czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Samochody

Witam który model byście wybrali mając do wydania ok.30tys z Niemiec.Skoda octavia 2005,opel astra 2007 czy audi a4 2003r.Przede wszystkim który z nich jest najmniej awaryjny i oszczędny i dlaczego byście go wybrali.dzięki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

wziolbym astre bo najmlodszy i czesci w miare tanie ,co do spalania to nie podalas mocy i silników xD ale nie patrzy sie na rocznik tylko na stan heh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

polecam audi a4. komfort masz naprawde na przyzwoitym poziomie. wszystkie auta w miare mlode wiec czesci sila rzeczy kosztuja. astra tez fajna jak w 5 drzwiach to dobra opcja

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

chodziło mi o te samochody to 1,9tdi.dzięki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

http://www.allegro.pl/item955382156_skoda_octavia_tour_1_9_tdi_2005.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11829918

http://www.allegro.pl/item952173285_a4_1_9tdi_131km_2002rok.html

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Audika nie bierz bo jak zacznie sie sypac to dopiero poczujesz ile kosztuje...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Amelka prawda jest taka ,czy to 1.9 tdi czy 1.7 dti w oplu to licz się z tym że auto z tego rocznika w niemczech maja przechulane od 160 -250 tyś km. W polsce już pod domem ma 90 -100tyś km.
Do czego ci auto w dieslu robisz trasy że potrzebujesz takich oszczędności?? , następną sprawą jest to że w rocznikach które podałaś występują silniki 1.9 tdi ale najczęściej 105 konne na plus żywotność na minus osiągi.
Jeżdżę po auta co 2 tygodnie do niemiec i uwież mi że auto z przebiegiem 100000 km to są kwoty kosmiczne, wolę przyjechać benzynką z małym przebiegiem niż później chodzić ze spuszczoną głową po mieście że padlinę sprzedalem sąsiadowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Polecam Skodę, a np o VW nie myślałeś??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

audi a4 z podanych przez Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

WYSTARCZY POPROSIĆ O VIN AUTA TAK ABY NIE ZAPYLAĆ PRZEZ PÓŁ POLSKI KAŻDE AUTO Z GRUPY VW SPRAWDZISZ OD RĘKI W LOMŻY , PRZBIEG ZAZWYCZAJ X 2 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Nie no te audi z linku jest świetne zwłaszcza tył trochę panu w lakierni się znaczki źle przykleiły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

"Witam który model byście wybrali mając do wydania ok.30tys z Niemiec."


30tys z niemiec?? czyli mówimy o euro??






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Amelka jak chcesz podaj namiary mam audi a4 kombi 2003 rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Opel to zgnilak każdy mechanik to powie, SKODA to zawsze skoda, AUDI nawet osiemdziesiątka B3 z roku 87 korozji nie zobaczysz a to jest 23 lata........Każde AUDI I NIEMA LEPSZYCH...!..a części jak do każdego są zamienniki i trzeba wiedzieć gdzie kupować......AUDI - AUDI - AUDI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

poczta123, jakiś kontakt może do Ciebie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

poczta123 pisze cala prawde-praktycznie wszystkie dieselki (a i coraz czesciej tez benzyniaki....) sciagniete z Niemiec-po przejechaniu granicy- maja nagle o 100tys mniej nakrecone!!!

a najbardziej dziwi mnie fakt ze ludzie w to wierza i kupuja a potem wychodza "kwiatki"!!!

ja mam a4 i jestem bardzo zadowolona ale to kwestia ze tak powiem "gustu"-wiec musisz sam/a wiedziec co chcesz!!

zycze dobrego wyboru!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

i ksiązki serwisowe z autohausów kupione za granicą:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Brzeczyszczykiewicz-tak z innej beczki -mam pytanko do Ciebie!
czy to Ty kiedys pisales ze zamawiasz perfumki z jakiegos sklepu internetowego??
jesli to Ty to mozesz podac jakies namiary?
dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

tak mogę podac namiar: http://www.pachniemy.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

dzieki serdeczne!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Za 30tys zl nie kupisz dobrej A4 1.9TDI z 2003r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

anelka małe masz pojęcie o autach... Opel może gnije, ale mając 14lat a nie 3 o jakim mowa, poza tym po swoim wcześniejszym tego nie zauważyłem, ale silnik? Stare GM to bajka... Audi? Może i nie gnije mając 23lata, ale części... Powinnaś znać ceny wypowiadając się. Skoda? Nie ma dla mnie czegoś takiego jak "skoda to zawsze skoda"... I jakbyś nie wiedziała Skoda i Audi to już ten sam koncern i patrząc na Skodę, dzisiaj tylko znaczek jej został, a samochody robią bardzo dobre i całe szczęście, że są mało popularne, bo dzięki temu można dostać ładne autka w dobrej cenie.
Akurat chyba narazie jako jedyny wybrałbym Skodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

audi A4. Niestety, ale opel nie gnije mając 14 lat. Wystarczy popatrzeć na niektóre 5, 6-cio letnie modele i nawet z oplowskim "ocynkiem" trzeba zaprawki robić. A części nie są wcale takie drogie porównując do opli. Jeżeli chodzi o bez awaryjność to bezkonkurencyjnie audi lub skoda.

Prawdziwy przebieg sprawdzisz chyba tylko za pomocą numeru VIN. Diesla bym sobie odpuścił. j.w. zazwyczaj mają b.d przebiegi. Poza tym te silniki są przereklamowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

W audim np. co jakis czas trzeba wymienic pasek. Zeby to zrobic trzeba mu rozebrac polowe tego co ma pod maska. Jak latwo sie domyslic nie kosztuje to malo.
To tylko jeden przyklad ewentualnych kosztow.
Jak kupisz automata moga niespodziewanie dojsc kolejne koszty poniewaz te skrzynie w audikach lubia sie psuc. Koszty naprawy zazwyczaj sa takie ze lepiej go opchnac z ta uszkodzona skrzynia i kupic nowy samochod.

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

mechanika, i modelem moj malzonek sie zajmuje
ja tylko kolorem

macie problemy, gdy cia,gnie kazdy dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

o ludzie!!! Zapewne chodzi Ci o pasek zębaty rozrządu lub wieloklinowy, który wymienia się zgodnie z zaleceniami producenta, tylko jest jedno ale: w większości opli położeni silnika jest poprzeczne, w audi wzdłużne, więc to w oplu zazwyczaj trzeba "mu rozebrac polowe tego co ma pod maska". Z resztą jakbyś wymieniał, to byś wiedział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

KONTAKT DO MNIE: emilkapodsiadlowicz@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Rambo rozmawiamy tu o 1.9 tdi a4 więc do zdjęcia jest cały przdni zderzak i przednie bebechy żeby zmienić rozrząd kompletny z napinaczami i pompa wody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

idzta w c-h-u-j



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Je nareszczie jakiś konkret ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Proponuję skodę - cena korzystna w zestawieniu z jakością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

"więc to w oplu zazwyczaj trzeba "mu rozebrac polowe tego co ma pod maska".

rambo777 chyba auta ci się pomyliły

W takim oplu wymiana rozrządu za samą robociznę to około 200 góra 300zł.W audi razy dwa.A w audi 2.5 TDI jeszcze więcej,znacznie więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Poczta123

Gdzie można sprawdzić ten przebieg po VINie w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Jakie auto??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Audi/VW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Z kad sprowadzone auto??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Z Niemiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Naprzyklad Salon skody w łomży . Koszt ok.30zł . Jak ładnie zagadasz to pan zdrukuje ci i wytłumaczy co było robione przy jakim przebiegu jakie akcje serwisowe przeszło auto i kiedy był ostatni serwis. Jużeli auto jest z włoch czy austrii historii zero. Zdarza się że roczniki do 1999r. nie będą mialy historii ze względu na fakt że dostęp do bazy mamy od 2000r.
Jeżeli nic nie wyjdzie to napisz na prv. Podepne komputer i sprawdzę jeżeli ktoś ci kręcił licznik nieudolnie to mozna szczytać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

dzięki

To znaczy z samym VINem podadzą, bez żadnych dokumentów?
Chodzi mi o auto z ogłoszenia, jak mówisz żeby nie jechać przez pół Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

nie za ma co :))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Tak po vinie auto sprawdzą jeżeli chcesz sprawdzić np. amerykana to zapraszam mam dostep do historii z aukcji w USA fajny temat bo foty są zajefajne , najlepsze są twarze ludzi którym daje zdrukowany raport z fotkami połamańców hehhee.
Jakie auto daj link
Jak niechcesz na forum do wrzuć na e-mail , e-maila masz wyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Wiecie kto jezdzi skodo i audi ;> same buraki z wiochy co za dopłaty staży im kupili sami zobaczcie ile po Łomzy ich sie ulicami przewala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Bo utarł się mit że 1.9 TDI to jest świetość , ludzie z pod lomzy jeżdżą TDI bo mają dopłatę na ON to i jeżdżą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

A niech se kupili,jak chcą i ich stać to co im zazdrościć i szkodować,ja na nikogo nie patrzę idę zarobić i co chcę, na to na co mnie stać to sobie kupuję.
A ty z zawiści umiesz tylko pier...,nie umiesz wideł w łapie trzymać mieszczuchu ale na wiochę to umiesz gadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

a mi się podoba astra IV zaje....sta jest:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Ale to już grubo kosztuje , a dalej nie podchodzi pod nowego golfa , z zewnącz super ale wew. jeszcze daleko do wykonania vw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Zawsze opel miał ładniejsze i fajniejsze wnętrza niż vw,chociaż audi te dwie marki przebija.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochody

Amelka25 - dozbieraj jeszcze trochę kasy i kup sobie SUBARU IMPREZA WRX Prodriwe 330 Koni to jest jazda, jak mnie szfagier przewiózł to jeszcze czuję ten dreszcz emocji....Nigdy w życiu Opla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org