środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zalany laptop :/

Hej nie wiecie moze czy mozna jakos uratowac zalany laptop? Jest gdzies w Lomzy lub okolicy jakis zaklad ktory moze sie tego podjac jezeli tak ile to moze kosztowac? Ze mozna odzyskac pliki to wiem chodzi mi tylko o to czy mozna caly komp. przywrocic do "zycia":)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

785466872

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

Expert
Broniewskiego 20




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

zalany laptop hp dv-7 gorącą herbatą ,w Łomży wszyscy orzekli że już nic się nie da zrobić ,laptop wysłany do Gdańska ,po 3 miesiącach zwrot z informacją że nic sie nie da zrobić ,laptop wysłany do Warszawy do osoby ogłaszającej się na Allegro ,zrobiony w ciągu 2 tygodni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

w łomży, bodajrze na giełczyńskiej jest sklep SPEED albo jakos podobnie. ja w zeszlym roku zalalam laptop kawa z mlekiem i cukrem i tam zawiozlam. a teraz go używam i wszystko ok jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

odziedziczylam mojego laptopppa
jest taki sobie
jest swinsko brudny
nie to ze zalany
nie nie
parszywy!
ale jest moj jedyny i moj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

Podstawą jest wyjąć baterię.
Sam się trochę bawie w naprawy zalanych telefonów i większość działa po dzić dzień:)Jeśli nie poszedł dym to pewnie da się go uratować:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

niepajacujty przykro mi ze do szkoly nie chodziles( ja chodzilem na bhp nie mowili jak siadac do komputera zreszta to nie ma nic wspolnego z moim laptopem, w szkole nauki jazdy tez ucza jak jezdzic i mimo to codziennie ginie miliony ludzi na drogach !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

jak nie miliony??? sory pajcowo janie ograniczam sie wylacznie do woj.podlaskiego!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany laptop :/

Faktycznie czasami lepiej jest odesłać laptop do innego serwisu, spoza miasta. Tutaj masz namiary na jeden http://laptonik.pl/oferta/zalany-laptop/ oraz instrukcję co zrobić w przypadku zalania laptopa (gdyby Ci się jeszcze raz coś takiego przydarzyło).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org