wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Dlaczego przez żałobę narodową, ustanawianą przez państwo, tracą szarzy ludzie. Firmy, które były zmuszone zamknąć sklepy nie chcą płacić za wolną niedzielę (11.04.), bo podobno to dzień niepłatny. Znowu "najbiedniejsi", którzy mieli pracować tego felernego dnia, nie będą mieli zapłacone. Dlaczego zawsze taka ogólnopolska decyzja bije w tych na samym dole?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

ja wiem ale nie powiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Chc�c odpracowa� te godziny, firma nie daje takiej mo�liwo�ci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Jak bym chciała wziąc urlop bezpłatny, to bym o niego poprosiła, ale tak to się nie robi!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Ty chyba nic nie rozumiesz, jesteś strasznie przyziemna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

blondloczek... Moze ona jako jedyna zarabia na rodzine? Moze nie zarabia wiele i brak kasy za niedziele bedzie odczuwalny? To nie przyziemnosc... To zycie...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Ta proceduralna żałoba to też życie, nieprawdaż "akasha"?
Czy w twoim mniemaniu to złośliwość władzy, że postanowiła ją ogłosić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

przez ten czas wszystko sie wygladzi,znikna niefortunne chwile meki

kobiety urodza, potomka w terminie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Wszystkie sklepy i centra powinni być zamknięte w każdą niedzielę .Ten dzień powinien być dniem odpoczynku nie długo ludzie to zapomną o tym że niedziela to święto i trzeba iść do kościoła a nie pracodawce wzbogacać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

A co tam niedziela - w sobote też powinni wszyscy iść do kościoła.. a właściwie to po co w ogóle pracować, codziennie rano spotykajmy się w kościele i módlmy się cały dzień ... wiara nas wyżywi.... tylko kto wtedy będzie wrzucał na tacę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Nie każdy jest taki bogaty ,żyjemy w takim świecie że w niedziele rano czy o północy trzeba charować jak wół żeby normalnie żyć już nie mówie żeby coś se kupić dobrego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

zastanawiam sie kto tak naprawde pracowal w pocie czola?nie dla przyjemnosci nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

dla przyjemnosci to pracuja tylko ci co maja po kilka zer na koncie, dla niektorych dniowka 40 czy 50zl to duzo pieniedzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Prawda jest taka, że działalność około 90% łomżyńskich firm (nie mówię tu o Biedronkach, Stokrotkach) jest nastawiona na jak największy zysk jak najmniejszym kosztem... W pozostałych pracodawca jest człowiekiem i szanuje swojego pracownika ale ile takich prywatnych firm jest w Łomży ? Niestety autorka tego tematu trafiła do jednej z tych 90%...

Każdy kto choć trochę porobił w dużych łomżyńskich firmach wie o czym piszę.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Idę ja w niedziele na spacer z moim czteronogim, patrze a w szybie naszego osiedlowego sklepu kartka z następującym napisem: Z powodu żałoby narodowej w dniu dzisiejszym sklep zamknięty. Dlaczego tylko "w dniu dzisiejszym" ? Pragnę przypomnieć, że Pan Marszałek Sejmu pełniący obowiązki Prezydenta RP ogłosił siedmiodniową żałobę narodową.

Brak konsekwencji czy co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Najlepiej to nic nie robic zatrzymac ludzi w domach (bez kasy) i plakac i jeszcze dla rydzyka przelac ostatnia zlotowke...Ludzie opamietajcie sie bylo minelo a trzeba zyc dalej....
Jeszcze ci panowie co z kosciolem wyskakuja...Chodzisz to chodz i dawaj darmozjadom kase ale nie mow innym co maja robic w niedziele...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

własnie wielki szum jezeli ktos musi wiecej pracować bo mu nie starcza to nie róbmy paniki ze smierci polityków zdarza się co ma żałoba do pracy kto chce niech leży i po nich płacze jak im tak dużo dali ja tez nie mam zamiaru.
Ludzie giną w wypadkach i innych sytuacjach a ile ludzi z głodu a nawet dzieci umiera na swiecie to nikt ***** tego nie widzi a tu wielkie mi halo drażni mnie to juz ta caała żałoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

andre695- zgineła najwazniejsza osoba w panstwie, przywodca;/ pieprzysz juz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

Baltazar - wiesz co to ironia? ;o))) (dot. mojego postu)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Znowu biednemu wiatr w oczy..."

wafel nie o ciebie chodzi ciebie zrozumialem... ;)
Tommek taki religijny niech leci ze szceka w sloiku na tace dac dla pingwinow,wlasnie o jego post mi chodzilo....Pewni ludzie pracujac caly tydzien tylko wtedy moga zrobic zakupy...Bo moze ksiadz im da?????Bardzo watpie....

I tak powiem... :)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org