wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

Witam!Od dzisiaj jest podana oficjalna data rejestracji dzieci do przedszkoli,tych co dopiero zaczynają edukację przedszkolną!Ale na stronie internetowej,nie ma możliwości,rejestracji!Czy ktoś wie o co chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

Chyba zapomnieli, że zapisy tych dzieci, które chciały zostać w swoim przedszkolu już się skończyły :D Może ktoś jeszcze nie zdążył i dlatego czekają? Felerny ten tegoroczny nabór od samego początku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

Chodzi o to,ze trzeba wydrukowac karte zgloszenia dziecka do przedszkola,wypelnic ja i zaniesc do wybranego przez siebie przedszkola...Dzis jest sobota,wiec przedszkola sa zamkniete(nie wiem czy wszystkie),wiec w poniedzialek trzeba te podanie o przyjecie dziecka zaniesc.Przez internet nie ma mozliwosci zarejestrowania dziecka.Jest tylko karta zgloszenia do wydrukowania na stronie internetowej.mam nadzieje,ze pomoglam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

No właśnie nie chodzi o wydrukowanie formularza.Tylko najpierw trzeba się zarejestrować,a potem dopiero wydrukować!Na tym ma polegać rejestracja.a nie ma możliwości zarejestrowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.Rejestrowac przez internet mozna bylo dzieci 6 letnie.Dzieci mlodsze trzeba zapisac tak jak pisalam wyzej.Czyli:wydrukowac czyste,nie wypelnione podanie,nastepnie je wypelnic,podpisac i zaniesc do przedszkola.innej mozliwosci nie ma!Tak tlumaczono na zebraniach,ktore byly w przedszkolach.Ja tak zrobilam tez i uwierz,zrobilam dobrze.Wiec i Ty tak zrob.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

to niby po co ta strona internetowa!jesli by tak było,to te (do drukowania)formularze można było by wziąć np. z przedszkola-nie ma to sensu!Każdy wypełniony formularz musi być zarejestrowany w systemie i ma nadawany indywidualny numer.I dopiero ten formularz(z numerem),powinien być wydrukowany,i zaniesiony od pojutrza do wybranego przedszkola!!!Tak jak to było w przypadku dzieci pozostających w przedszkolu!Ja właśnie wnikliwie czytałam!Dłatego nazywa się NABÓR Elektroniczny!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

Pisz swoje,ja wiem swoje.Moje dzieci chodza juz do przedszkola,wiec chyba wiem lepiej jak to wszystko ma wygladac.Nabor elektroniczny byl dla dzieci 6 letnich!A strona internetowa jest wlasnie tez po to,zeby mozna bylo wydrukowac podanie do wypelnienia dla dzieci mlodszych.Tak mowil pan Choinski na zebraniu w przedszkolu.A w przedszkolu tez takie podanie mozna dostac do wypelnienia.Przez internet nie zarejestrujesz dziecka.I tyle.Czekaj ile chcesz,ale moim zdaniem bedziesz mial(a) pozniej problem z zapisaniem dziecka,bo inni Cie ubiegna.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

Adi28 jeżeli pouczasz i douczasz ludzi - to weź naprawdę zapoznaj sie z tematem i dopiero potem udzielaj się na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rejestracja ruszyła dzisaj ok godz 11. Należy wypełnić formularz on-line - wygeneruje nam się kod. Drukujemy 3 kartki. Formularz zanosimy do wybranego przedszkola I preferencji, 3-cią kartkę zostawiamy w domu. Jest to nasz PIN, dzięki któremu sprawdzimy, gdzie dostał się nasz maluch.
Pozdrawiam

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

Na zebraniach bylismy informowani tak,jak pisalam.Widocznie sie zmienilo.Przepraszam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

a nie mówiłam!Ja się tego na początku dowiedziałam!!!Trzeba umieć czytać!Ja przeczytałam, jak widać ze zrozumieniem!A Ty się upierałaś-Adi28!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rejestracja do przedszkoli-nieaktywna?!

Bo Adi28 cały czas miala na mysli swoje 5-letnie dziecko a nie wziela juz pod uwage młodszych dzieci ktore dopiero co zaczynają edukacje przedszkolną.

Adi28 z całym szacunkiem ale to ty musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem a nie od razu pienisz sie na forum jak gdybyś wszystkie rozumy pozjadała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org