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie odzywaj wogóle, żeby to chociaż śmieszne było to bym się nie czepiał,zabawy sobie wynajdują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: strajki-idioci

nie płacz cioto

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org