wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

Szokujące kazanie w Przemyślu

Parafianie z Katedry Przemyskiej usłyszeli szokującą homilię, wygłoszoną przez prałata Zbigniewa Suchego.



Podczas niedzielnej mszy w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku, ks. prałat Suchy wygłosił szokującą homilię:

„To mogło się wydarzyć w środę. Ale w środę te metaforyczne oczodoły premiera polskiego rządu wołające o prawdę wywołały zachwyt. Już na drugi dzień liberalni politycy, opiniotwórczy Michnik od dawna nie piszący, zaproponowali posprzątać tropy pamięci z katyńskiego lasu, zapomnieć ślady profanacji znad charkowskich grobów...”.

Przypominamy, że w środę do Katynia polecieli Tusk, Wałęsa i Mazowiecki. Ludzie są zszokowani, a hierarchia Kościelna nie widzi w tych słowach nic złego. Portal radiofara.pl uważa wręcz, że tej homilii powinni wysłuchać wszyscy Polacy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

również uważam michnika za kanalię.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

Masz racje kanalia w pelnym tego slowa znaczeniu.....jeszcze niedlugo a zwala wine na opozycje....polityka mnie nie interesuje ale sa granice przyzwoitosci...ksieza juz dawno jej nie maja...pedofile...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

madry ksiadz i odwazny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

CISZEJ NAD TYM GROBEM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

true...

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

nie rozumiem w jakim sensie metaforyczne są oczodoły premiera jak ma byc w nich metafora i nie rozumiem o co chodzi z tym wywołanym zachwytem moze mi to ktos objaśnić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

Poranek kwietniowy. Jak cicho.
Jak dziwna się jasność otwiera.
I tylko tak ciężko oddychać,
i tylko tak trudno umierać. Tylko to bym zostawiła z tych komentarzy.Spoczywajcie w spokoju(*)x96

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

Niedługo wszyscy będziemy po tamtej stronie - a nienawiść nasza zostanie wspomnieniem....Więcej szacunku nie tylko dla zmarłych lecz żywych też...!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

jednak kampania wyborcza już ruszyła:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

Nie do wiary ! Takie słowa mógł wypowiedzieć tylko pingwin. Upośledzony w stopniu średnim .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sami oceńcie. Jak dla mnie kanalia...

Nie od dawna wiadomo, że kler za bardzo interesuje się polityką. Że jeszcze Rydzyk milczy....



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org