czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MLEKO ...

Na terenie Łomży można kupić mleko z wielu różnych zakładów mleczarskich . Wyroby którego z nich polecilibyście ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

MLEKPOL- Łaciate lub Mazurski Smak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Pjontnica :D ja tam robie mleko xd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Hanna Gałązka. Może z tymi w ratuszu zrobi porządek i wyśle ich na kubek UP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

A co myślicie o wyrobach jakiejś mlekowity ? Pytam, ponieważ jedna z pracownic tamtejszej przetwórni zabroniła swojej córce kupować ich wyroby ! Sprawa dosyć głośna swego czasu w tamtym rejonie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Nie znam tej historii ale np Mlekovita wyposaża Biedroni w żółty ser w paczkach, ja go kupuję i jeszcze nie miałem żadnych problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Czyli masz wyjątkowe szczęście . W kręgach zbliżonych do ... słyszy się , że te sery (i nie tylko) to towar cofnięty z granicy białor., przepakowany i kierowany do m.in. biedronek. Tak mówią . Ja w biedronkach kupuję również żółty ser, ale z zupełnie innej mleczarni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

A ja mam dziewczynę z tamtych rejonów gdzie działa Mlekowita i po tym co widziałem i słyszałem to nigdy z Mlekowity nic bym nie kupił tylko i wyłącznie Piątnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

A co tam się dzieje ? toć wypasione krowy tam są co noszą złote łańcuchy i uklary ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

a widzicie dzięki za informacje. W takim razie trzeba będzie zmienić mleczarnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Crazy_Zdzis

dziekuje za wyrazy uznania w zwiazku z reklamacjami

domagamy sie dobrego mleka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Tak się składa, że ja również mam tam kogoś bliskiego. Jednak chyba Piątnica . Najwięcej płaci dostawcom, ale i wymagania weterynaryjne są wysokie. Od biedy mlekpol. Ta mlekowita ma takich dostawców. którym krowy w oborach padają , bo nie widzą np. łąki i słońca . Do serków zaś podobno dodają jakieś niemieckie substytuty imitujące soki owocowe i mamy, co mamy. Próbowałem , a nigdy nie udała mi się ich mlęka ć na tzw. zsiadłe mleko. O terminie ważności przez delikatność nie wspomnę . I dawaj coś takiego np. malutkim dzieciom !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

pracowalem e5tz w mlekovicie ,prosze zadawac pytania hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

http://www.3dwhite.pl/?click=e7deeebc335e0e3cb758cc6f534d44f7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

szczebiotka SPIERDALAJJ już raz ci napisałem co mam na twój temat do powiedzenia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Melekovita jest OK
Tylko ich mleka (jogurow kefirów itp) kupować nie wolno.
Resztę można...

P.S. Bakterie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

wlasie ze jogurty itp sa ok bo sam tam sie nimi zywilem,masla natomiast nie radze kupować xD xD xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Dobrego towaru nie trzeba reklamować , a co druga reklama w tv to mlekowita. PIĄTNICA tego nie musi robic a jej produkty dla biedronki róznią sie tylko opakowaniem bo cena tez jest zblizona do tej w STOKROTCE . Polecam PIĄTNICĘ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Ogólnie kupuję produkty z regionu. Piątnica, Mlekpol, Mlekovita, Ostrołęka. Na pewno Piątnica najlepsza, a poza tym nasi :)
Ale Piątnica to tylko serki, śmietana. Dużo kupuję produktów z mlekpolu (maślanka, mleko, masło). Smakują mi też te z Ostrołęki. Z Mlekovity jadłem tylko mleko, ale jakoś zniechęciliście mnie :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

opos hehe szkoda że ja tak nie umiem, "jadłem mleko" :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

duzo mleka z mlekpolu idzie do lomzynskich sklepow. te z mlekovity bardziej w okolice lomzy. Ale z piatnicy nabial i na lomze i w okolice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Z mlekpolu bardzo dobre jest Masło Zambrowskie. nie skłamię jak powiem że jest ono jednym z najlepszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

cezar1 próbował z mleka UHT zrobić zsiadłe mleko. gratuluję.

jakby mi się takie zsiadło to dopiero byłby problem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

Do : klint_istlud . Sorry, może żle to opisałem, ale widzisz, ze mnie taki mleczarz, jak ... Chodziło o to , że mleko z rzekomym terminem przydatności do 18. 08. 2010 , przechowywane przeze mnie o przepisanych warunkach, po tygodniu od zakupu nabrało jakiegoś dziwnego smaku. Ponieważ jest kryzys, nie wylałem tego płynu, a napęłniłem nim miseczkę kota. Skutek ? Kot liznął i tak zaczął uciekać , że prawie o ścianę się zabił. Czegoś takiego nigdy nie było z mlekiem z Ostrołęki, Grajewa czy Piątnicy. W rozmowie tel. na ten temat jeden ze znajomych, pracownik mlekowity uświadomił mnie w ten sposób , iż wyjaśnił, że to normalne, tak ma być , ponieważ tenże zakład zatrudnia na zlecenie-umowę kilka młodych dziewcząt, których zadaniem jest sprawdzanie termnu ważności w sklepach. Jeśli termin kończy się, mleko natychmiast jest zabierane do zakładu , przelewane do kartonów z inna datą ważności i raniutko znowu trafia do sprzedaży. Nie wiem, jak jest, ale coś w tym chyba musi być ; przekonałem się o tym nie raz. I nie tylko o mleko chodzi ! Pozdrówka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MLEKO ...

danon- krowy szorowane szarym mydlem rano i wieczorem
cena wygorowana ale uzasadnona, jakosc 1 klasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org