wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Wyrazy głębokiego współczucia dla bliskich osób które zginęły w Smoleńsku!
Pozostaje głęboki smutek i żal.



RADIO TAXI MPT 196-24


Składamy Kondolencje W Imieniu Całego Miasta ŁOMŻA i Okolic



Osoby pogrążone w smutku proszę o dopisanie kondolencji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

niezła reklama



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Za osoby ktore zajkładaja ze to reklama przepraszamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Jak zawsze śmiałem się z tych, co się tu na forum reklamują - choć nigdy tego nie komentowałem, bo to jest forum i każdy może napisać co chce, to teraz jedyny żal mi tego, co założył ten temat. Jak można wykorzystywać taką tragedię na tak perfidną reklamę?
Nazwa tematu - "KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24" - Od razu widać reklamę! Żebyście chcieli złożyć kondolencje, to byście za to zapłacili a nie na forum darmowym się poniżali a żeby Wam nie zależało na reklamie, to byście się nie chwalili kto składa wyrazy ubolewania, tylko napisali to bezinteresownie pod tytułem np. "kondolencje"...?
a tekst - "Osoby pogrążone w smutku proszę o dopisanie kondolencji" - znaczy moim zdaniem - Wpisuj i podtrzymuj temat u góry, żeby się każdy z numerem na taxi oswoił...
żal...
Ludziska, ja proponuję przeczytać i nie dodawać komentarzy, aby nie karmić trolla...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

jakie radio taxi, takie kondolencje, żal po prostu żal i żenada nad takimi ludźmi... lepiej jakby kierowcy mieli żałobę w sercu a nie na forum

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

zgadza się. teraz czekać na tematy typu bar trele morele abc8 tel: 32908329048932840293 strona www.230943902493249324234com.net.net.net składa kondolencje.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Może się zrehabilitują i będą przez tydzień żałoby wozić potrzebujących za darmo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Naprawdę żenujące... żerowanie na tragedii narodowej. Komu wy składacie kondolencje? i jakim prawem w imieniu mieszkańców Łomży i okolic???? To sobie antyreklamę zrobiliście...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Dokladnie to samo pomyslałam czytajac ten wpis, jest to ewidentnie reklama taxi, jak mozesz pisac ze skladasz kondolencje w imieniu miasta Łomża i okolic. Czy miasto Łomża prosilo cie o taki wpis? Nie sądzę. Zrobiles z siebie jedynie pośmiewisko.............. ŻAL !!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Podłość ludzka nie zna granic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Koszmar. wstyd mi ze mamy w Łomży takie Radio Taxi . A telefon to może po to że zawieziecie za darmo przynajmniej starsze biedne osoby na uroczystości żałobne??????????? Żenada powinno sie was bojkotować chciwe złotówy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Waszymi taxami już nie jeżdze wredne złotówy!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

ten bedzie maszerowac'
juz go widze
na bosaka przez lomze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

ten, tamten ,
oni one , on, ona, ono...................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Za osoby ktore zajkładaja ze to reklama przepraszamy hahahahahhah niby ze co???? przepraszacie za te osoby ktore mowia prawde szok wszytko robicie w imieniu lomzy i ludzi to moze nowy prezydent lomzy radio taxi hahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

cyry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Jestem w szoku:/ niech się puknie w głowę założyciel tego tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Żal i żal to dwie skrajności tego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONDOLENCJE RADIO TAXI 196-24

Ten telefon nie gości już w mojej książce telefonicznej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org