czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
H. Gałązka !

O matko całe szczescie ze ją odwołali przecież ta baba to postrach dla dzieci a zwłaszcza na zdjęciu w artykule wygląda jak jakaś Helaga z SS , tylko współczuć tym dzieciom , no i prywatnie widziałem tą kobiete na róznych uroczystosciach to zachowywała sie jak conajmiej minister edukacji !

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Nie jestem z tych co lubią wulgaryzmy, ale muszę Tobie przyznać że jesteś buc nad buce.

Życzę Tobie żeby Twój wieloletni wkład - jeżeli takowy posiadasz lub się go dorobisz - został potraktowany co najmniej tak samo.

Więcej nawet nie chce mi się czasu poświęcić na Ciebie :)


Powodzenia

specor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

szpenio zamknij morde bucu ze wsi. Słoma ci z butów a z d. u. p. y obornik wystaje. I na takim poziomie śa twe mysli i wypowiedzi.

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

niepajacujty -witam
dawno Cie nie widzialam
i Ty na tym forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

w SP10 spędziłem 8 lat z mojej edukacji.
znalazłem się tam świeżo po otwarciu, gdy klasy liczyły nawet po 35 osób, ze względu na wyż demograficzny i dynamiczny rozwój Łomży w tym okresie.
Jestem więc jednym z tych tysięcy "dzieci", o których piszesz, szpenio.

i zaręczam ci, kretynie, który panią Gałązkę gdzieś tam widział tylko, że nie musisz mi współczuć.
za to ja współczuję tobie - debilizmu i płytkości w osądach oraz głupoty, która tryska nawet z twojego nicka.

niestety internet dał głos wszystkim.
szkoda, że nie wszystkie szkoły (szczególnie ta, do której chodził szpenio), dały wychowankom rozum.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Osobiscie nie znam
Ze sluchu..................troche
rowny gos'c'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

no i sie odezwała rodzina pani dyrektor.....

hahaha

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

trackone - wiedze na na tych 8 latach sie edukacja skończyła co ????a i te 8 lat za wielki skutek nie przyniosły

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Pani Hanko, życzę pani wytrwałości i dalszych sukcesów, bo sądzę, iż pani zasługi dla Łomży są niepodważalne. Proszę się nie przejmować "prezydentem", bo jego na jesieni już nie będzie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

niepajacujty- Aco kazała się uczyć? Abyś wyrusł na porządnego gościa. To tak cię boli? trzymała dyscyplinę? I chwała jej za to. Znam tą Panią z lat 90-tych i nie powiem na nią złego słowa. Moje dzieci do dzisiaj wspominają tą szkołę z sentymentem. Dziękuję Pani Hanno za całokształt pracy i za 99% kadry, która Pani przy sobie zgromadziła. Dodam: nie mieszkam już w Łomży, a moje dzieci już są na 3 i 4 roku studiów. Pozdrawiam serdecznie Panią Hannę.


A debilom STOP!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

nie szata i wygląd zdobią człowieka, a czyny. p. Gałązka może nie jest doskonała, ale któż z nas jest? Uważam jako absolwentka SP10 iż p. Hanka zrobiła bardzo wiele dla tej szkoły. Zawsze działała razem z rodzicami, któzy dażyli ją swoim zaufaniem.

_____________________________________________
Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Przestańcie szargać czyjeś dobre imię...! Jak można kogoś publicznie tak oczerniać....ale każdy mądry..anonimowo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

niepajacujty-
co Ty masz z Tym brzuchem?
Niepokoisz mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

szaszu (szczebiotce) znów coś się pod deklem robi.. idź do lekarza i się nie udzielaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

green

pytanie jest skierowane do -niepajacujty



a potem mnie osandzaja, glupote

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Czy ktoś kontroluje to forum? Jest tu Admin, moderator by zrobić porządek z tym tematem. Ludzie opamiętajcie się. Same porównanie kogoś do SS może skutkować przykrymi konsekwencjami dla założyciela tego tematu.
Ksiądz GancarczyK redaktor Naczelny Gościa Niedzielnego za porównanie Pani Alicji Tysiąc do esesmana ma przeprosić ją i zapłacić 30 tys. zł. odszkodowania za naruszenie jej godności osobistej.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Nie znam tej Pani a jej żale nie na tym forum. Stanowisko te to nie jest posada dożywotnia a większość odznaczeń i orderów otrzymane pewnie w PRL-u skoro pracuje już 44 lata!!!!!! Do kogo skierowane jest to oświadczenie i w jakim celu, kryształ nie kobieta a zasługi nie na ziemi ale w niebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

maciek - mam nadzieję że i tym razem tak będzie i pani Gałązka postara się o karę dla założyciela tematu! Proponuję publiczne przeprosiny i też 30tysięcy zł. na dobro ŁKS'u. Czas zamknąć gęby dzieciom neo, bo to forum to powoli śmietnik się robi...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Musi to być osoba naprawdę wielka skoro w nią różne ,,pioruny'' uderzają, bo nigdy nie trafiają w coś co jest niskie.
Z mojej znajomości tej Pani śmieło stwierdzić mogę:
Oby więcej takich ludzi to ten świat przestanie być dziwnym a będzie pięknym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Jak zwykle najwięcej negatywów wypisują pewnie ci którzy w ogóle nie znają Pani Hanki, bo ci którzy ją znają wiedzą, że jest to wspaniała osoba zawsze najpierw myśląca o innych, a potem o sobie. Zresztą najlepiej świadczy o tym fakt, że została usunięta ze swojego stanowiska właśnie dlatego, że walczyła dla dzieci sp 10. Nawet komisja powołana do rozpatrzenia nieprawidłowości podczas remontu stwierdziła że nasze władze niewłaściwie rozwiązały spór o basen.I szkoda że Pani Hanki nie będzie już na stanowisku dyrektora bo przez to straci szkoła i dzieci.

lotos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Będą wybory... może najwyższy czas na zmiany??????????? Nasz prezydent się nie sprawdził... ŁKS, korupcja, Łomża upada , itp , itd. nic sie nie zrobiło ,dużo sie zarabiało. Może teraz kobieta na prezydenta? Może Pani . H.Gałązka ?????????
Co sądzicie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

To już było .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

Każdy ma prawo do wyrażania swych opinii, lecz jak one mają się do rzeczywistości i wiedzy opiniodawców, to już inna historia.
Niech dorobek tej kobiety jej jako pedagoga oraz dyrektora tej placówki będzie wyrazem jej pracy na płaszczyźnie o jakiej niektórzy jedynie słyszeli.
Jak rozumiem ci co tak spontanicznie rzucają epitety znają osobiście dyrektorkę?
Tak łatwo jest pluć przez szybę gdy nikt nie widzi kto stuka w te klawiaturę.
mówiąc szczerze sam chciał bym kiedyś osiągnąć choć połowę z jej dorobku społecznego i innym również tego życzę.
ps. zapewne ci pseudo historycy piszą z ratusza?

historia, najlepszym jest nauczycielem, lecz najgorszych ma uczniów - Mahatma Gandhi


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: H. Gałązka !

niepajacujty - nie pajacuj! To jest jedna z wielu możliwości, na co można przeznaczyć kasę, a że końmi się nie interesuję i zależy mi na dobru klubu, to taki przykład podałem, poza tym, to ŁKS pisze się z DUŻYCH liter, tak jak np. Twoje imię...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org